خرید ملک در گرجستان و تفلیس با شرایط ویژه

خرید ملک در گرجستان و تفلیس با شرایط ویژه

در گرجستان در حال حاضر می توانید با حداقل مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا خرید خانه بصورت کارشناسی شده انجام دهید، بطوری که به شما اقامت اعطا نمایند .

به لحاظ موقعيت جغرافيايي گرجستان مانند ترکیه هم در قاره آسيا قرار دارد و بخش از آن در قاره اروپا قرار گرفته است و به خاطر موقعيت بالکن در يک خانه که نمايي زيبايي از مناظر روبرو را در اختيار بيننده قرار ميدهد مردم خوش قلب و صميمي گرجي کشورشان را با لقب بالکن قاره اروپا به جهانيان معرفي ميکنند. و سخت در تلاشند که به عضويت اتحاديه اروپا در بيايند.

همچنین می دانید گرجستان بعنوان یک کشور در حال توسعه و پیشرفت، با پشتیبانی کشورهای غربی به سرعت در حال پیشرفت می باشد و می تواند گزینه مناسبی برای یک زندگی آرام و بدون دغدغه باشد .

 

تماس با کارشناسان املاک جهت کسب اطلاعات بیشتر:

۰۰۹۹۵۵۷۴۰۶۷۷۸۱

۰۰۹۹۵۵۹۷۷۰۷۰۹۲

 

 

 

 

در حال حاضر پروژه های مختلفی در تفلیس موجود هستند که می توانید بصورت پیش فروش خرید نمائید، نقدی و یا اقساطی می توانید خرید کنید و در مدت زمان اقساط، نیازی به پرداخت بهره بابت اقساط خود ندارید .

 

شرکت سام جورجیا بعنوان معتبرترین برند ایرانی در میان شرکت های ایرانی مقیم در گرجستان در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان، بعنوان تنها کارگزار برترین پروژه های ساختمانی اروپائی و گرجی با تضمین بهترین قیمت و کیفیت، شرایطی مناسب را برای خرید ملک برای هموطنان ارجمند در گرجستان فراهم آورده است .

بیشتر بخوانید !
ویزای شینگن

 

 

نمائی از برج تجاری زیبای شرکت alliance در باتومی

 

 

در حال حاضر شرکت سام جورجیا کارگزار بیش از ۲۰ پروژه معتبر گرجی می باشد که از مزیت های پیش خرید از پروژه های پیش فروش می توان به نکات زیر اشاره کرد :

  • قیمت پرداختی، حداقل قیمت پرداختی می باشد زیرا مستقیماً از سازنده خرید می نمائید و واسطی در میان نمی باشد .
  • به شما قرارداد رسمی اعطا خواهد شد، قراردادی که از سمت شرکت سازنده دریافت می کنید و قرارداد محضری خواهد بود .
  • پرداخت مبلغ مستقیماً از سمت بانک صورت میگیرد و شرکت سام جورجیا هیچگونه وجهی را بعنوان مبلغ ملک از خریدار دریافت نمی نماید .
  • مبلغی که در طول یک سال بعنوان اقساط پرداخت می نمائید بدون بهره می باشد .
  • پس از اتمام کار پروژه و سفید شدن پروژه، زمانی که انشعابات ساختمان تکمیل شد ، اقامت به شما تعلق خواهد گرفت .

 

برای خرید املاک فوق و اطلاع از شرایط با کارشناسان ما در بخش املاک شرکت سام جورجیا در تماس باشید (امکان برقراری ارتباط از طریق تلگرام، واتس اپ، آیمو و سیگنال موجود است):

۰۰۹۹۵۵۷۴۰۶۷۷۸۱

۰۰۹۹۵۵۹۷۷۰۷۰۹۲