حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان

حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان

با عرض سلام و احترام خدمت کلیه عزیزان و همراهان شرکت سام جورجیا .

در خصوص موضوعات مرتبط با خرید ملک در گرجستان ، لازم است نکاتی را به حضور شما هموطنان گرامی برسانیم .

 

 

خرید خانه در گرجستان

 

 

در وحله اول بدانید که :

پیش از هرگونه اقدام به دقت مشاوره دریافت نموده و بدرستی تحقیق نمائید زیرا:

زمانی که تصمیم خود را اجرائی نمودید و هزینه ای پرداخت نمودید، هزینه شما ممکن است بازنگردد و احتمال اینکه متضرر بشوید (آن هم بدلیل انجام ندادن تحقیق درست!) زیاد است .

همراهان گرامی سام جورجیا، طی روزهای اخیر تماس های زیادی را مبنی بر این موضوع داشته ایم که :

آیا حداقل مبلغ برای خرید ملک در گرجستان ۴۵ هزار دلار آمریکا می باشد؟

جواب : خیر

 

 

خرید املاک در گرجستان

توجه داشته باشید که حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در کشور گرجستان و اخذ اقامت گرجستان مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا می باشد.

اما بنا بر ضعف برخی از شرکت های حقوقی در زمینه اطلاعاتی و در برخی موارد، سوء استفاده از خریداران و هموطنان گرامی، حداقل مبلغ خرید را ۴۵ هزار دلار آمریکا ذکر می نمایند .

توجه داشته باشید که شرکت سام جورجیا بعنوان معتبرترین شرکت حقوقی در گرجستان، اعلام میدارد مواردی از این قبیل که حداقل مبلغ خرید ملک در گرجستان، برابر با ۴۵ هزار دلار می باشد را قویاً تکذیب می نمایند و اعلام می دارد که بسیاری از شرکت ها به دلیل عدم اعتبار کافی و نیاز به سود بیشتر، اطلاعات نادرستی را به هموطنان گرامی اعلام می دارند، اما توجه نمائید که نیازی به پرداخت ۱۰ هزار دلار بیشتر نمی باشد، با خرید ملکی که قیمت آن ۳۵ هزار دلار آمریکا کارشناسی شده باشد نیز اقامت گرجستان را به شما اعطا می نمایند.

بیشتر بخوانید !
قیمت خانه در گرجستان

 

متاسفانه با توجه به موضوع پیچیده تر شدن اخذ اقامت گرجستان در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ و با ورود به سال ۲۰۱۸ و از آنجائی که بسیاری از شرکتهائی که به هر صورت تلاش بر بدست آوردن سود بیشتر از مشتریان دارن زیادتر شده اند، این موضوع را اعلام می داریم که قوانین همچنان بصورت قبل هستند .

 

 

 

کمسیون خرید املاک در گرجستان

پورسانت خرید ملک در گرجستان

هموطنان گرامی، به شما اعلام می داریم که :

طبق قوانین جاری در کشور گرجستان، پرداخت پورسانت به عهده خریدار ملک نمی باشد و فروشنده ملک پورسانت بنگاه را پرداخت می نماید.

توجه داشته باشید که شرکت سام جورجیا، در زمینه امور املاک، به هیچ عنوان هزینه ای را از هموطنان گرامی بابت پورسانت یا کمیسیون خرید ملک در گرجستان دریافت نمی نماید.

همچنین همانطور که پیشتر ذکر کردیم، شرکت سام جورجیا، به منظور دریافت اقامت از طریق خرید ملک ، هیچگونه هزینه ای را دریافت نمی نماید .

در صورت وجود هرگونه شبهه در رابطه با اطلاعات ارائه شده، ما را از طریق سیستم نظردهی مطلع نموده و یا از طریق قسمت روبط عمومی با ما در تماس باشید .

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای کلیه هموطنان گرامی .

 

خلاصه مقاله
حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان
نام مقاله
حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان
توضیحات
واقعیات مربوط به هزینه های واقعی خرید ملک در گرجستان
نویسنده
ناشر
samgeorgia
لوگو