تمدید اقامت گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2018/01/06
  • نظرات : 2دیدگاه

تمدید اقامت گرجستان

با عرض سلام و احترام خدمت همراهان شرکت سام جورجیا .

یکی از مواردی که در موضوع مهمی همانند اقامت گرجستان اهمیت ویژه ای دارد تمدید اقامت گرجستان است، بدین معنی که یک متقاضی پس از اتمام مدت اقامت موقت خود در کشور گرجستان، بنا به تقاضا می تواند اقامت خود را مجدداً تمدید نماید.

تمدید اقامت شما کاملاً بسته به فعالیت های قبلی شما و نوع اقامت درخواستی شما دارد .

خوشبختانه در ماه پیشین و ماه فعلی (ماه سپتامبر ۲۰۱۷ و ژوئن ۲۰۱۸) تعداد جواب های مثبت تمدید اقامت بسیار بالاتر از قبل بوده و تمدید اقامت ها نیز مدت زمان بالاتری دارند، اعم از ۲ ساله، ۳ ساله و حتی ۵ ساله .

شرکت سام جورجیا خوشبختانه با بهره وری از وکلای گرجی مجرب و آگاه بودن از قوانین روز حقوقی گرجستان، این مژده را به هموطنان گرامی می دهد که در موضوع تمدید اقامت گرجستان با آگاهی از روشهای نوین توانائی تمدید اقامت گرجستان بصورت بلند مدت را دارد .

یکی از مواردی که می تواند به تمدید اقامت شما کمک شایانی بنماید مقدار پولی است که در حساب خود قرار می دهید و روی آن مبلغ statement بانکی دریافت می نمائید.

در خصوص تمدید اقامت بهتر است بجای اقدام بصورت شخصی از طریق یک شرکت معتبر ایرانی و یا گرجی که در امور حقوقی مسلط هستند اقدام نمائید زیرا پیشتر ذکر شد که اخذ اقامت در سال جدید میلادی پیچیده تر می شود .

اما به منظور اطمینان خاطر شما هموطنان گرامی در خصوص موضوع تمدید اقامت گرجستان، در قسمت زیر تعدادی عکس را مشاهده می نمائید که نشان دهنده تمدید اقامت موفقیت آمیز بصورت پنج ساله و ۲ ساله هستند :

بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان 2018

 

 

 

تمدید اقامت گرجستان

 

 

تمدید اقامت گرجستان

 

 

تمدید اقامت گرجستان

 

 

با کلیک بروی هر تصویر می توانید عکس بزرگتر را در تب جدید در مرورگر خود مشاهده نمائید .

همانطور که در عکس ها ملاحظه می نمائید، ۳ پرونده تمدید اقامت با جواب مثبت که یکی از آنها ۲ ساله بوده و ۲ پرونده دیگر به میزان ۵ سال تمدید شده اند .

توصیه می نمائیم که حداقل ۴۵ روز پیش از اتمام اعتبار اقامت خود برای تمدید اعتبار آن اقدام نمائید .

همچنین توصیه می نمائیم که پیش از اتمام اعتبار در خصوص بدست آوردن اطلاعات برای تمدید اقامت خود اقدام نموده، شرکت معتبری را در این زمینه پیدا کنید و اقامت خود را تمدید نمائید .

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص تمدید اقامت خود می توانید از قسمت نظرات با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از بخش تماس با ما با بخش روابط عمومی شرکت سام جورجیا در تماس باشید .