بهترین روش اخذ اقامت گرجستان

بهترین روش اخذ اقامت گرجستان

همراهان گرامی سام جورجیا، با عرض سلام و عرض احترام .

با توجه به سخت تر شدن موضوع اقامت گرجستان در این مقاله قصد داریم اشاره ای داشته باشیم به بهترین و امن ترین روش فعلی اخذ اقامت گرجستان .

از آنجائی که در شرکت سام جورجیا، روزانه مسائل حقوقی مهم نظیر اخذ اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان بصورت تخصصی توسط وکلای خبره مورد بررسی قرار می گیرد در این مقاله برآن شدیم که این موضوع را اندکی بیشتر بررسی نموده و بهترین روش اخذ اقامت را از دید کارشناسان حقوقی خود به شما پیشنهاد دهیم .

 

جلسات روزانه تحقیق و بررسی مسائل حقوقی شرکت سام جورجیا

واقعیت این است که وضعیت اخذ اقامت در گرجستان اندکی دچار تغییرات بوده و سخت تر شده است

زیرا، تعداد شرکتهای کاغذی که تنها با قصد اخذ اقامت تاسیس شده اند، بسیار زیاد هستند.

اما: کارشناسان ما بعد از بررسی های دقیق به یک نتیجه اصلی رسیده اند و ما این روش را به شما پیشنهاد می دهیم :

در زمانی که قصد زندگی و اقامت در گرجستان را دارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا شرکت خود را با هدف فعالیت های تجاری و البته قانونی تاسیس نمائید، زیرا ثبت شرکت یک پشتیبان بسیار مناسب برای تمدید اقامت شما در آینده خواهد بود.

پس از ثبت شرکت به صورت موفقیت آمیز توسط شرکت سام جورجیا، درخواست اقامت کارمندی دهید و زیرمجموعه ی یک شرکت معتبر که فعالیت مالی و رسمی مناسبی دارد داشته باشد شوید.

با انجام اینکار، دو اتفاق اصلی می افتد،اولاًٌ اینکه، احتمال موافقت با درخواست اقامت شما توسط دولت گرجستان بسیار افزایش یافته و توصیه ما این است که مالیات شما توسط شرکتی که زیر مجموعه آن هستید بصورت مرتب به دولت پرداخت شود و در مرحله دوم نیز، با ثبت شرکت اعتماد دولت گرجستان به شما تا حد زیادی افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید !
مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت گرجستان

همچنین پیشنهاد ما این است که شرکت خود را بصورت فعال نگاه داشته داشته و قراردادهای منظمی را در آن تنظیم نمائید و با اخذ مشاوره از کارشناسان حقوقی شرکت سام جورجیا فرصت افزایش اعتبار و در نتیجه تمدید اقامت خود را در گرجستان افزایش دهید .

در نهایت اینکه، بعنوان مژده به هموطنان گرامی ایرانی در سراسر دنیا عرض می نمائیم که کارشناسان حقوقی سام جورجیا، با انواع روشهای حقوقی و روشهای جدید اخذ اقامت آشنا بوده اند و با مشاوره رایگان شما را تا لحظه آخر و دریافت کارت اقامت گرجستان همراهمی می نمایند .

در صورت داشتن هرگونه سوال، در قسمت کامنتها ما را مطلع نمائید .

 

با تشکر .

سام جورجیا