اقامت گرجستان و چالش های ازدواج

اقامت گرجستان و چالش های ازدواج

عزیزان و همراهان گرامی سام جورجیا، با عرض سلام و احترام .

از آنجائی که در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ میلادی به سر میبریم، سعی می کنیم با ارائه اطلاعات دقیق تر توسط کارشناسان مجرب، موضوعات و چالش های پیش روی شما عزیزان را مورد بررسی قرار دهیم.

در سال ۲۰۱۷، تغییرات زیادی را دولت گرجستان برای موضوعانی نظیر اقامت گرجستان اعمال نمود و اکنون نیز همچنان واضح نیست که چه تصمیمات جدیدی برای اعطای اقامت گرفته خواهد شد، اما پر واضح هست که شرایط اقامت گرجستان برای سال ۲۰۱۸ پیچیده تر از قبل خواهد بود .

 

هموطنان گرامی، موضوع ازدواج در گرجستان آن هم با یک تبعه گرجی چالش های بسیار زیادی دارد که در این مقاله، به بررسی چالشهای پیش روی شما می پردازیم .

اولین نکته ای که می بایست مدنظر داشته باشید، ازدواج در گرجستان روند و پیچیدگی های خود را دارد، آنطور که فکر میکنید همه چیز ساده نیست، تفاوت های فرهنگی در این میان وجود دارد که می تواند شما را دچار چالش های بسیاری بنماید.

 

 

ازدواج در گرجستان

 

 

نکته بسیار مهم این است که با در نظر گرفتن قوانین گرجستان و شفاف بودن قوانین این کشور احتمال زیاد با ازدواج های صوری نخواهید توانست اخذ اقامت نمائید، زیرا به احتمال بسیار زیادی در ۳ سال اول ازدواج شما با درخواست اقامت شما موافقت نخواهد شد پس به شما اکیداً توصیه می نمائیم که با هدف اخذ اقامت ازدواج ننمائید، چون احتمالاً در صورتی که صوری بودن ازدواج شما لو برود، شما را از کشور اخراج خواهند نمود.

بیشتر بخوانید !
مزایای خرید ملک در گرجستان بصورت پیش خرید

پیش از ازدواج حتی الامکان می بایست اطلاعات دقیقی را نسبت به فرهنگ بومی گرجستان داشته باشید و در خصوص موضوعات مختلف ازدواج تحقیق نمائید. در گرجستان، حجاب اجباری نیست و ممکن است با اعتقادات شما در تضاد باشد، پس حتی الامکان تحقیق نمائید تا به مشکل نخورید .

اگر احساس می نمائید که بخاطر اخذ اقامت ازدواج میکنید، دوستانه به شما توصیه می نمائیم مسیر اخذ اقامت خود را تغییر دهید، زیرا راه های متفاوتی برای اخذ اقامت وجود دارد.

در صورتی که در خصوص ازدواج در گرجستان نیاز به مشاوره دارید، می توانید از طریق قسمت تماس با ما، با کارشناسان سام جورجیا در تماس باشید .

 

خلاصه مقاله
اقامت گرجستان و چالش های ازدواج
نام مقاله
اقامت گرجستان و چالش های ازدواج
توضیحات
مشکلات و چالش های اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج
نویسنده
ناشر
samgeorgia
لوگو