آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی : به همت شرکت سام جورجیا وب سایت تخصصی آموزش زبان گرجی برای دوست داران این زبان شیوا راه اندازی شد.

دوستانی که مقیم گرجستان هستند و یا قصد مهاجرت به گرجستان را دارند ، با توجه به اینکه قصد دارند در کشور گرجستان زندگی کنند بایستی حتما به زبان گرجی تسلط داشته باشند ، تا هم وابستگی آنها به افراد دیگر در تجارت و کار و زندگی روزمره کمتر شود و هم اینکه بتوانند با جامعه پیرامون خود ارتباط سالم برقرار کنند.

متاسفانه با مشاوره و راهنمایی اشتباه توسط افرادی که اطلاعات لازم درباره گرجستان را ندارند شاهد آن بوده ایم که عزیزانی به قصد مهاجرت به گرجستان وارد این کشور شده اند ولی زبان انگلیسی و یا روسی را جهت برقراری ارتباط با دیگران در گرجستان انتخاب می کنند.

لازم به ذکر است که نسل جوان گرجستان بیشتر با زبان انگلیسی و نسل قدیمی تر با زبان روسی آشنایی دارند ، اگر شما زبان انگلیسی را خوب بدانید با نسل مسن ارتباط نمی توانید داشته باشید و اگر روسی بدانید با نسل جوان گرجستان ارتباط موثر را نمی توانید برقرار کنید.

با توجه به اینکه زبان رسمی گرجستان ، زبان گرجی ( زبان کارتولی ) است لازم است که جهت مهاجرت به گرجستان و یا  مقیم بودن در این کشور حتما با زبان گرجی آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید، به همین منظور شرکت سام جورجیا وب سایتی را طراحی و اجرا کرده است که می توانید جهت آموزش زبان گرجی به آدرس زیر مراجعه کنید :

آموزش زبان گرجی