اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس

  • تاریخ انتشار : 2016/03/05
  • نظرات : 8دیدگاه
اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس

اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس

اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس 

در این نوشته می خواهیم شرایط و قیمت اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس و باتومی را شرح دهیم زیرا برای گردشگرانی که می خواهند سفر به گرجستان را در قالب یک تور تفریحی بگذرانند می تواند مفید باشد.

هموطنان گرامی که قصد سفر به گرجستان را دارند باید آگاه باشند که هزینه اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس و باتومی به مراتب کمتر از هزینه هتل در گرجستان است و همچنین مزیت دیگری نیز دارد و آن اینکه در یک آپارتمان یا منزل شخصی شما بسیار راحت تر از هتل می باشید و همه اعضای خانواده یا دوستان می توانید در آپارتمان شخصی در کنار هم باشید حال اینکه هتل محدودیت گنجایش نفرات برای هر اتاق دارد.

اجاره روزانه آپارتمان در باتومی

اجاره روزانه آپارتمان در باتومی

در هتل یا مهمان خانه های گرجستان شما امکان شستن و مرتب کردن لباسهایتان را نخواهید داشت حال آنکه در اکثر آپارتمانها یا خانه های شخصی در گرجستان ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و اتوی بخار وجود دارد…..در گرجستان تعداد بسیار محدودی خشکشویی وجود دارد بنابراین فکر خشکشویی هم از سرتان بیرون کنید.

تمام دلایل ذکر شده در بالا نشان می دهد که اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس یا باتومی به مراتب کم هزینه تر و مناسب تر از هتل می باشد.

تماس با ما جهت اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان

اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس در نقاط مختلف شهر از روزانه سی دلار به بالا می باشد ولی بدانید که مثلا آپارتمان سی دلاری خیلی تمیز و مناسب نیست ولی آپارتمان های روزانه پنجاه دلار به بالا معمولا تر تمیز تر و دارای امکانات بهتری می باشد.

بیشتر بخوانید !
اجاره آپارتمان در تفلیس

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اجاره روزانه خانه در تفلیس با ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید از طریق شماره ۰۰۹۹۵۵۵۷۲۲۷۱۲۰ با جناب آقای علی خالقی، مسئول بخش املاک روزانه تماس حاصل فرمائید .

لطفا حداقل ۲۴ ساعت قبل از اجاره روزانه آپارتمان در تفلیس به ما اطلاع دهید.