آپارتمان قسطی در تفلیس

  • تاریخ انتشار : 2016/04/22
  • نظرات : 22دیدگاه

آپارتمان قسطی در تفلیس

آپارتمان قسطی در تفلیس : آپارتمانی ۲۲ طبقه همراه با امکانات رفاهی فوق العاده اعم از : استخر سرپوشیده و استخر فضای باز – مجموعه ورزشی مجهز – پارکینگ برای ۲۰۰ ماشین – ۲۸۵۰ مترمربع فضای تجاری که در طبقه اول آن فروشگاه های متعددی از جمله فروشگاه های مواد غذایی پیش بینی شده است.

یکی از استخرهای سرباز این مجموعه مسکونی – تجاری در بالای پشت بام قرار می گیرد که چشم انداز زیبایی هم خواهد داشت. بیش از شش طبقه از آن ساخته شده است و مابقی تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی تکمیل می شود.

واحدهای این مجموعه زیبا از ۵۴ مترمربع زیربنا شروع می شود تا ۱۶۷ مترمربع.

شرایط واگذاری این آپارتمان قسطی در تفلیس :

-) هر مترمربع ۷۵۰ دلار آمریکا

-) ۲۵ درصد قیمت آپارتمان بصورت نقد و مابقی در اقساط ۲۴ تا ۳۰ ماهه.

-) همه واحدها مبلغش ۷۵۰ دلار آمریکا نیست و برخی از آنها به دلیل موقعیت بهتر و چشم انداز زیباتر متری ۸۰۰ دلار هستند.

-) سود سالیانه ندارد.

-) سند بصورت شرطی در محضر زده می شود. یعنی اینکه سند بنام خریدار زده می شود ولی اگر اقساط آن به موقع پرداخت نشود، آپارتمان به صاحب اولیه ملک برگردانده می شود و مبالغی که خریدار قبلا پرداخت کرده هم عودت داده نخواهد شد.

-) سه درصد از مبلغ کل آپارتمان ، پورسانت شرکت سام جورجیا می باشد که بایستی توسط خریدار به ما پرداخت شود. و بابت این سه درصد خدمات ما نیز شامل خریدار می شود از جمله : نظارت کامل بر حسن انجام کار و تضمین آن – کارت اقامت گرجستان برای یکسال که بصورت رایگان برای خریدار توسط شرکت سام جورجیا اخذ می شود.

بیشتر بخوانید !
خرید خانه در گرجستان با 35 هزار دلار !

-) موقعیت این آپارتمان شیک در مرکز شهر تفلیس و نزدیک میدان ساکادزه در منطقه سابورتالو می باشد.

لازم به ذکر است که بدلیل پیش فروش کردن این واحدهای آپارتمانی قیمت آن بسیار پایین تر از قیمت واقعی می باشد و پس از تکمیل شدن شما براحتی می توانید در میدان ساکادزه تا متری ۱۲۰۰ دلار آمریکا آن را بفروشید و قیمت واقعی آن این است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تصاویری سه بعدی از این آپارتمان قسطی در تفلیس :