اینفوگرافی انواع روشهای اقامت گرجستان

روشهای اقامت گرجستان

از آنجائی که به منظور اخذ اقامت گرجستان، روشهای مختلفی وجود دارد، در این پست برای سهولت درک روشهای مختلف برای اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان یک اینفوگرافی آماده نموده ایم :

 

انواع روشهای اخذ اقامت گرجستان

 

انواع روشهای اقامت گرجستان

۱- ثبت شرکت در گرجستان :

این روش یکی از معمول ترین روش های اخذ اقامت گرجستان است که فرد با ثبت شرکت در گرجستان صاحب اقامت میشود.

۲-ازدواج با شهروندان گرجی :

اگر شما با شهروندان گرجستان(اعم از زن و مرد) ازدواج کنید میتوانید که کارت اقامت گرجستان را دریافت کنید.

۳-اقامت کاری و تحصیلی :

اگر شما برای شرکتی ثبت شده در گرجستان (ملیت مهم نیست) کار میکنید میتوانید نامه ای به وزارت مهاجرت ببرید و اخذ اقامت کنید.

اگر شما با یکی از دانشگاه های گرجستان اعم از عمومی یا خصوصی به توافق برسید که قبول کنند در آنجا تحصیل کنید میتوانید از دانشگاه نامه ای به وزارت مهاجرت ببرید و اخذ اقامت کنید.

۴-خرید خانه در گرجستان : طبق قانون جدید اگر شما در گرجستان خانه ای که قیمت آن بیشتر از ۳۵ هزار دلار باشد را داشته باشید میتوانید درخواست اقامت بدهید.

۵- سرمایه گذاری : اگر شما در گرجستان سرمایه گذاری به مبلغ ۳۰۰ هزار لاری (تقریبا ۵۰۰ میلیون تومان) انجام دهید پس از انجام کارها شما میتوانید اقامت دائم گرجستان و پس از مدتی شهروندی را دریافت نمایید.

۶-گرجی های ایران :
پس از احراز صلاحیت ها و مشخص شدن گرجی بودن فرد و تائید وی اقامت گرجستان به گرجیان ایران اعطا میشود و پس از مدتی میتوانند شهروندی گرجستان را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید !
اقامت تحصیلی گرجستان

خوانندگان گرامی و علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امور مربوط به مهاجرت و اقامت گرجستان می توانند از طریق این لینک با بخش روابط عمومی شرکت سام جورجیا در تماس باشند.