خبر خوش برای خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت

خبر خوش برای خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت

همراهان گرامی سام جورجیا، خبرهای خوشی را برای شما داریم، به دنبال مشکلات پیش آمده برای هموطنان عزیز ایرانی که به نوعی به دنبال اقامت گرجستان بوده و همچنین مخصوصاً برای افرادی که از طریق خرید ملک در گرجستان اقدام به اخذ اقامت نموده اند و قصد تمدید اقامت گرجستان را دارند باید به اطلاع شما هموطنان عزیز برسانیم که طبق نشستی که توسط مسئولین محترم سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان صورت گرفته ، بیان شده که مشکل گواهی عدم سوءپیشینه در گرجستان بزودی مرتفع خواهد شد .

 

همانطوری که ممکن است مطلع باشید، از چندین ماه پیش ارائه گواهی عدم سوءپیشینه توسط دولت گرجستان برای ایرانیان الزامی شد به همین دلیل در این خصوص به دلیل ناهماهنگی های دستگاه های دولتی بین دو کشور، زمان بسیاری از گواهی ها به زمان انقضاء رسیده و از درجه اعتبار ساقط می شدند ، این در حالی است که گواهی عدم سوءپیشینه پس از آنکه ترجمه رسمی شود باید توسط سفارت ایران در گرجستان و همچنین توسط وزارت امور خارجه گرجستان به تائید برسد .

 

 

خبر خوش برای خریداران ملک در سام جورجیا

خبر خوش برای خریداران ملک در سام جورجیا

 

به دلیل حجم بالای درخواست متقاضیان، وزارت امور خارجه گرجستان پورتالی را برای رسیدگی به درخواست تائید گواهی در اختیار متقاضیان قرار داد و البته به دلیل حجم بالای این درخواستها اکثر نوبتهای آن در روزهای آزاد نیز بسرعت پر میشد و اکثر گواهی های عدم سوءپیشینه از درجه اعتبار ساقط می گشت .

در حال حاضر این مشکل توسط سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در حال رفع شدن است و به گفته مسئولین سفارت، گواهی هائی که تاریخ آنها منقضی می شود توسط سفارت قابل تمدید مجدد است و تاریخ اعتبار آنها بجای ۱ ماهه ۳ ماهه خواهد بود .

بیشتر بخوانید !
تکمیل، ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

مسئولین محترم سفارت همچنین اشاره نموده اند که از این پس و بزودی ساختاری فراهم می شود که بر اساس آن گواهی عدم سوءپیشینه از طریق اینترنت قابل دریافت خواهد بود .

لذا باتوجه به شرایط اتفاق افتاده در چند ماه اخیر در گرجستان، این خبر برای کلیه هموطنان ایرانی خبری خوش خواهد بود .

 

تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

هموطنان عزیزی که از طریق خرید ملک در گرجستان یا خرید خانه در گرجستان اقدام به اخذ اقامت گرجستان نموده اند و یا روند پرونده اخذ اقامت آنها به دلیل مشکلات مربوط به گواهی عدم سوءپیشینه به مشکل خورده می توانند مدتی صبر نموده و تا حداکثر یک ماه دیگر اقدام مجدد برای اخذ کارت اقامت کنند .

در ۳ سال اخیر حجم خرید املاک در گرجستان توسط ایرانیان بسیار زیاد بوده و میتوان گفت رتبه اول خریداران ملک توسط اتباع خارجی مربوط به هموطنان عزیز ایرانی است . همچنین طبق آمار منتشر شده توسط اداره مهاجرت گرجستان، ۹۷ درصد از درخواست های اقامت در گرجستان در سال ۲۰۱۸ مربوط به اتباع ایرانی بوده است .

شرکت سام جورجیا با بهره گیری از وکلای باتجربه گرجی و با انجام رایزنی های مختلف برای هموار نمودن مسیر هموطنان عزیز مصاحبه تلویزیونی با شبکه یک تلویزیون گرجستان داشته که بزودی توسط این شبکه پخش خواهد شد و امید است که مشکل هموطنان عزیز ایرانی به زودی حل شود .

 

 

خرید ملک در گرجستان با سام جورجیا

خرید ملک در گرجستان با سام جورجیا

 

 

خرید ملک در گرجستان با حداقل قیمت و بدون مشکل

در مورد افزایش احتمالی حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان بارها در وبسایت سام جورجیا بحث شده اما خوشبختانه این مژده را برای شما خریداران عزیز داریم که همچنان می توانید با پرداخت حداقل مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا در گرجستان ملک خریداری نمائید و درخواست اقامت کنید و اقامت گرجستان را بدون مشکل اخذ کنید زیرا وکلای شرکت سام جورجیا مشکلات مربوط به گواهی عدم سوءپیشینه و تائید آن را حل نموده اند و با خیال راحت می توانید از طریق وکلای شرکت سام جورجیا، درخواست اقامت دهید .

بیشتر بخوانید !
قیمت خانه در گرجستان

کارشناسان شرکت سام جورجیا زمان فعلی را برای خریداران زمان مناسبی می دانند زیرا به دلیل شروع فصل زمستان میزان مسافرت ها به گرجستان کمتر بوده و اکثر مراکز دولتی بسیار خلوت بوده و روند اداری کارهای متقضیان با دقت بیشتری توسط افسران مهاجرت پیگیری می شود .

 

مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان نیاز به گواهی زیادی ندارد، داشتن پاسپورت معتبر ، پول کافی و گواهی عدم سوءپیشینه برای خرید ملک در گرجستان کافی است .

کافیست مدارک فوق را به همراه داشته باشید و از ملک مورد نظر خود بازدید نمائید و به محض اینکه ملک مورد نظر را پسند کردید میتوانید برای پرداخت مبلغ ملک و درخواست انتقال سند به اداره سرویس خدمات عمومی یا ساختمان قارچی مراجعه نمائید و ظرف ۲۴ ساعت سند ملک خریداری شده بنام شما منتقل می شود.

مرحله کارشناسی ملک مهمترین قسمت از کار شما بعنوان خریدار ملک می باشد، زمانی که خانه را خریداری کردید و سند ملک بنام شما شد، کارشناسی ملک صورت میگیرد و حداقل این کارشناسی باید ۳۵ هزار دلار آمریکا باشد تا واجد شرایط شوید برای دریافت کارت اقامت گرجستان . بعد از آنکه ملک کارشناسی شد ، درخواست اقامت می دهید و کارشناسان ما با اطمینان کامل ، اقامت یک ساله گرجستان را بدون کوچکترین مشکل برای شما اخذ می کنند.

 

 

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

 

خرید از شما، بازسازی و ریمونت با ما

شاید مطلع باشید که اکثر خانه هائی که در گرجستان فروخته می شوند بصورت سفید است ، یعنی نازک کاری در این مرحله از کار صورت نگرفته است. اتفاقاً خرید ملک بصورت سفید در گرجستان از نظر هزینه برای شما بسیار مقرون به صرفه است و ما نیز شما را تشویق میکنیم به خرید ملک سفید در گرجستان . زیرا مرحله نازک کاری و عملیات ریز مربوط به ساختمان و تزئینات آن توسط خود شما صورت میگیرد و مهمتر از آن خانه با سلیقه شما به مرحله آخر و مرحله سبز می رسد .

بیشتر بخوانید !
انواع روشهای اخذ اقامت گرجستان

شرکت سام جورجیا با بهره وری از مهندسین و کارشناسان مجرب در زمینه ساخت و ساز و ریمونت ساختمان، آماده ارائه خدمات به کلیه متقضیان عزیز می باشند.

در صورت نیاز میتوانید با مراجعه به دفتر مرکزی سام جورجیا در تفلیس، درخواست انجام امور ساخت و ساز و بازسازی ساختمان در گرجستان داشته باشید که توسط همکاران ما اطلاعات شما بررسی می شود و بر اساس نیاز شما لیست قیمت مصالح و کلیه تجهیزات مورد نیاز با حداقل دستمزد برای شما تعیین می شود و در این خصوص قرارداد رسمی با شما عقد می شود.

 

سام جورجیا همیار شما برای سرمایه گذاری مطمئن در گرجستان

سام جورجیا سالهاست با حضور موفق خود در گرجستان اثبات کرده که به دنبال ارائه خدمات با کیفیت به متقاضیان عزیز است .

برای سرمایه گذاری در گرجستان می توانید سام جورجیا را بعنوان همراه مطمئن داشته باشید .

پروژه های سرمایه گذاری در امور مختلف توسط کارشناسان ما به شما معرفی می شوند و تا آخرین مرحله در کنار شما هستیم، تا زمانی که اقامت دائم گرجستان را برای شما اخذ کنیم .

بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی برای سرمایه گذاری در گرجستان با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

تماس با کارشناسان بخش فروش در سام جورجیا :

تلفن همراه : ۰۰۹۹۵۵۷۴۰۶۹۱۰۴ 🇬🇪  دارای تلگرام – واتس آپ و ایمو

تلفن همراه : ۰۰۹۹۵۵۷۴۰۶۵۵۵۰ 🇬🇪 دارای تلگرام – واتس آپ و ایمو

 

تماس با کارشناس واحد بازسازی و ریمونت ساختمان :

تلفن همراه : ۰۰۹۹۵۵۹۲۰۶۸۳۵۳ 🇬🇪  دارای تلگرام – واتس آپ و ایمو