رستوران های گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2016/02/24
  • نظرات : 2دیدگاه

رستوران های گرجستان

رستوران های گرجستان : در این نوشته می خواهیم شما را با چندتا از معروفترین و بهترین رستوران های گرجستان که جزو جاذبه های دیدنی گرجستان هم محسوب می شوند آشنا کنیم.

۱ – رستوران تاغلائورا ( Taglaura Restaurant ) : مجموعه رستوران های تاغلائورا در گرجستان را بی شک می توان پرطرفدارترین رستوران در گرجستان بین مردم گرجی دانست.از انواع غذاهای بسیار لذیذ تاغلائورا گرفته تا طراحی زیبای فضای داخلی آن که به صورت کاملا سنتی و منطبق بر ذائقه گرجی ها صورت گرفته است و همچنین برخورد پرسنل آن بسیار محبت آمیز و سرشار از مهربانی است.

رستوران تاغلائورا

رستوران تاغلائورا از بهترین رستوران های گرجستان

هزینه صرف غذا هم در محیط دلنشین تاغلائورا با توجه به خدمات ارائه شده بسیار ناچیز است به همین دلیل در شهر تفلیس و گرجستان مورد استقبال گرجی هاست. رستوران تاغلائورا شعبات زیادی در تفلیس و سراسر گرجستان دارد و به جرات می توان گفت که جزو بهترین رستوران های تفلیس محسوب می شود.

رستوران تاغلائورا

رستوران تاغلائورا از بهترین رستوران های تفلیس

آدرس یکی از شعبات رستوران تاغلائورا : تفلیس – خیابان کوستاوا – شماره ۷۷

تلفن : ۹۹۵۳۲۲۳۶۳۶۷۲+

رستوران تاغلائورا ( Taglaura Restaurant )

رستوران تاغلائورا ( Taglaura Restaurant )

 

۲ – رستوران میسونی ( Missoni Restaurant ) : رستوران میسونی یک کافه بار بسیار جذاب جهت برگزاری جشنها ، قرارهای تجاری و کاری و گفتگوهای دوستانه است، ضمن اینکه در کنار این کافه رستوران زیبا می توانید یک غذای گرجی لذیذ نوش جان کنید.

رستوران میسونی ( Missoni Restaurant )

رستوران میسونی ( Missoni Restaurant )

ساختمان رستوران میسونی سه طبقه و یک تراس دارد. سالن میانی مخصوص سرو نوشیدنی است و گنجایش صد نفر را دارد ، طبقه پایین تر سالنی با گنجایش ۶۰ نفر قرار گرفته که بسیار عالی و مدرن توسط رنگ های روشن و جذاب خودنمایی می کند. طبقه سوم رستوران میسونی مخصوص افراد سیگاری است که بیست نفر گنجایش دارد. رستوران میسونی دارای موزیک زنده و دی جی است و ساعت کاری آن همه روزه از ساعت یازده صبح تا زمانی که آخرین مهمان آنجا را ترک کند.

بیشتر بخوانید !
اخبار گرجستان در هفته ای که گذشت

آدرس : تفلیس – خیابان آباشیدزه – شماره ۲۶

تلفن : ۹۹۵۳۲۲۲۳۱۰۳۰+

رستوران میسونی

رستوران میسونی از بهترین رستوران های گرجستان

۳ – رستوران اسید ( Acid Bar kala group ) : رستوران و کافه بار اسید در خیابان کازبگی تفلیس شماره ۳a قرار دارد که یکی از بهترین رستوران های تفلیس به شمار می رود. تعطیلی در کار رستوران اسید نیست و همه روزه و بصورت ۲۴ ساعته فعال است.

رستوران اسید دارای نوشیدنی ها و خوراکی های بسیار لذیذی است و کسانی که دوست دارند آهنگ های خوب و زیبا گوش کنند حتما سری به رستوران اسید تفلیس بزنند ، ضمن اینکه این مکان فضای بسیار خوبی برای گردهمایی و جشن های شما می باشد.

آدرس وب سایت رستوران اسید : kala.ge

۴ – رستوران خانه گرجی ( Georgian house restaurant ) : یکی دیگر از بهترین رستوران های گرجستان ، رستوران خانه گرجی یا در زبان گرجی ” کارتولی ساخلی ” است. رستوران خانه گرجی به صورت کاملا سنتی و قدیمی ، مطابق با ذائقه مردم گرجستان طراحی و تزئین شده است و تصاویری زیبا از تفلیس قدیم در این رستوران ، روح گرجستان قدیم را در آن دمیده است.

رستوران خانه گرجی ( Georgian house restaurant )

رستوران خانه گرجی ( Georgian house restaurant )

در رستوران خانه گرجی علاوه بر غذاهای گرجستان، نوشیدنی و انواع غذاهای خارجی و کوکتل بسیار عالی سرو می شود.برخورد پرسنل این رستوران با مشتری ها بسیار عالی است و جالب تر اینکه اگر کسی زبان گرجی ، روسی یا انگلیسی هم نداند به هر حال با وی ارتباط خوبی برقرار می شود.اجرای موزیک و آهنگ های قدیمی در این رستوران باعث جذاب تر شدن فضای آن می شود. رستوران خانه گرجی فضای مناسبی جهت برگزاری جشنها با موسیقی زنده می باشد.

بیشتر بخوانید !
متسختا - پایتخت قدیم گرجستان

آدرس : تفلیس – خیابان گیورگی تسابادزه – پشت استادیوم دینامو آرنا

تلفن : ۹۹۵۵۹۱۹۳۰۰۱۵+

 

از جمله فست فودهای معروف گرجستان هم می توان به : مک دونالد – KFC تفلیس که در حال حاضر فقط دو شعبه در تفلیس دارد – تگزاس چیکن و … اشاره کرد. درباره بهترین رستورانهای ایرانی گرجستان و همچنین بهترین رستورانهای ایرانی تفلیس به زودی توضیحاتی خواهیم داد…..