بهترین موقعیت برای خرید خانه در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2018/10/04
  • نظرات : 4دیدگاه

بهترین موقعیت برای خرید خانه در گرجستان

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا، سلام!

برای خرید ملک در گرجستان  بهترین موقعیت این زمان است، به چند دلیل عمده :

 

قوانین همچنان ثابت بوده و همانطوری که در کانال تلگرامی اطلاع دادیم، قوانین تا ژانویه ۲۰۱۸ تغییر نخواهند کرد . از این رو بدون مشکل میتوانید ملک خریداری نمائید و اقامت گرجستان را اخذ کنید .

 

یکی از موارد مهمی که این روزها مورد توجه است، گواهی های عدم سوء پیشینه است. دولت گرجستان برای صدور هرگونه گواهی اقامت نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه دارد . بدین معنی که شما از هر روشی که قصد اخذ اقامت گرجستان را داشته باشید، باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه کنید که در یک مقاله جداگانه موضوع عدم سوء پیشینه را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهیم داد .

 

خوشبختانه اتفاقات خوبی در بازار ارز اتفاق افتاده و ارزش دلار سقوط زیادی داشته. این خبر خوشی است برای همه مردم ایران در سراسر دنیا و تیم سام جورجیا نیز از این اتفاق خوشحال است، زیرا هرچه ارزش پول کشورمان (ریال) بالاتر باشد طبعاً قدرت خرید در جامعه جهانی بالاتر خواهد رفت و فشار کمتری بر اقشار گوناگون جامعه در ایران وارد خواهد آمد .

حداقل خرید خانه در گرجستان با مبلغ ۶۳۰ میلیون تومان صورت میگرفت اکنون با ۲۸۰ میلیون تومان قابل خرید است، این رقم بسیار عالی است. در گرجستان بعنوان یک کشور اروپائی با شرایط بسیار مناسب با مبلغ تنها ۲۷۰ میلیون تومان ملک خریداری میکنید و به شما اقامت تعلق خواهد گرفت .

 

 

بهترین فرصت خرید ملک در گرجستان

بهترین فرصت خرید ملک در گرجستان

 

 

چه خبر از قوانین جدید برای خرید ملک در گرجستان ؟

پیشتر به شما در مورد تغییرات و قوانین جدید قبل از آنکه در رسانه های رسمی و دولتی گرجستان مطرح شود، اطلاع داده بودیم و همانطوری که در کانال تلگرامی خود نیز مطرح نمودیم قریب به یقیین این قوانین تا ژانویه ۲۰۱۹ اجرائی نخواهند شد و این فرصت برای شما وجود دارد تا از این موقعیت خوب استفاده کرده، خرید ملک نمائید و اقامت بگیرید بدون آنکه دردسر هرگونه تمدید نشدن اقامت و یا پرداخت ۱۰۰ هزار دلار برای یک خانه را داشته باشید چون همانطوری که در جریان هستید، قوانین جدید خبر از خرید خانه های حداقل صد هزار دلاری برای اخذ اقامت گرجستان دارند !

بیشتر بخوانید !
تمدید اقامت گرجستان

از نظر تیم حقوقی شرکت مهاجرتی سام جورجیا در حال حاضر قوانین جدید تا حداقل ژانویه سال ۲۰۱۹ معلق هستند .

 

نکته قابل توجه این است که گردش مالی املاک که طبیعتاً خریداران خارجی منجمله ایرانی ها در آن درگیر هستند سود دهی خوبی را برای کشور گرجستان و دولت گرجستان خواهد داشت و این روند رو به رشد قطعاً به رشد کشور گرجستان نیز کمک شایانی خواهد نمود و همین امر موجب میشود که دولت گرجستان ، سود املاک و مزایای آن برای کشور گرجستان را نیز در کفه دیگری از ترازو قرار داده و نهایتاً نتیجه واحد این باشد که هر اتفاقی که ورود اتباع خارجی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارند به تعویق بیندازد را کمتر در دستور کار خود قرار دهند زیرا یکی از اولویت های دولت گرجستان، حمایت از سرمایه گذاران خارجی است .

 

تنها موردی که کمی دچار تغییر و تحویل شده قوانین مربوط به اخذ مجوز اقامت گرجستان است، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه مقداری پروسه اخذ اقامت را طولانی تر نموده ، لذا توصیه مینمائیم برای ورود به گرجستان حتماً گواهی عدم سوء پیشینه را با ترجمه رسمی و تائیدیه وزارت امور خارجه ایران در دست داشته باشید .

 

۳۵ هزار دلاری ها بشتابید !

اگر یکی از خوانندگان وبسایت سام جورجیا باشید میدانید که حداقل مبلغ مجاز برای خرید ملک در گرجستان از ابتدا ۳۵ هزار دلار آمریکا بوده است، اخبار ضدو نقیض و حتی شایعاتی نیز پراکنده شده که بیان می نمایند خرید خانه دیگر با ۳۵ هزار دلار امکانپذیر نمی باشد ولی ما اینجا اعلام میکنیم به هیچ عنوان نگران نباشید، شما همچنان با ۳۵ هزار دلار میتوانید خانه بخرید و اقامت بگیرید و مسئولیت این قضیه را ما میپذیریم ! اگر سرمایه ۳۵ هزار دلاری دارید پیشنهاد میکنیم بشتابید ، حداقل ۳ ماه دیگر فرصت دارید که با خیال راحت در گرجستان خانه ای مناسب خریداری نموده و اقامت بگیرید و اقامت را ما برای شما میگیریم .

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری در گرجستان در صنعت مواد غذایی و احداث سوپر مارکت

 

 

خرید خانه در گرجستان با چه مبلغی منطقی است ؟

در گرجستان متاسفانه شرکتهای املاکی که به واسطه داشتن چند شعبه و داشتن ادعا به میزان زیاد کم نیستند. شرکتهائی که تنها با تفکر سرمایه داری و جمع آوری پول بیشتر به میزان زیاد حاضر به این هستند که هموطن خود را متضرر کنند .

شما با قیمت بین ۴۲ تا ۵۸ هزار دلار میتوانید ملک خوبی را خریداری کنید و در موضوع خرید خانه در گرجستان ضرر نکنید .

به شما هشدار میدهیم در مورد ملکی که خریداری میکنید فراوان تحقیق نمائید، متاسفانه شرکت های زیادی هستند که املاک را چندین برابر گرانتر میفروشند. از این شرکتها فاصله بگیرید و با شرکتهائی همکاری کنید که قصد دارند ارائه خدمات با طرز تفکر مشتری مداری را دارند .

خانه در مناطق مختلفی قابل خرید است ، حداقل قیمت خرید ملک در گرجستان متری ۵۰۰ دلار بصورت سفید و حداکثر ۲۰۰۰ دلار در مناطق لوکس است .

در مناطقی مثل سابورتالو حداکثر قیمت ۱۱۰۰ دلار است که البته مکان با مکان متفاوت است اما ما در مورد استعلام قیمت به شما کمک میکنیم و با مراجعه به دفتر مرکزی سام جورجیا میتوانید از تیم حقوقی سام جورجیا استفاده کرده و قیمت ملک را از طریق شرکت ما استعلام بگیرید.

 

 

ساختمان عدالت در تفلیس - مرکز ارائه خدمات اقامتی و ثبت شرکت و انتقال سند

ساختمان عدالت در تفلیس – مرکز ارائه خدمات اقامتی و ثبت شرکت و انتقال سند

 

نکات مهم برای تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید خانه

اگر جز آندسته از افرادی هستید که نوبت تمدید اقامت شما رسیده و ملک خریداری نموده اید چند راهنمائی برای شما داریم :

بیشتر بخوانید !
بایدها و نباید های خرید ملک در گرجستان

– سعی کنید در گرجستان کسب و کار راه اندازی کنید

دولت گرجستان بدنبال این است که خریداران ملک را تشویق نماید که کسب و کار مشخصی را راه اندازی کنند و سرمایه در گردشی را داشته باشند . شما را تشویق میکنیم که بیزنسی را برای خود راه اندازی نمائید و پول در گردشی را داشته باشید . اکثر افرادی که در گرجستان خانه خریده اند به نفعشان است که از طریق ثبت شرکت کسب و کار مشخصی را راه اندازی کنند تا پرونده اقامتی آنها برای تمدید قوی تر باشد .

– حساب بانکی فعالی را داشته باشید

زمانی که حساب فعالی داشته باشید میتوانید مدعی باشید که قصد زندگی در گرجستان را دارید، کوچکترین خریدهائی را که انجام میدهید با کارت بانکی خود انجام دهید، زمانی که با کارت بانکی خود خرید انجام میدهید مالیات بر ارزش افزوده اجناس خریداری شده را نیز پرداخت میکنید و همین امر نکته مثبتی از نظر سرویس مالیاتی دولت گرجستان دارد .

 

نتیجه

یکی از بهترین موقعیت ها برای خرید خانه در گرجستان وضعیت فعلی است، بعد از یک رکود کوتاه زمان حاضر، زمان خوبی است . بسیاری از شرکتها به دلیل عدم تامین اعتبار مالی قصد ترک گرجستان را دارند و حاضر هستند املاکی که از یک پروژه خاص گارانتی نموده اند را با قیمتی حتی زیر قیمت عرف بازار به فروش برسانند . به همین دلیل به شما توصیه میکنیم وضعیت فعلی را جدی بگیرید و اگر قصد مهاجرت به گرجستان را دارید همین حالا اقدام نمائید، قبل از آنکه دیر شود .