اقامت دائم گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2015/06/28
  • نظرات : 126دیدگاه

اقامت دائم گرجستان

اقامت دائم گرجستان : در حقیقت اجازه اقامت دائم یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در کشور مورد نظر خودش بماند. ولی خیلی از افراد اقامت دائم را با اخذ شهروندی گرجستان یکی می دانند در صورتی که با هم متفاوت هستند.

اخذ اقامت دائم گرجستان طبق قوانین جاری این کشور یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در خاک گرجستان بماند ، کار ، زندگی و تحصیل کند ولی شهروند گرجستان محسوب نمی شود و حق رای ندارد و همچنین جهت اخذ وام های بانکی با محدودیت های خاصی روبرو است ، همچنین در اقامت دائم گرجستان به فرد متقاضی کارت اقامت دائم داده می شود در صورتی که در شهروندی گرجستان به فرد موردنظر علاوه بر کارت اقامت ، پاسپورت گرجستان هم اعطا می شود و فردی که شهروندی گرجستان را می گیرد از تمام حقوق یک شهروند برخوردار است مانند : حق رای ، دریافت وام های بانکی با شرایط آسانتر و …

اقامت دائم گرجستان

اقامت دائم گرجستان

شرایط اقامت دائم گرجستان : طبق قوانین جاری کشور گرجستان فقط افرادی که دارای یکی از شرایط زیر هستند می توانند جهت اخذ اقامت دائم گرجستان اقدام کنند :

۱ – هر فرد خارجی که با یکی از اتباع کشور گرجستان ازدواج کند می تواند پس از ازدواج، جهت اخذ اقامت دائم گرجستان درخواست دهد. البته در این حالت معمولا به خانم هایی که با آقایان گرجی ازدواج می کنند، راحت تر اقامت دائم گرجستان می دهند و با آقایان خارجی که همسر گرجی اختیار می کنند مقداری سخت گیرانه تر برخورد می شود.

بیشتر بخوانید !
اقامت در گرجستان از طریق سرمایه گذاری

۲ – هر فرد خارجی پس از شش سال تمدید کارت اقامت گرجستان و حضور کافی در طول سال در خاک این کشور می تواند جهت اخذ اقامت دائم گرجستان درخواست دهد.

۳ – اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری : بر طبق قوانین جاری کشور گرجستان ، شخص سرمایه گذار به کسی می گویند که حداقل سیصد هزار لاری ( لاری ، واحد پول گرجستان ) به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. طبق قوانین جاری گرجستان به اشخاص سرمایه گذار در ابتدا اقامت دائم تعلق می گیرد.

شرکت خدمات حقوقی و مهاجرتی سام جورجیا با نزدیک به یک دهه فعالیت در گرجستان ، دارای وکلای زبده گرجی می باشد و آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنان گرامی می باشد.

لازم به ذکر است که امورات مربوط به اقامت دائم و اخذ شهروندی گرجستان حتما بایستی از طریق وکیل رسمی گرجی انجام پذیرد در غیر این صورت با احتمال خیلی زیاد پاسخ اینگونه درخواست ها از طریق اداره اقامت منفی صادر خواهد شد.

نکته : شرایط استثنایی هم وجود دارد که بتوان زودتر اقامت دائم گرجستان را اخذ کرد و آن پرداخت مالیات بیشتر و به موقع است. با توجه به اینکه دولت گرجستان اکثر بودجه سالانه خودش را بر اساس مالیات های دریافتی از مردم و شرکتها تامین می کند، پرداخت مالیات از مهمترین موارد مورد نظر دولت گرجستان است. شما می توانید با پرداخت مالیات مکفی و به موقع و راه اندازی یک تجارت خوب و قابل قبول بعنوان یک فرد مطلوب برای کشور گرجستان شناخته شوید و مثلا در مدت دو سال هم بتوانید اقامت دائم گرجستان را اخذ کنید، در این مورد هم ما پرونده داشته ایم که فرد تنها در مدت دو سال از گذشت اقامتش در گرجستان، اقامت دائم را اخذ کرده است.

بیشتر بخوانید !
تمدید اقامت گرجستان

جهت اخذ اقامت دائم گرجستان با مشاوران و کارشناسان شرکت سام جورجیا رایگان مشورت کنید. ما همیشه یار و یاور شما هستیم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
اقامت دائم گرجستان
Author Rating
51star1star1star1star1star