تیراندازی در تفلیس

تیراندازی در تفلیس : به گزارش سام جورجیا امروز صبح مقارن ساعت ۲ به وقت تفلیس با یکی از دوستان در حال قدم زدن در خیابان روستاولی تفلیس بودیم که متوجه شدیم فردی که در حالت طبیعی نیست و گویا بسیار مست می باشد از یک استیشن سیاه رنگ پیاده شد و دقیقا در مقابل هتل ” تبیلیسی ماریوت ” در ابتدا شروع به تیراندازی هوایی با کلت اتوماتیک کرد که یکی از دوستان آن شخص که به نظر از نظر وضعیت جسمانی و عقلانی سالم تر به نظر می آمد بلافاصله برای کنترل وی از ماشین پیاده شد و دست وی را گرفت و همین عامل باعث شد که تیراندازی بعدی وی به سمت خیابان اصلی منحرف شود.

تیراندازی در تفلیس

تیراندازی در تفلیس

از محل تیراندازی فقط ۱۰ متر فاصله داشتیم و بسیار متعجب و البته مقداری هم ترسیده بودیم، دو تیر با صدای مهیبی که داشت شلیک شد یکی به سمت آسمان و دیگری به سمت خیابان . خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید ولی هنوز انگیزه شخص مهاجم مشخص نشده است و حتی هیچ خبرگزاری در داخل و خارج گرجستان تا این لحظه این خبر را منعکس نکرده اند. فکر کنم پلیس گرجستان هم تا الان متوجه این تیراندازی نشده است در صورتی که صدای شلیک بسیار بلند بود. این نشانه ها در دولت فعلی گرجستان نمایش بازگشت ناامنی به گرجستان است که به هیچ عنوان این صحنه ها در دولت سابق گرجستان به رهبری میخائیل ساکاشویلی وجود نداشت.

امیدواریم حزب رویای گرجستان که قدرت را در این کشور در دست دارد به زودی به فکر چاره ای برای امنیت پایتخت و سایر شهرهای گرجستان باشد.

بیشتر بخوانید !
فروش ملک در گرجستان