ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸

  • تاریخ انتشار : 2017/11/10
  • نظرات : 4دیدگاه

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸ طبق قوانین جدید چگونه است؟ آیا با ثبت شرکت در گرجستان به صورت صوری می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد؟

برخی از هموطنان گرامی با تماس های مکرر خواهان ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان در حالت صوری هستند. زیرا نمی توانند ، با حضور در خاک گرجستان در جهت ایجاد یک شرکت واقعی فعالیت داشته باشند.

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان

بایستی خدمت این دسته از هموطنان گرامی عرض کنیم که شرایط و قوانین جدید اقامت در گرجستان از طریق ثبت شرکت دچار تغییرات اساسی شده است که در این مقاله قصد داریم تا حدود زیادی ، شرایط جدید را بررسی کنیم.

اول اینکه بر طبق قوانین جاری گرجستان ، پس از ثبت شرکت بایستی حتما مکان تجاری یا اداری شرکت به اداره مالیات گزارش شود. در اداره مالیات ، یک ارگانی وجود دارد به نام پلیس مالیاتی که همه امورات مربوط به وضعیت کسب و کار تجارت های احداث شده در گرجستان را بررسی و رصد می کند.

بنابراین اولین کاری که از سوی اداره مالیات گرجستان صورت می گیرد این است که اگر مدیر شرکت ثبت شده در گرجستان اقدام به اخذ کد مالیاتی و دستگاه آپارات مالیاتی  کند ، بلافاصله تمامی مشخصات شرکت مذکور در اداره مالیات ثبت ، و جهت بررسی های اولیه وجود چنین شرکتی معمولا ، بازرس هایی برای بازدید از آنها فرستاده می شوند.

در صورتی که کد مالیاتی و یا دستگاه آپارات مالیاتی اخذ نشود به معنای آن است که شرکت مذکور در حال حاضر غیر فعال بوده و بایستی طبق نامه ای به اداره مالیات منطقه ، غیرفعال بودن شرکت ثبت شده گزارش شود در غیر اینصورت شرکت مذکور فعال محسوب شده و ممکن است که مشمول پرداخت جریمه فراری مالیاتی شود.

بیشتر بخوانید !
ثبت شرکت در گرجستان

معمولا تا سه ماه پس از تاسیس شرکت ، اگر هیچ گزارشی به اداره مالیات داده نشود کاملا عادی محسوب شده ولی پس از آن ممکن است طبق قوانین جدید حساسیت اداره مالیات بیشتر شود و با فراخوان پلیس مالیاتی جهت بازدید از مکان شرکت ثبت شده ، بخواهند آنجا را رصد و تعداد مشتری های شرکت ثبت شده را در قالب لباس شخصی و یا با لباس فرم بررسی و گزارش کنند.

در صورتی که تجارت شما در گرجستان به گونه ای است که وجه نقد از مشتری دریافت می کنید مثل مغازه و یا سایر خدمات ، اخذ دستگاه آپارات مالیاتی بسیار واجب است. این دستگاه در قبال دریافت وجه نقد از مشتری توسط شما یک رسید به مشتری می دهد و همچنین گزارشات آن را به اداره مالیات مخابره می کند.

در صورت نگرفتن دستگاه آپارات مالیاتی و شروع تجارت هایی که از مشتری پول نقد دریافت می کنید قطعا مشمول پرداخت جریمه های سنگین از طرف پلیس مالیاتی خواهید شد. بنابراین به این نکته دقت کنید.

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان 2018

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸

ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸

با توجه به مطالب مذکور می توان نتیجه گرفت که :

طبق قوانین جاری کشور گرجستان امکان ثبت شرکت غیرفعال در گرجستان و سپس اخذ اقامت از این طریق به هیچ عنوان وجود ندارد و بر همین اساس نیز شرکت سام جورجیا پس از ثبت شرکت شما ابتدا با راهنمایی و مشاوره های لازم ، شرکت ثبت شده را فعال و نسبت به اجاره یا خرید یک مکان تجاری یا اداری برای شرکت شما اقدام می کند و پس از آن قادر هستیم توسط وکلای زبده خودمان که تمامی آنها از بهترین وکلای رسمی گرجستان هستند ، نسبت به اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان اقدام کنیم.

بیشتر بخوانید !
ثبت شرکت در منطقه آزاد پوتی

در صورتی که قصد اخذ اقامت گرجستان را دارید بدون نیاز به راه اندازی شرکت و یا ایجاد کسب و کار بهتر است تا از طریق اقامت کاری اقدام کنید تا دچار مشکلات عدیده در گرجستان نشوید.

منظور از اقامت کاری یا اقامت کارمندی این است که شما مثلا در لیست حقوق شرکت سام جورجیا بعنوان کارمند رسمی شرکت معرفی خواهید شد و می توانیم از این طریق اقامت یکساله گرجستان را برای شما اخذ کنیم.

تمامی پکیج های ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان در وب سایت سام جورجیا موجود است که می توانید با کمی جستجو در بین نوشته های وب سایت از هزینه های ثبت شرکت در گرجستان ، اقامت از طریق ثبت شرکت و همچنین هزینه اقامت کاری مطلع شوید.

ثبت شرکت و اقامت در گرجستان

ثبت شرکت و اقامت در گرجستان

با توجه به شرایط و قوانین جدید در زمینه ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸ ، متذکر می شویم که با دقت از تمامی قوانین و شرایط جدید در سال ۲۰۱۸ از طریق شرکت سام جورجیا مطلع شوید ، و سپس نسبت به انجام تصمیمات خودتان اقدام نمائید.

همچنین بازهم متذکر می شویم که هر شخص یا شرکتی در گرجستان صلاحیت انجام امورات حقوقی را ندارد ، زیرا باتوجه به قوانین جدید و مشکل در گرجستان که واقعا ، اخذ کارت اقامت گرجستان را برای اتباع خارجی دشوار ساخته ، بهتر است تا امورات حقوقی شما در گرجستان توسط یک وکیل باتجربه گرجی انجام شود.

با توجه به قوانین جدید ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸ ، به صورت قطعی اعلام میداریم که در حال حاضر اشخاص عادی و دلال ها و واسطه ها قادر به انجام امورات اخذ کارت اقامت گرجستان نیستند ، زیرا مدارک خاص و زیادی طبق قوانین جدید به آن اضافه شده است که فقط وکلای باتجربه با دانش خودشان قادر به انجام این مهم هستند.

بیشتر بخوانید !
هزینه ثبت شرکت در گرجستان

در حال حاضر با افتخار اعلام میداریم که شرکت سام جورجیا یک موسسه حقوقی کاملا قانونی در گرجستان است که از وکلای باتجربه گرجی که بیش از ۱۵ سال در امورات مهاجرتی فعالیت دارند ، در حال همکاری هستیم و در حال حاضر با نزدیک به یک دهه فعالیت حقوقی و مهاجرتی در گرجستان و همچنین داشتن هزاران پرونده حقوقی ، حدود ۹۴ درصد آمار قبولی کارت اقامت گرجستان برای اتباع خارجی را در پرونده خودمان داریم.

جهت بررسی های بیشتر در زمینه ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸ و همچنین اطلاع و آگاهی از آخرین تغییرات اخذ اقامت گرجستان می توانید به صورت رایگان از مشاوره ، کارشناس های باتجربه سام جورجیا بهره مند شوید.

سام جورجیا همیشه آماده خدمت گزاری به شما عزیزان و هموطنان گرامی بوده است.