رستوران ایرانی در تفلیس

رستوران ایرانی در تفلیس

رستوران ایرانی در تفلیس : در این نوشته قصد داریم یکی از بهترین رستوران ایرانی در گرجستان را به شما معرفی کنیم. این رستوران ایرانی در تفلیس پایتخت گرجستان قرار دارد و نام آن ” آکواپاب (Aquapub ) است.

رستوران ایرانی آکواپاب که در غالب یک مجموعه عنوان می شود شامل چهار قسمت است : باغچه آکواپاب – سالن نمایش – بخش موزیک و رقص و سالن گفتمان خودمانی و قسمت فوقانی که اصل محوطه رستوران می باشد.

رستوران ایرانی در گرجستان

رستوران ایرانی در گرجستان

رستوران آکواپاب به گفته مدیر آن در تاریخ ۲۰۱۳/۰۳/۰۸ افتتاح شده و تا این لحظه که این پست نوشته می شود طبق آمار خود رستوران ۱۰۱۵۸۰ مشتری از امکانات و خدمات آنها استفاده کرده اند.

رستوران ایرانی آکواپاب در تفلیس

رستوران ایرانی آکواپاب در تفلیس

یکی از مهمترین مزایای رستوران آکواپاب دارابودن انواع غذاهای ایرانی در کنار بیش از ۱۰۰ مدل غذای گرجی و اروپایی که با ذائقه ایرانی سرو می شود. شما در رستوران آکواپاب احساس راحتی می کنید و می توانید در مدتی که در این رستوران هستید علاوه بر غذا و چای ، از قلیان هم استفاده کنید هر چند استفاده از قلیان را به شما توصیه نمی کنیم زیرا برای سلامتی شما بسیار مضر است.

رستوران آکواپاب

رستوران آکواپاب

هرچند که آکواپاب تنها رستوران ایرانی در تفلیس نیست و یقینا رستوران های ایرانی تفلیس که دارای کیفیت مناسبی هستند تعدادشان رو به افزایش است ولی نبایستی از کیفیت بالای غذا و قیمت مناسب آن در رستوران ایرانی آکواپاب گذشت.

آدرس رستوران آکواپاب : تفلیس – خیابان لسلیدزه ( Leselidze st ) – شماره ۱۲

در آخر هم از مدیران رستوران آکواپاب که همکاری لازم در زمینه این گزارش را به ما دادند تقدیر و تشکر می نماییم. با آرزوی موفقیت بیشتر برای این مجموعه.