خرید خانه در گرجستان با ۳۵ هزار دلار !

  • تاریخ انتشار : 2018/07/19
  • نظرات : 8دیدگاه

خرید خانه در گرجستان با ۳۵ هزار دلار !

همزاهان گرامی سام جورجیا، با عرض سلام و احترام خدمت شما .

در حال حاضر به دلیل تغییرات و نوسانات دلار تمایل به خرید ملک در گرجستان با حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا افزایش یافته اما متقاضیان زیادی با حداقل مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا قصد خرید خانه را دارند که در اینجا به این مخاطبین توصیه هائی را داریم که به آنها اشاره می نمائیم .

در حال حاضر محله های ایرانی پسند تفلیس مانند سابورتالو و واکه بر سر زبان ها افتاده و ایرانیان زیادی وارد کشور گرجستان می شوند با این امید که با حداقل مبلغ ۳۵ هزار دلار بتوانند در مناطق خوب تفلیس، خانه خریداری نمایند اما در اینجا واقعیت قضیه را برای شما بیان می نمائیم .

 

خرید خانه در گرجستان با ۳۵ هزار دلار

 

 

خرید ملک در گرجستان با مبلغ ۳۵ هزار دلار در مناطق خوبی همانند سابورتالو و واکه امکان پذیر است اما در اکثر مواقع با شرایط زیر برای شما گزینه ملک در نظر گرفته می شود :

  • خرید ملک یا خانه ای که سال ساخت بالا نظیر ۱۰ سال ساخت دارد ولی به دلایلی خانه را ۲ سال ساخت به شما معرفی می کنند .
  • خرید ملک یا خانه ای که از پروژه یا صاحب ملکی باشد که اعتبار ندارد و مشکلات مربوط به سند و مشکلات ساخت دارد و مالک خانه یا پروژه قصد فروش به هر ترتیبی را دارد و کمیسیون زیادی را برای فروش ملک یا خانه مورد نظر تعیین کرده .
  • خرید ملک یا خانه بصورت سیاه .
  • خرید ملک یا خانه بصورت سفید با متراژ بسیار پائین .
بیشتر بخوانید !
خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت چند گانه

 

فروش ملک در گرجستان در بسیاری از بنگاه های گرجی و ایرانی بدین شکل باب شده که خانه هائی که از صاحب ملک که سال ساخت بالائی دارند یا به دلایلی مشکلات دارند و فروش آنها سخت هستند به هموطنان فروخته می شود و متاسفانه این نوع املاک پس از مدتی خرج زیادی را برای مالک جدید در بر خواهد داشت ، منجمله خرابی های مربوط به دیوارهای ساختمان که دچار نم و یا کپک شده اند و یا فاضلاب خانه دچار مشکل شده اند .

اما توصیه ما به شما این است که از خرید ملک در گرجستان بصورت دست دوم و یا از صاحب خانه خودداری نمائید .

در حال حاضر در تفلیس بهترین شرایط برای خرید ملک این است که ملک را از یک پروژه ساختمانی معتبر خریداری نمائید و صاحب اول ملک باشید ، در این صورت کمترین هزینه را برای ملک پرداخت خواهید نمود.

اما اینکه با ۳۵ هزار دلار و حداکثر ۳۸ هزار دلار در کجای گرجستان می توانید خرید نمائید (بصورت سفید و سیاه) ، مناطق فوق به شما پیشنهاد می گردد :

ایسانی، دیقومی، دیدوبه ، جیکیا، وارکتیلی، وازیسوبانی و …

توجه داشته باشید که شرکت سام جورجیا به رایگان قیمت ملک مورد نظر شما را در اختیار شما قرار می دهد و اینکار از طریق بررسی های فراوان توسط کارشناسان زبده املاک این شرکت صورت می پذیرد.

توجه داشته باشید در حال حاضر، شرکت های ایرانی بسیاری در تفلیس مشغول فعالیت هستند که ممکن است به دلیل عدم آگاهی املاک مناسبی را به شما معرفی ننمایند یا به هر دلیلی قصد فروش برخی املاک که دارای مشکلاتی هستند را به شما داشته باشند پس این مژده را به شما می دهیم که شرکت سام جورجیا به رایگان برای شما متقاضی گرامی علاوه بر بررسی و تحقیق در خصوص قیمت واقعی ملک می تواند سند ملک مورد نظر را نیز مورد بررسی قرار دهند و شما را از مشکلات احتمالی با خبر نمایند .

بیشتر بخوانید !
پرواز مستقیم تهران تفلیس

 

 

خرید خانه در گرجستان بصورت اقساطی

 

خرید ملک بصورت اقساطی

یکی از شرایط مناسب برای اتباع خارجی، خرید ملک بصورت اقساطی در گمی باشد. در حال حاضر پروژه های متعددی در گرجستان موجود هستند که حاضر به واگذاری املاک بصورت اقساطی هستند بدین صورت که ۲۰ الی ۴۰ درصد مبلغ را بصورت پیش پرداخت ، پرداخت می نمائید و مابقی را بصورت اقساط در طول یک الی دو سال پرداخت می نمائید .

اما مشکل املاک اقساطی این است که با مشکلات ارزی موجود در کشور عزیزمان ایران و نوسانات شدید بازار ارز ، امکان متضرر شدن شما وجود دارد ، پس توصیه میکنیم حتی المکان یا ملک را بصورت نقدی خریداری نمائید و یا اینکه پرداخت اقساط را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید ، زیرا در این صورت علاوه بر اینکه ممکن است نتوانید کلیه مبلغ را پرداخت نمائید، اقامت شما نیز دچار مشکل خواهد شد .

 

نکته مهم در خصوص موضوع خرید ملک در گرجستان این است که بزودی باتوجه به تغییرات قوانین مهاجرتی، حداقل مبلغ خرید ملک از ۳۵ هزار دلار به ۵۰ هزار دلار افزایش می یابد.

 

نکته مهم در خصوص اقامت گرجستان از طریق خرید ملک این است که در صورتی که بخواهید از طریق خرید ملک اقامت بگیرید و ملک شما بصورت اقساطی باشد لازم است اقساط پرداختی شما میزان حداقل خرید (یعنی ۳۵ هزار دلار) را پر کرده باشد تا به شما اقامت گرجستان اعطا شود .

 

قوانین جدید مربوط به مهاجرت به گرجستان

در خصوص قوانین جدید مهاجرتی باید یادآور این موضوع باشیم که اشخاصی که در گذشته به مبلغ حداقل قیمت ۳۵ هزار دلار خانه خریداری نموده اند قوانین جدید شامل آنها نخواهد شد (اصل به ما سبق نمی شود) و اقامت آنها با همان میزان حداقل خرید بصورت یک ساله تمدید خواهد شد و علاوه بر آن پس از شش سال تمدید متوالی منجر به اقامت دائم گرجستان خواهد شد .

بیشتر بخوانید !
خطر ابتلا به ویروس زیکا در گرجستان

 

توصیه کارشناسان سام جورجیا این است که پیش از خرید ملک حتماً تحقیق و تفحص نمائید ، قیمت واقعی خرید ملک را از کارشناسان سام جورجیا بخواهید و همچنین در خصوص سند ملک و اشکالات احتمالی آن می توانید استعلامات لازم را پیش از خرید از کارشناسان سام جورجیا بخواهید .

در حال حاضر شرکت سام جورجیا بعنوان برند برتر خدمات مهاجرتی در گرجستان با داشتن مجوز قانونی از وزارت دادگستری گرجستان آماده ارائه خدمات برتر به هموطنان گرامی بوده و با در دست داشتن بیش از ۷۰ پروژه ساختمانی فعال یکی از معتبرترین برندهای فروش املاک در گرجستان می باشد .

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام می توانید از قسمت تماس با ما در صفحه اصلی وبسایت با کارشناسان بخش پشتیبانی در تماس باشید . همچنین می توانید با استفاده از ارسال نظرات خود در قسمت زیرین این پست ما را از نظرات و دیدگاه های خود با خبر نمائید .