خرید ملک در گرجستان ۲۰۱۸

 • تاریخ انتشار : 2018/05/08
 • نظرات : 18دیدگاه

خرید ملک در گرجستان ۲۰۱۸

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا، با عرض سلام و احترام .

همانطوری که پیشتر نیز ذکر کردیم:

طبق قوانین جاری گرجستان در صورتی که یک شخص خارجی، در گرجستان ملکی با حداقل ارزش ۳۵ هزار دلار آمریکا بصورت کارشناسی شده خریداری نماید به وی و خانواده وی (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) اقامت یک ساله گرجستان را بطور موقت اعطا می نمایند و این نوع اقامت، امتیازی از طرف دولت گرجستان به خریداران خانه است .

 

روشهای خرید خانه

 

 

در حال خرید ملک در گرجستان مزایای زیر را دارد :

 • مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت گرجستان.
 • خرید ملک در گرجستان پس از ۶ سال تمدید متوالی، اقامت دائم گرجستان را در پی خواهد داشت.
 • ویزای شینگن و اقامت اروپا را براحتی می توانید اخذ نمائید.
 • خرید شما به دلار انجام می گیرد و باتوجه به ارزش بالای دلار بعنوان یک ارز بین المللی تجاری، در حالت سکون نیز سرمایه شما در حال پیشرفت و افزایش می باشد و این نوع سرمایه گذاری باتوجه به اینکه توسط دلار انجام می شود، سرمایه گذاری خوب و مطمئنی می باشد.
 • ملکی را که خریداری می نمائید و از طریق آن اقامت احذ می نمائید را می توانید اجاره دهید .
 • خرید ملک در گرجستان شامل مالیات نمی شود، پس از خرید ملک در گرجستان نیاز به پرداخت هیچگونه مالیاتی ندارید .
 • اقامت گرجستان را از طریق خرید ملک می توانید رایگان اخذ نمائید، پس از خرید ملک نیازی به پرداخت هزینه اضافه برای درخواست اقامت به دولت نخواهید داشت .
 • هزینه خرید ملک در گرجستان، به نسبت ایران بسیار مناسب تر است .
 • گرجستان کشوری بسیار امن است، بطوری که این کشور در لیست کشورهای با آمار جرم و جنایت بسیار پائین می باشد .
 • خرید ملک در گرجستان به نسبت خرید ملک در ترکیه مزایای به نسبت بیشتری را دارد، از جمله اینکه، ورود کشور گرجستان به اتحادیه اروپا قطعی است اما کشور ترکیه عضو اتحادیه اروپا نخواهد شد .
 • هزینه های زندگی در گرجستان بسیار پائین تر از کشورهای مشابه نظیر ترکیه است، با حدود ۴۰۰ دلار ماهانه می توانید زندگی نرمالی را داشته باشید .
 • پس از خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت نیازی به حضور در خاک کشور گرجستان را ندارید و می توانید پس از خرید ملک و اجاره دادن ملک مورد نظر، کشور را ترک نمائید .
 • مطمئن ترین روش سرمایه گذاری در گرجستان با مبلغ کم، در حال حاضر، خرید ملک می باشد .
بیشتر بخوانید !
زندگی و کار در گرجستان

 

شرایط خرید ملک در گرجستان

در حال حاضر بدون هیچ مشکلی و با در دست داشتن پاسپورت ایرانی می توانید به کشور گرجستان بدون ویزا سفر نموده و از املاک مختلف دیدن نمائید و در صورت متناسب بودن شرایط املاک، بصورت نقدی و یا اقساطی خرید خود را انجام دهید .

همچنین در حال حاضر محدودیتی در تعداد خرید ملک و یا میزان مبلغ پرداختی وجود ندارد ، هر شخص ایرانی در حال حاضر می تواند هر تعداد ملکی را که میخواهد خریداری نماید ، در نتیجه در حال حاضر محدودیت خاصی در خریداری ملک وجود ندارد و می توانید با در دست داشتن یک پاسپورت اقدام به خرید ملک نمائید .

 

شرایط اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک (برای شخص خریدار و خانواده وی)

قطعاً در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی هموطنان ایرانی، اخذ اقامت گرجستان است. لازم است این نوید را به همراهان گرامی سام جورجیا بدهیم که در حال حاضر در صورتی که با خرید ملک بخواهید اقامت گرجستان را اخذ نمائید ، شرکت سام جورجیا با در دست داشتن وکلای مجرب اقامت را برای شخص متقاضی و خانواده وی (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) بصورت رایگان اخذ می نماید .

در حال حاضر دولت گرجستان ، اقامت را بعنوان امتیاز به سرمایه گذارانی که ملک خریداری می نمایند اعطا می نماید و این اقامت بصورت یک ساله و موقت اعطا خواهد شد و تا مادامی که ملک بنام خریدار باشد، بنا به درخواست وی، اقامت وی هر ساله تمدید خواهد شد .

 

 

آیا با خرید ملک می توان اقامت دائم گرجستان را اخذ نمود؟

بنا به بیان مرکز سرویس خدمات عمومی گرجستان (PSH)، در حال حاضر خریداران ملکی که پس از ۶ سال ، اقامت خود را بطور متوالی تمدید می نمایند، در صورتی که درخواست اقامت دائم خود را از طریق وکیل رسمی به اداره عدالت گرجستان تسلیم نمایند، در صورت واجد شرایط بودن به آنها اقامت دائم گرجستان اعطا خواهد شد. زمانی که تمدید اقامت گرجستان برای شما اهمیت داشته باشد و پیش از آنکه زمان تمدید متوالی اقامت شما به پایان برسد، اقدام نمائید قطعاً اقامت شما تمدید خواهد شد و با در دست داشتن مدارک مربوط به تمدید ۶ سال متوالی به حتم می توانید برای خود و خانواده اقامت دائم را اخذ نمائید . شرکت سام جورجیا با در دست داشتن کادری مجرب و حرفه ای و استفاده از وکلای بنام و حرفه ای گرجی آماده اقدام برای اخذ اقامت دائم شما و خانواده می باشد .

بیشتر بخوانید !
سفر به اروپا بدون ویزا از امروز برای گرجی ها

 

چطور می توانم به آسانی در گرجستان خرید ملک انجام دهم؟

شرکت سام جورجیا روند خرید ملک را برای شما تسهیل نموده است، کافیست با کارشناسان بخش پشتیبانی شرکت سام جورجیا در تماس باشید، کارشناسان بخش پشتیبانی وقتی را برای شما تعیین می نمایند برای حضور در برنامه تور بازدید از املاک ( در اینجا دو وعده نهار مهمان شرکت سام جورجیا هستید 🙂 )، پس از معرفی قسمت های دیدنی شهر و بازدید از املاک می توانید سوالات خود را از کارشناسان املاک سام جورجیا پرسیده و بعد از بررسی اقدام به خرید بصورت نقد و یا اقساط نمائید . بدون داشتن هیچ نگرانی کارشناسان سام جورجیا کلیه مراحل را از جمله بازدید و مطرح نمودن مزایای هر پروژه و صحبت با شرکت های سازنده برای دریافت قیمت کف را برای عزیزان هموطن انجام خواهند داد و شما می توانید بدون کوچکترین نگرانی، ملک خود را در عرض ۳ روز (با احتساب ثبت سند) خریداری نمائید و ۳۰ روز بعد برای ارائه درخواست کارت اقامت به گرجستان بیائید.

 

 

 

چرا از سام جورجیا خرید نمایم ؟

شاید شما بعنوان خواننده بگوئید چرا از ما خرید نمائید و خرید از شرکت سام جورجیا چه مزایائی را برای خریدار دارد ؟

 1. شرکت سام جورجیا با افتخار اعلام می دارد که یک دهه فعالیت موثر در امور حقوقی و سرمایه گذاری در گرجستان داشته و دارد.
 2. مجموعه سام جورجیا متشکل از کارشناسان با تجربه ایرانی و گرجی می باشد که سالها در گرجستان فعالیت های اقتصادی گوناگون داشته اند، به گرجستان کاملاً آشنا بوده و می توانند شما را به خوبی در هر زمینه ای راهنمائی کنند .
 3. کارشناسان سام جورجیا بنا به نیاز شما املاک معرفی می نمایند، اطلاعات شما را گرفته و بنا به نیاز و درخواست شما املاک را به شما نشان داده و نظر مشتریان را مهمترین موضوع در فروش می دانند .
 4. شرکت سام جورجیا ، اقامت را برای کلیه اعضای خانواده خریدار به رایگان انجام می دهندو هیچگونه هزینه ای در قبل آن از شما عزیزان خریدار دریافت نمی نمایند .
 5. خرید شما بصورت کاملاً مطمئن و با ارائه قرارداد رسمی (یک قرارداد رسمی با سازنده بصورت محضری) و یک قرارداد حقوقی با شرکت سام جورجیا انجام خواهد شد ، قراردادها به ۳ زبان گرجی، فارسی و انگلیسی هستند .
 6. شرکت سام جورجیا در پروژه هائی که با شرکت های رسمی طرف قرارداد است، برای پرداخت مبلغ خانه هیچگونه پولی را بصورت دستی از شما دریافت نمی نماید، خریدار بهمراه کارشناس املاک شرکت سام جورجیا میزان مشخص تعیین شده از طرف شرکت سازنده را به حساب رسمی این شرکت واریز می نماید و با دریافت رسید رسمی به همراه مهر شرکت ، قرارداد قانونی عقد می نماید .
 7. رضایت شما بعنوان خریدار اهمیت ویژه ای برای مجموعه سام جورجیا دارد، رضایت شما موجب حرکت صحیح این شرکت به سمت جلو می باشد .
بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان با قوانین جدید در سال 2019

 

انتقال پول از ایران به گرجستان

 

چگونه پول خود را به گرجستان بیاورم ؟

در حال حاضر به دلیل شرایط آشفته خرید دلار در بازار ایران خروج ارز با سختی هائی مواجه است که به منظور خروج ارز برای خرید خانه شرکت سام جورجیا پیشنهادات فوق را برای شما دارد :

 • کارت بانکی خود را به گرجستان بیاورید و مبلغ مورد نظر خرید را در آن ذخیره نمائید ، در گرجستان می توانید با مراجعه به صرافی های معتبر از کارت خوان ایرانی برای دریافت دلار استفاده نمائید .
 • شماره کارت بانکی را از کارشناسان تیم پشتیبانی سام جورجیا دریافت نموده و از طرف صرافی در ایران مبلغ مورد نظر خود را به آن حواله نمائید .
 • بصورت نقدی و قانونی مبلغی که می توانید با خود از طریق فرودگاه امام خمینی تهران حمل کنید را به تفلیس بیاورید و هر شخص از افراد خانواده مبلغی مشخص را بیاورند .

کارشناسان با تجربه شرکت سام جورجیا با کوله باری از تجربه و دقت در امور حقوقی ، ملک را با تضمین بهترین قیمت و با تناسب توان مالی شما برای شما خریداری کرده و اقامت را برای شما و خانواده محترم به رایگان فراهم می آورد .

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از بخش ارسال نظرات استفاده نمائید و یا با کارشناسان بخش پشتیبانی آنلاین در تماس باشید .

خرید ملک در گرجستان بصورت آسان با سام جورجیا !