آموزش زبان گرجی

  • تاریخ انتشار : 2015/12/30
  • نظرات : یک دیدگاه
آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی

دوستانی که مقیم گرجستان هستند و یا قصد مهاجرت به گرجستان را دارند ، با توجه به اینکه قصد دارند در کشور گرجستان زندگی کنند بایستی حتما به زبان گرجی تسلط داشته باشند ، تا هم وابستگی آنها به افراد دیگر در تجارت و کار و زندگی روزمره کمتر شود و هم اینکه بتوانند با جامعه پیرامون خود ارتباط سالم برقرار کنند.

متاسفانه با مشاوره و راهنمایی اشتباه توسط افرادی که اطلاعات لازم درباره گرجستان را ندارند شاهد آن بوده ایم که عزیزانی به قصد مهاجرت به گرجستان وارد این کشور شده اند ولی زبان انگلیسی و یا روسی را جهت برقراری ارتباط با دیگران در گرجستان انتخاب می کنند.

لازم به ذکر است که نسل جوان گرجستان بیشتر با زبان انگلیسی و نسل قدیمی تر با زبان روسی آشنایی دارند ، اگر شما زبان انگلیسی را خوب بدانید با نسل مسن ارتباط نمی توانید داشته باشید و اگر روسی بدانید با نسل جوان گرجستان ارتباط موثر را نمی توانید برقرار کنید.

با توجه به اینکه زبان رسمی گرجستان ، زبان گرجی ( زبان کارتولی ) است لازم است که جهت مهاجرت به گرجستان و یا  مقیم بودن در این کشور حتما با زبان گرجی آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید……

شرکت سام جورجیا آماده برگزاری کلاس های خصوصی آموزش زبان گرجی با نازلترین قیمت در تفلیس است…..هموطنان علاقمند به یادگیری زبان گرجی می توانند با ما تماس بگیرند…..

بیشتر بخوانید !
کاندیدای نخست وزیری گرجستان : "رشد اقتصادی جامعه اولویت ما است"