سرمایه گذاری با سود مناسب در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2018/05/23
  • نظرات : 2دیدگاه

سرمایه گذاری با سود مناسب در گرجستان

سلامی گرم خدمت همراهان همیشگی سام جورجیا .

در خصوص موضوع سرمایه گذاری در گرجستان روزانه سوالات زیادی در بخش پشتیبانی سام جورجیا مطرح می شود که لازم است در اینجا به این موضوع بپردازیم .

می دانید که در حال حاضر کشور گرجستان به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای از نظر تجاری، موقعیت بسیار مناسبی را برای تجارت آزاد دارد، در حال حاضر کشورهای چین، ترکیه و برخی کشورهای عضو معاهده CIS رابطه تجارت آزاد را با گرجستان دارند، بطوری که این رابطه تجارت آزاد امکان تبادلات تجاری Tax Free  را برای هر دو کشور فراهم آورده که هیچگونه مالیاتی را برای واردات و یا صادرات پرداخت نمی نمایند .

 

بهترین نوع سرمایه گذاری در گرجستان

 

از طرفی دیگر در حال حاضر به دلیل سیل عظیم مهاجران ایرانی به سمت کشور گرجستان ، موضوع اسکان مهاجران در حال حاضر تبدیل به یک موضوع مهم شده و در اینجا قصد داریم نوعی از سرمایه گذاری خرد را به شما عزیزان معرفی نمائیم که در طی آن می توانید هدفمند به موضوع سرمایه گذاری در گرجستان بپردازید .

امر ساخت و ساز در گرجستان یکی از بهترین نوع سرمایه گذاری ها می باشد، حال پهنه ی این فعالیت را می تواند افزایش یا کاهش داد و به سود خوبی دست یافت اما در اینجا به موضوع ساده تری از نوع ساخت و ساز میپردازیم که در آن شما نیاز به خرید زمین و سرمایه گذاری به میزان زیاد برای ساخت و ساز ندارید .

شما ، بعنوان یک شخص سرمایه گذار، می توانید با خرید خانه (آپارتمان) بصورت Black و صرف هزینه بصورت هوشمندانه، ملک مورد نظر را به مرحله سفید رسانده و با صرف هزینه جزئی خانه را با سلیقه ای ایرانی پسند Green نمائید و در مرحله آخر برای فروش، آن را به شرکت سام جورجیا بسپارید .

بیشتر بخوانید !
مجله گویای دبی اینک در تفلیس

مزایای خرید ملک در حالت Black Frame (با قصد سرمایه گذاری):

  • صرف هزینه بسیار کمتر برای ورود به بحث ساخت و ساز
  • عدم پرداختن به کارهای پردردسر برای رساندن خانه به مرحله سیاه (از جمله پی ریزی و نقشه کشی و …)
  • صرف هزینه بسیار کم برای رساندن ملک به مرحله سفید
  • سرمایه گذاری هدفمند در گرجستان

در چنین حالتی، طبیعتاً ملک را با هزینه اندک و با سلیقه خود و با یک سلیقه مناسب ایرانی پسند می توانید با هدف ارائه و فروش به هموطنان ایرانی که بدنبال خرید ملک بصورت آماده برای اخذ اقامت گرجستان با پرداخت حداقل مبلغ هستند (در حال حاضر ۳۵ هزار دلار آمریکا) آماده نمائید .

 

 

ساخت و ساز در گرجستان، نمائی از یک بنای زیبا در گرجستان

 

در حال حاضر اکثر هموطنان ایرانی در پی مهاجرت به گرجستان، بدنبال خرید ملک با حداقل مبلغ هستند که بتوانند از طریق آن برای خود و خانواده نیز اقامت را اخذ نمایند، پس در حال حاضر اگر بتوانید با صرف سرمایه ای محدود آنهم در قالب یک شرکت و بصورت قانونی در این حوزه وارد کار شوید، طبعاً می توانید سرمایه گذاری موفقی را در زمانی کوتاه در گرجستان داشته باشید .

همچنین، در صورتیکه سرمایه گذاری شما بصورت هوشمندانه، کارشناسی و مشاوره با وکلای قدرتمند گرجی (از جمله وکیل رسمی شرکت سام جورجیا) صورت بپذیرد می تواند اقامت دائم گرجستان را برای شما داشته باشد، کافیست پیش از شروع کار خود با کارشناسان پشتیبانی سام جورجیا در تماس باشید و از مشاوره ها به رایگان استفاده نمائید .

بیشتر بخوانید !
خرید خانه در گرجستان با قوانین جدید

 

در صورت داشتن هرگونه سوال، می توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان سام جورجیا در تماس بوده و یا در همین بخش و از قسمت ارسال نظر استفاده نموده و نظرات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید .

 

با تشکر .