توصیه های بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا به متقاضیان خرید ملک در گرجستان

توصیه های بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا به متقاضیان خرید ملک در گرجستان

 

همراهان عزیز شرکت سام جورجیا به اطلاع می رساند، نظر به نیاز سنجی بازار ملک و دغدغه رفع نیازهای خدمات ساختمانی هموطنان عزیز در گرجستان موجب شد تا شرکت درصدد راه اندازی بخش تاپ سرویس مجموعه برآید که علاوه بر کاهش هزینه ها، تمامی این قبیل نیازهای هموطنان از این طریق پوشش داده شود.

حتما مستحضر هستید که ملک در گرجستان به سه صورت سیاه (Black frame)، سفید (White frame)، سبز (Green)، مبله (Furnished) به فروش می رسد. خرید ملک در مرحله سیاه اگر به قیمت و از طریق شرکت های معتبر خریداری شود و تکمیل آن توسط بخش تاپ سرویس سام جورجیا به صرفه تر از انواع دیگر آن است، ضمن اینکه این بخش در همه مراحل از طراحی تا اجرا در کنار شما خواهد بود که همه چیز مطابق با سلیقه شما پیش رود.

 

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

 

قبل از تشریح کامل خدمات بخش تاپ سرویس سام جورجیا لازم است مختصری در خصوص انواع ملک بیشتر بدانیم:

خانه های سیاه یا بلک فریم

در کشور گرجستان به خانه هایی گفته می¬شود که شرکتهای سازنده پس از احداث دیوارهای پیرامونی آپارتمان و نصب درب ورودی و پنجره¬های خارجی اقدام به فروش آپارتمان می کنند.

در این حالت خریدار با سلیقه خود باید مابقی کارها اعم از طراحی داخلی، سفید کاری، کف پوش و … آپارتمان خریداری شده را انجام دهد.

لازم به توضیح است که این نوع آپارتمان ها یعنی سیاه یا اصطلاحا بلک فریم دارای سند مالکیت قطعی می باشند و خریدار می تواند پس از خرید حتی اگر درخصوص تکمیل آن اقدام خاصی انجام نداده باشد از طریق بخش حقوقی شرکت سام جورجیا اقدام به اخذ اقامت کشور گرجستان نماید.

از نظرکارشناسان شرکت سام جورجیا مقرون به صرفه¬ترین و بهترین حالت خرید ملک در گرجستان خرید آپارتمان بصورت سیاه یا بلک فریم می باشد.

 

خانه های سفید یا وایت فریم

خانه های وایت فریم به خانه هایی در گرجستان گفته می شود که چند مرحله از بلک فریم جلوتر است در این نوع ساختمان دیوارهای داخلی، لوله کشی آب، فاضلاب، لوله کشی تأسیسات گرمایشی، برق کشی ساختمان و همچنین سفید کاری انجام می شود و پس از آن شرکت سازنده اقدام به فروش می کند.

لازم به توضیح است که خرید این نوع آپارتمان از بلک فریم گران¬تر است و معمولا با توجه به اینکه دیوارچینی و سایر کارهای سفت کاری مطابق با معماری گرجی انجام شده است، خریداران ایرانی معمولا سازگاری چندانی با این نوع معماری ندارند و اغلب اقدام به اعمال تغییراتی در ملک خریداری شده می¬کنند که موجب افزایش هزینه¬های اجرا می شود.

بیشتر بخوانید !
توهین به پرچم آذربایجان در گرجستان

علی رغم همه توضیحات عنوان شده، خرید این نوع از آپارتمان به مراتب از آپارتمان های گرین و فرنیش به صرفه تر است.

 

خانه های سبز یا گرین
در کشور گرجستان به خانه هایی اطلاق می شود که کلیه کارهای سفت¬کاری و نازک¬کاری ساختمان انجام شده باشد، در این حالت کفپوش، کاغذدیواری، کابینت و سایر متعلقات انجام می شود، ولی برخی از متعلقات از قبیل پکیج، رادیاتورها، شیرآلات و کمد دیواری ها انجام نمی¬شود، هرچند که این موضوع براساس توافق بین خریدار و سازنده است ولی به طور معمول موارد ذکر شده در ساختمان¬های گرین انجام نمی شود.

خانه های مبله یا فرنیش
در این مرحله از کار همانطور که از نامش پیداست، خانه مورد نظر دارای کلیه امکانات می باشد از قبیل تلوزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، مبلمان و سایر متعلقات مورد نیاز.
از نظر کارشناسان شرکت سام جورجیا این نوع آپارتمان به مراتب گران تر از سه نوع دیگر آن می باشد و خریدار باید هزینه بیشتری بابت خرید ملک بپردازد.

 

بررسی کارشناسان خرید ملک شرکت سام جورجیا در گرجستان

از نظر تیم مهندسی شرکت سام جورجیا بهترین حالت خرید ملک در گرجستان خرید ساختمان های سیاه یا بلک فریم است که دلایل آن در زیر ذکر خواهد شد.
۱٫ با خرید خانه بلک فریم شما میتوانید پلان معماری و چیدمان فضای خانه خود را مطابق سلیقه خود اجرا کنید.
۲٫ با توجه به اینکه سازنده برای تکمیل ساختمان هزینه و سود در نظر می گیرد سایر آپارتمان ها از خانه های بلک فریم گران تر هستند.
۳٫ با خرید ساختمان بلک فریم شما میتوانید مدیریت هزینه کنید و طی چند مرحله خانه خود را تکمیل کنید و نیاز نیست کل پول یک خانه فرنیش شده را یکجا پرداخت کنید.

موضوعیت راه اندازی بخش تاپ سرویس درشرکت سام جورجیا

با توجه به توضیحات فوق و تشریح کامل انواع خانه در گرجستان میتوان نتیجه گرفت که بهینه ترین روش برای خرید ملک، ساختمان¬های بلک فریم می باشد، با وجود این بیشتر هموطنان عزیز در مراجعه به شرکت سام جورجیا درخواست خرید خانه گرین دارند و از خرید خانه¬های سیاه و سفید امتناع می¬کنند. دلیل اصلی این موضوع از طرف مشتریان عزیز عدم آشنایی با روند ساخت و ساز در تفلیس و مشکلات عملیات اجرایی است.

بیشتر بخوانید !
توصیه های مهم اجاره خانه در گرجستان

به همین دلیل شرکت سام جورجیا جهت مرتفع کردن این دغدغه و نگرانی مشتریان عزیز اقدام به تاسیس بخش تاپ سرویس در مجموعه خود نموده است تا مشتریان و علاقمندان به خرید ملک در گرجستان به راحتی و بدون داشتن هیچ گونه نگرانی به صرفه¬ترین و بهینه¬ترین راه را انتخاب نمایند و بلحاظ خرید خانه¬های سیاه و سفید نگرانی نداشته باشند.

خدمات بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا

۱٫ ریمونت و تکمیل خانه های سیاه و سفید
۲٫ تکمیل و آماده سازی آپارتمان جهت سکونت در خانه های گرین (نصب کابینت، نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی و سرمایشی، فرنیش کامل، کمک به مشتریان جهت راه¬اندازی انشعابات خانگی)
۳٫ مشاوره و ارائه خدمات در حوزه ساخت و ساز در تفلیس
۴٫ انجام عملیات اجرایی جهت احداث آپارتمان به صورت مدیریت پیمان
۵٫ ساخت و راه¬اندازی هتل به صورت مدیریت پیمان

ریمونت و بازسازی ساختمان توسط شرکت سام جورجیا

ریمونت و بازسازی ساختمان توسط شرکت سام جورجیا

روند انجام ریمونت و تکمیل خانه های سیاه و سفید توسط بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا

بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا جهت انجام خدمات ریمونت و تکمیل خانه های سیاه و سفید و سایر خدمات خود به شیوه زیر عمل می کند:
بدو ورود متقاضی به بخش تاپ سرویس توسط کارشناسان بخش تاپ سرویس مورد مشاوره قرار می گیرد و از ملک مورد نظر بازدید به عمل می آید و وضعیت آپارتمان خریداری شده مورد بررسی و ارزیابی قرار می¬گیرد، الزامات و مواردی که باید در این پروژه انجام گردد توسط کارشناسان بخش تاپ سرویس مشخص می گردد.

در مرحله دوم طی جلسه ای با مالک درخواست ها، انتظارات و نیازهای او ثبت می گردد و کلیه جزییات کار از قبیل پلان معماری (درصورت سیاه بودن)، تغییرات مورد نظر متقاضی در پلان موجود(در صورت سفید بودن آپارتمان)، نوع و جنس متریال مورد نظر او و سایر جزییات بحث و نتیجه گیری می شود.

در مرحله سوم براساس جزییات مشخص شده در مرحله دوم برآورد هزینه صورت می گیرد. در این مرحله در صورتی که قیمت مشخص شده مطابق با بودجه مالک نبود، کارشناسان ما پیشنهادات و راه حل های لازم جهت کاهش هزینه ها را به متقاضی ارائه می دهند.

به طور مثال اگر متقاضی قصد داشته باشد کف تمام سالن و اتاق ها را سرامیک و یا سنگ کند این کار هزینه بسیار بالایی برای متقاضی دارد ولی اگر همین کار را با کفپوش لمینت انجام دهد برای متقاضی به صرفه¬تر و کم هزینه تر است. به همین ترتیب راهکارهای دیگری در مواجهه با مسائل گوناگون قابل ارائه است تا نتیجه مطلوب و مورد نظر حاصل گردد و قیمت انجام کار مشخص شود.

بیشتر بخوانید !
مهاجرت به گرجستان در سال 2019

مرحله چهارم عقد قرارداد با متقاضی و شروع کار می باشد.

مرحله پنجم شروع کار تیم معماری بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا می باشد در این بخش تیم معماری اقدام به تهیه پلان و چیدمان فضاها می کنند و پس از تایید پلان معماری از طرف مالک طراحی داخلی و تهیه تصاویر سه بعدی فضاها و دکوراسیون داخلی آغاز می شود.

در این مرحله رنگ دیوارها، طراحی کابینت، طراحی سطح و داخل کمد دیواری ها، شکل و رنگ کاشی های سرویس بهداشتی و آشپزخانه، نورپردازی سقف و تمام مواردی که قرار است در این پروژه اجرا شود در این تصاویر سه بعدی مشخص و به تایید مالک می رسد. پس از انجام تمام این مراحل و اخذ تأییدات لازم از متقاضی نقشه های اجرایی تمام اجزا تهیه و به بخش اجرایی تحویل داده می شود.

مرحله ششم اجرای کلیه موارد مشخص شده در نقشه های طراحی توسط تیم اجرا است تیم اجرایی ما در طول پروسه انجام از کلیه مراحل کار به صورت روزانه و یا یک روز درمیان از عملیات اجرایی عکس¬برداری کرده و برای مالک ارسال می کند و در حین اجرا نیز کلیه نقطه نظرات مالک را در نظر گرفته و در دستور کار خود قرارمی دهد.

پیام مدیر بخش ریمونت و بازسازی ساختمان شرکت سام جورجیا

پیام مدیر بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا به متقاضیان عزیز

دوستان و همراهان همیشگی سام جورجیا، می دانیم که بدست آوردن اعتماد و حفظ آن کاری است بس مشکل. شرکت سام جورجیا طی سالیان این موضوع را بر خود دانسته و ثابت کرده است که باید به دنبال سخت ترین و مشکل ترین کارها بود. سام جورجیا مفتخر است با کسب اعتماد شما همراهان عزیز، یکی از چالش برانگیزترین اقدامات خود را انجام دهد.

بخش تاپ سرویس شرکت سام جورجیا نیز از قاعده مستثنا نبوده و همچون تیم های دیگر سام جورجیا در ادامه مسیر، موجبات رفاه شما دوستان را فراهم می کند.

تیم مهندسی تاپ سرویس در همه مراحل از مشاوره ابتدایی تا اجرا و تحویل تضمین می¬کند که بطور شفاف با شما در ارتباط مداوم باشد.

در نهایت، توصیه نه فقط ما بلکه همه کارشناسان خبره خرید ملک در گرجستان، خرید واحدهای بلک فریم یا سیاه است تا با کنترل هزینه ها در کنار اعمال سلیقه خود فرد بهترین نتیجه حاصل شود.