اولین پرواز مستقیم تهران به تفلیس پس از نزدیک به دو سال

اولین پرواز مستقیم تهران به تفلیس

اولین پرواز مستقیم تهران به تفلیس پس از نزدیک به دو سال

اولین پرواز مستقیم تهران به تفلیس پس از نزدیک به دو سال : اولین پرواز مستقیم تهران به تفلیس پس از نزدیک به دو سال توسط هواپیمایی آتا ایران از دیروز جمعه مورخه ۷ اسفند ۱۳۹۴ شروع شد. آخرین پرواز مستقیم تهران تفلیس توسط هواپیمایی فلای ویستا در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۴ میلادی مصادف با ۱۷ مهر ۱۳۹۳ خورشیدی انجام شده بود.

پروازهای هواپیمایی آتا در مسیر تهران به تفلیس و بالعکس در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته بصورت منظم برگزار خواهد شد و نرخ بلیط رفت و برگشت آتا در این هفته در مسیر تهران به تفلیس ۸۷۰ هزار تومان بوده است که نرخی بسیار عادلانه و منطقی است.

بر اساس اطلاع از منابع آگاه و با توجه به لغو روادید ایران و گرجستان ، شرکت های هواپیمایی ماهان و قشم ایر از ایران و شرکت هواپیمایی ایرزنا (Georgian Airways ) از گرجستان از چند روز دیگر پروازهای مستقیم تهران به تفلیس را اجرا خواهند کرد. هر چند که نرخ بلیت هواپیمایی آتا در مسیر تهران به تفلیس بسیار مناسب است ولی امیدواریم شرکت های هواپیمایی جدید که در این مسیر وارد می شوند نرخ های کمتری ارائه کنند. با آرزوی موفقیت برای هواپیمایی آتا ، ماهان و قشم ایر از کشورمان و ایرزنا از گرجستان.

جهت مشاهده برنامه های پرواز هواپیمایی آتا در مسیر تهران به تفلیس به وب سایت زیر مراجعه کنید و یا با شماره : ۰۲۱۴۸۵۵ تماس بگیرید.

وب سایت هواپیمایی آتا

بیشتر بخوانید !
لغو مجوز پرواز مستقیم تهران به تفلیس