سرمایه گذاری مطمئن در تفلیس

سرمایه گذاری مطمئن در تفلیس

سرمایه گذاری مطمئن در تفلیس : شرکت سام جورجیا در راستای تحقق گسترش نقاط سرمایه گذاری در گرجستان، با مشخصات زیر شریک سرمایه گذار همراه با ضمانت می پذیرد.

مشخصات این نوع سرمایه گذاری در تفلیس :

۱ – شرکتی بسیار معتبر جهانی با فعالیت در زمینه های آموزش فنی و حرفه ای در جهان و مورد تایید بسیاری از کشورهای جهان از جمله : آمریکا – کانادا – انگلستان – استرالیا – نیوزلند – اتحادیه اروپا – سوئیس و …. تصمیم گرفته است تا نمایندگی انحصاری خودش در کل گرجستان را به شرکت سام جورجیا واگذار نماید.

۲ – مزیت های پذیرش نمایندگی از این برند معتبر جهانی در زمینه آموزش فنون کار مانند آنچه در ایران با نام فنی و حرفه ای یاد می شود : متقاضیان کار در آمریکا – کانادا – استرالیا – نیوزلند و انگلستان با اخذ مدارک فنی و حرفه ای از این موسسه بسیار معتبر ، قادر خواهند بود در کنار مدارک زبان انگلیسی مثل : آیلتس یا تافل جهت اخذ ویزای کار کشورهای مذکور براحتی و بدون توجه به ملیت آنها اقدام کنند و در آینده بسیار نزدیک شرکت سام جورجیا بوسیله همین ابزار قادر خواهد بود ویزای کار آمریکا – کانادا – استرالیا و انگلستان را برای هموطنان گرامی از داخل خاک گرجستان انجام دهد.

۳ – میزان سرمایه گذاری مورد نیاز سام جورجیا در این پروژه طبق برآورد اولیه ماکزیمم ۲۰ هزار دلار آمریکا خواهد بود جهت اجاره مکان آموزش و تامین وسایل و استانداردهای یاد شده از سوی موسسه کارفرما.

۴ – برای این سرمایه گذاری مقداری از سهام شرکت سام جورجیا بصورت توافقی و بعنوان ضمانت انجام کار به شخص سرمایه گذار در ابتدا بصورت شرطی و قرارداد رسمی در محضر و پس از گذشت یکسال از شراکت و اطمینان ازینکه ادامه کار با شخص سرمایه گذار امکان پذیر است ، بصورت قطعی بنام می شود.

۵ – شرکت سام جورجیا در رد یا پذیرش تقاضای شراکت با افراد متقاضی کاملا مختار است و اولویت انتخاب را با توجه به معیارهای خود می سنجد.

۶ – اخذ لایسنس این موسسه آموزشی از زمان شروع اجاره مکان معتبر یک هفته کاری خواهد بود.

۷ – لایسنس این موسسه فنی بنام مدیرعامل شرکت سام جورجیا صادر خواهد شد ولی کل مجموعه سام جورجیا ، بر طبق قرارداد بسته شده در آن سهیم خواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۹۳۱۴۲۰ تماس بگیرید.