بهترین تجارت در گرجستان – بهترین سرمایه گذاری در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2017/10/26
  • نظرات : 4دیدگاه

بهترین تجارت در گرجستان

بهترین تجارت در گرجستان از دیدگاه سام جورجیا بایستی خصوصیات زیر را داشته باشد :

بهترین تجارت در گرجستان

بهترین تجارت در گرجستان

با توجه به دیدگاه های کارشناس های اقتصادی سام جورجیا به خصوص مهندس درویشی ، بهترین تجارت در گرجستان در حالت کلی ، تجارتی است که با کمترین سرمایه گذاری بیشترین بازده را داشته باشد.

در این بین چند نوع تجارت در گرجستان را که دارای چنین خصوصیاتی هستند به شما معرفی می کنیم :

۱- ساخت و ساز در گرجستان : این تجارت به طور متوسط در تفلیس پایتخت گرجستان با توجه به تجارب زیاد سام جورجیا از ۶۰ تا ۱۰۰ درصد سود خالص دارد که با توجه به میزان سرمایه گذاری بسیار مناسب است…….

هر چند که تجارت ساخت و ساز و این نرخ سود بیشتر در مورد املاک مسکونی و در شهر تفلیس است و قطعا برای نقاط دیگر گرجستان و شهرهای دیگر و همچنین اداری یا تجاری بودن آن متفاوت است.

بر اساس تجارب سام جورجیا در زمینه ساخت و ساز در گرجستان ، متوسط نرخ سود این تجارت در شهر تفلیس و در زمینه احداث واحدهای مسکونی حدود ۶۰ تا ۱۰۰ درصد می باشد.

۲ – سرمایه گذاری در صنعت توریسم و گردشگری گرجستان شامل احداث هتل و هتلداری – رستوران – کافی شاپ و ….. : با توجه به کمبود هتل در گرجستان ، به خصوص در تفلیس پایتخت گرجستان ،احداث هتل و هتلداری می تواند بازدهی بسیار مناسبی داشته باشد و با توجه به تجارب شرکت سام جورجیا ، یک تجارت بسیار سودده و پربازده به حساب می آید.

بیشتر بخوانید !
افزایش صادرات گرجستان با اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه CIS در ماه های ابتدائی 2018

۳ – سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دامپروری گرجستان : با توجه به اقلیم مناسب کشور گرجستان ، سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دامپروری با توجه به میزان سرمایه گذاری بازده بسیار خوبی دارد ، و می تواند بازگشت سرمایه مناسبی را ایجاد کند به شرط اینکه کار را بلد باشید و تجربه لازم را داشته و همچنین مشاور اقتصادی با تجربه ای داشته باشید.

 

۴ – بازیافت مواد در گرجستان :

سرمایه گذاری در صنعت بازیافت مواد در گرجستان می تواند با توجه به نوع و میزان سرمایه ، بازدهی مناسبی داشته باشد از جمله اینکه با توجه به صنعت رو به رشد و مورد توجه بازیافت مواد در گرجستان ، می تواند سرمایه مناسبی را بازگشت دهد به شرط آنکه طرح و تجربه خوبی در این زمینه داشته باشید …….

بازیافت مواد در گرجستان می تواند در زمینه بازیافت : انواع پلاستیک و پت – انواع فلزات از جمله : آلومینیوم – مس – آهن و ….. باشد.

سرمایه گذاری در زمینه بازیافت و جمع آوری مواد زائد در گرجستان در حین اینکه بازدهی خوبی دارد باتوجه به اینکه دولت گرجستان روی این موضوع بسیار حساس شده است ، اعلام کرده در این زمینه از سرمایه گذاری ها حمایت می کند.

۵ – سرمایه گذاری در بخش انرژی گرجستان

سرمایه گذاری در بخش انرژی در گرجستان شامل : تولید و انتقال برق – گاز و تولید انرژی های پاک در کشور گرجستان می تواند سوددهی بسیار عالی داشته باشد. تنها مشکل این تجارت در گرجستان این است که سرمایه گذاری بالایی برای تولید انرژی های پاک از طریق باد و خورشید نیاز است ( حداقل یک میلیون دلار آمریکا ) ولی دوره بازگشت سرمایه این تجارت ها بسیار کم است.

بیشتر بخوانید !
اقتصاد گرجستان

۶ – سرمایه گذاری در صنعت بسته بندی در گرجستان

یکی از بهترین تجارت در گرجستان ، سرمایه گذاری در بخش بسته بندی می باشد به خصوص بسته بندی مواد غذایی شامل لبنیات و تخم مرغ. این نوع سرمایه گذاری جزو بهترین سرمایه گذاری در گرجستان محسوب می شود زیرا سرمایه اولیه پایینی نیاز دارد و جزو طرح ها و تجارت های زود بازده طبقه بندی می شود هر چند معتقدیم که در این تجارت بایستی تجربه کافی را داشته باشید.

بهترین سرمایه گذاری در گرجستان

بهترین سرمایه گذاری در گرجستان

بهترین تجارت در گرجستان – بهترین سرمایه گذاری در گرجستان

نتیجه گیری : با توجه به موارد مذکور می توان نتیجه گرفت که بهترین تجارت در گرجستان یا به عبارتی بهترین سرمایه گذاری در گرجستان متعلق به تجارت هایی است که شما با حداقل سرمایه گذاری بیشترین بازدهی را در کمترین زمان بدست می آورید.

بر همین اساس و با توجه به تجربه سام جورجیا می توانیم نتیجه بگیریم که بهترین تجارت در گرجستان با توجه به فاکتورهای مذکور به ترتیب عبارتند از :

۱- سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز گرجستان – ۲ – سرمایه گذاری در صنعت بسته بندی گرجستان – ۳ – سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی و دامپروری در گرجستان – ۴ – سرمایه گذاری در صنعت بازیافت مواد در گرجستان – ۵ – سرمایه گذاری در صنعت توریسم و گردشگری گرجستان – ۶ – سرمایه گذاری در بخش انرژی در گرجستان.

هر چند که تجارت های دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که جزو بهترین تجارت در گرجستان محسوب شوند ، ولی تا جایی که توانستیم در جاهایی بحث کردیم که تجربه و ابزارهای لازم را داشتیم تا در صورت پرسیدن سوالات تخصصی توسط شما سرمایه گذارهای گرامی ، در این زمینه از کارشناس های سام جورجیا ، توان پاسخگویی فنی را داشته باشیم.

بیشتر بخوانید !
امنیت خاطر سرمایه گذاران خارجی در گرجستان

در صورت داشتن سوال های تخصصی درباره سرمایه گذاری در گرجستان با مشاورهای باتجربه سام جورجیا با نزدیک به یک دهه سابقه در گرجستان مشورت کنید.