اخذ اقامت گرجستان پیچیده تر از قبل!

اخذ اقامت گرجستان پیچیده تر از قبل!

عزیزان و همراهان گرامی سام جورجیا، سلام و عرض ادب .

لازم است نکاتی را در خصوص سال جدید میلادی و سخت تر شدن موضوع اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان مطرح نمائیم .

عزیزان و هموطنان گرامی، متاسفانه بدلیل حجم بسیار بالای درخواست های ثبت شرکت و اخذ اقامت گرجستان، برای سال میلادی جدید (سال ۲۰۱۸) وضعیت سخت تری را نسبت به قبل متصور هستیم.

توجه داشته باشید که بدلیل وضعیت فعلی منطقه خاورمیانه در حال حاضر و دستورات جدید رئیس جمهوری ایالات متحده، تعداد درخواست ها برای اخذ اقامت گرجستان قطعاً بسیار بالاتر خواهد رفت و اداره اقامت گرجستان نیز برای کنترل این روند بسیاری از درخواست ها را reject می نماید .

متاسفانه، حضور شرکت های غیرفعال و ایرانی در گرجستان، به عنوان یک بهانه برای اخذ اقامت گرجستان بسیار شده اند و دادگستری و اداره اقامت گرجستان شدیداً در حال مبارزه با شرکت های کاغذی هستند، همچنین حضور بسیار زیاد هموطنان عزیز ایرانی در کشور گرجستان به دلیل علاقه ی وافر به این کشور، اندکی روند پذیرش را در کشور گرجستان سخت تر نموده است .

اما شرکت سام جورجیا، راه هائی را همچنان برای اخذ اقامت موفقیت آمیز در دست دارد که به این شرکت کمک نموده در یک ماهه اخیر، جواب ۹۸ درصد از متقاضیان اقامت گرجستان مثبت دریافت کند.

هموطنان گرامی توجه داشته باشید که روند انجام امور حقوقی برای ایرانیان روز به روز در کشور گرجستان سخت تر می شود پس اگر بدنبال انجام امور حقوقی هستید، سعی کنید تا پیش از سال جدید میلادی اقدام نمائید، زیرا احتمال تغییر قوانین و یا وضع قوانین جدید توسط دولت گرجستان بسیار زیاد خواهد بود .

بیشتر بخوانید !
واقعیات خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت از دید کارشناسان سام جورجیا

 

توجه داشته باشید که پیش از هرگونه اقدام به درستی تحقیق نمائید و مشاوره بگیرید. دست به اقدام عجولانه نزنید و برای مهاجرت به گرجستان و یا کار در این کشور برنامه ریزی نمائید. مدارکی را که برای اخذ اقامت گرجستان نیاز دارید می توانید اینجا ببینید. همچنین در مورد واقعیات زندگی در گرجستان به شما توصیه میکنیم این مقاله را بخوانید .

اگر بدنبال تعیین وقت مشاوره هستید ، می توانید از طریق روابط عمومی شرکت سام جورجیا و از قسمت تماس با ما، با کارشناسان ما در تماس باشید .

موفقیت شما، آرزوی سام جورجیا