هتل ایرانی در تفلیس

هتل ایرانی در تفلیس

هتل ایرانی در تفلیس : هتل ویو ( view hotel ) یکی از زیباترین و مجلل ترین هتل آپارتمان های موجود در تفلیس است و تمایز خاصی از سایر هتل های تفلیس دارد زیرا با تلفیقی از هتل و آپارتمان راحتی و آسایش بیشتری را برای مسافران به ارمغان می آورد.

در پشت این خلاقیت زیبا، هنر ایرانی نهفته است. مدیریت هتل ویو تفلیس بر عهده یک ایرانی خبره و با تجربه بنام آقای سراج مهرانی است که سال های زیادی خارج از ایران بوده و دارای تجارب گرانبهایی در صنعت گردشگری و هتلداری است و در کشورهای مختلفی زندگی و سفر داشته است از جمله سال های زیادی را در کشور آمریکا زندگی کرده است.

هتل ویو که یک هتل ایرانی در تفلیس است، ویژگی بسیار مهمی دارد و آن اینکه : در ابتدای خیابان خیلیانی و در مرکز شهر تفلیس قرار گرفته با دسترسی عالی به کلیه مراکز خرید و عدم نیاز به طی کردن مسافت های طولانی با تاکسی و صرفه جویی در هزینه حمل و نقل مسافران گرامی.

هتل ویو با موقعیت بسیار عالی و امکانات رفاهی بالا و قیمت مناسب دارای واحدهای یک خوابه و دو خوابه و همچنین دارای کانال های تلویزیونی فارسی زبان ، اینترنت پر سرعت و کلیه وسایل و لوازم رفاهی است.

تلفن تماس با هتل ویو تفلیس جهت رزرو : ۹۹۵۵۹۷۳۴۶۳۰۰+  ( از طریق تلگرام همین شماره هم رزرو انجام می شود )

ایمیل مدیریت هتل ویو : s.emehrany@mail.ru  ,  s.emehrany@gmail.com  ,  s.emehrany@yahoo.com

هتل ایرانی در گرجستان بدین شکل و با این نوع طراحی تاکنون مشاهده نکرده بودیم و همین سبب این شد تا گزارشی از این هتل ایرانی در تفلیس تهیه کنیم. با تشکر از جناب مهرانی که با شرکت سام جورجیا در زمینه تهیه این گزارش همکاری لازم را نمودند. در ادامه همین مطلب می توانید گلچینی از عکس های این هتل ایرانی در تفلیس را مشاهده بفرمائید :