روند اخذ اقامت دائم گرجستان توسط سام جورجیا

  • تاریخ انتشار : 2018/02/15
  • نظرات : 2دیدگاه

روند اخذ اقامت دائم گرجستان توسط سام جورجیا

با عرض سلام و احترام خدمت شما همراهان ارجمند سام جورجیا

از آنجائی که کارشناسان حقوقی شرکت سام جورجیا مرتباً در حال بررسی موضوع اقامت گرجستان هستند و این شرکت مسائل حقوقی هموطنان گرامی را بطور جدی دنبال می نمایند پس از بررسی های چندماهه، این شرکت موفق به ارائه خدمت جدیدی از سمت وکلای حقوقی معتبر و کارشناسان مطلع حقوقی شده اند.

 

از آنجائی که ماه ها قبل با بررسی سیستم های تیکتینگ و پیگیری داخلی متوجه این موضوع شدیم که درخواست متقاضیان به سمت اقامت دائم گرجستان متمایل است تصمیم به بررسی دقیق موضوع گرفته شد.

پس از بررسی های فراوان و اخذ چند نمونه موفق اقامت ۵ ساله و اقامت دائم به کمک وکلای حقوقی و اطمینان حاصل از موفق بودن این پروسه تصمیم به انتشار موضوع گرفته شد .

 

 

اقامت دائم گرجستان و مهاجرت به گرجستان

 

اخذ اقامت دائم گرجستان

برخلاف بسیاری از افراد نا آگاه و شرکتهای غیرحرفه ای، شرکت سام جورجیا با بررسی دقیق موضوع پرونده ها به نتیجه رسیده است که موضوع اخذ اقامت دائم گرجستان دور از ذهن نبوده و با ارائه خدمات و سرویس های جدید اقامت دائم گرجستان را ممکن سازد .

متقاضیان اخذ اقامت دائم گرجستان ابتدا مدارک خواسته شده از سمت دپارتمان حقوقی شرکت سام جورجیا را به این بخش ارجاع داده، کارشناسان حقوقی پس از بررسی موضوع پرونده، وضعیت متقاضیان را پس از بررسی اعلام نموده، در صورت مثبت بودن وضعیت متقاضیان گرامی ، پرونده برای تشکیل آغاز می شود و هزینه اولیه دریافت خواهد شد . پس از آن متقاضی می بایست حضوراً جهت پیگیری وضعیت پرونده و مراجعه به بخش حقوقی برای تکمیل پرونده به دفتر شرکت سام جورجیا مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید !
لغو سفر بدون ویزای گرجی ها به ایران

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که حضور متقاضیان اقامت دائم گرجستان تنها با تعیین وقت قبلی امکان پذیر می باشد و در صورت تعیین وقت و عدم مراجعه متقاضی، تشکیل پرونده تنها برای ۱ بار به زمان دیگری موکول خواهد شد و در غیر این صورت مراحل تشکیل پرونده مجدداً می بایست طی شود .

 

 

اقامت دائم گرجستان

 

چگونه شرکت سام جورجیا اقامت دائم را اخذ می کند؟

روند اخذ اقامت دائم شرکت سام جورجیا بدین صورت می باشد که در ابتدای امر پرونده اقامت دائم برای متقاضی تشکیل خواهد شد و در مرحله اول در پروسه ای ۴۵ روزه برای متقاضی اقامت ۱ ساله بصورت موقت اخذ خواهد شد . پس از اخذ اقامت بصورت یکساله پرونده مجدداً برای مرحله دوم توسط وکیل حقوقی شرکت برای بررسی و افزودن مدارک مورد بازبینی قرار خواهد گرفت .

توجه داشته باشید که در هر مرحله از پرونده به دلیل حساسیت موضوع بخش حقوقی با متقاضی در تماس خواهد بود و متقاضی می بایست مدارک لازم را حداکثر ظرف ۴ روز به بخش حقوقی ارسال نماید. توجه داشته باشید که لیست مدارک احتملی مورد نیاز در مرحله ابتدائی توسط کارشناسان حقوقی سام جورجیا به بخش حقوقی اعلام خواهد شد.

در دوره یکساله و در طول بازه یازده ماهه که متقاضی اقامت موقت گرجستان را اخذ نموده است کارشناسان حقوقی و وکلای شرکت سام جورجیا پرونده را با بررسی ریز جزئیات و اضافه نمودن مدارک مستند و واقعی که با همکاری متقاضی انجام خواهد شد به دو زبان گرجی و انگلیسی بروی پرونده قرارداده و پس از گذشت زمان مورد نظر پرونده را به اداره عدالت گرجستان تسلیم خواهند نمود.

بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان با خرید ملک

 

چرا اقامت دائم گرجستان؟

  • اخذ اقامت دائم گرجستان، موضوع اخذ پاسپورت گرجستان بسیار ساده تر خواهد نمود و پس از گذشت مدتی مشخص از اقامت دائم شما و با رعایت قوانین مربوط به شرایط اخذ پاسپورت گرجستان می توانید درخواست پاسپورت گرجستان دهید .
  • اخذ اقامت گرجستان همانطور که پیشتر ذکر نمودیم پیچیده تر شده است، اقامت دائم گرجستان به معنای شهروندی گرجستان به غیر از حق رای و حق پاسپورت می باشد و متقاضی پس از دریافت اقامت دائم پس از گذشت ۱ سال از زمان تشکیل پرونده بعنوان شهروند گرجستان می تواند براحتی در گرجستان از کلیه امور شهروندی برخوردار باشد .

 

 

تسهیل روند اخذ پاسپورت گرجستان

 

چرا باید به سام جورجیا اطمینان کنم؟

شرکت سام جورجیا با نتایجی درخشان در زمینه اخذ پرونده های موفق حقوقی و اقامتی افتخار انجام نزدیک به هزار پرونده اقامت موفق را در کارنامه خود دارد. با مراجعه به این قسمت می توانید نمونه ای از اقامت های بلند مدت سام جورجیا را مشاهده نمائید .

همچنین با عضویت در کانال تلگرامی شرکت سام جورجیا می توانید نمونه ای موفق از اقامت های اخذ شده را مشاهده نمائید .

حائز ذکر است که میزان مبلغی مشخص که بعنوان کارمزد شرکت سام جورجیا در جهت انجام پرونده اخذ می شود، در انتهای پرونده اخذ خواهد شد. (برای اطمینان متقاضیان گرامی) .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش روابط عمومی سام جورجیا و یا در کانال تلگرامی این شرکت عضو شوید .