سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2016/04/05
  • نظرات : 16دیدگاه
سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان : یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاری ها در گرجستان، سرمایه گذاری در دامپروری گرجستان است، زیرا هم بازدهی مناسبی به نسبت میزان سرمایه گذاری دارد و هم دوره بازگشت سرمایه در صنعت دامپروری گرجستان کم است.

سرمایه گذاری در گرجستان در عرصه دامپروری می تواند شامل : پرورش انواع دام های شیری و گوشتی، طیور و ماهی باشد. از دسته اول می توان به پرورش گاو و گوساله گوشتی و شیری ، پرورش گوسفند و … اشاره کرد که البته با توجه به مرسوم نبودن مصرف گوشت گوسفند در گرجستان، اغلب دام گوسفند تولید شده در این کشور به کشورهای مسلمان همجوار از جمله : جمهوری آذربایجان و ترکیه صادر می شود.

دامپروری در گرجستان

دامپروری در گرجستان یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری در گرجستان محسوب می شود.

دامپروری در گرجستان

از دسته دوم که شامل طیور بود می توان به پرورش انواع مرغ ، شترمرغ ، بلدرچین و بوقلمون اشاره کرد که البته قبل از تولید بایستی بازار هدف خودتان را مشخص کنید. در دسته طیور ، مرغ بیشترین مصرف را در گرجستان دارد و پس از آن بوقلمون و شترمرغ. بلدرچین نیز پس از تولید می تواند بصورت بسته بندی های شکیل به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر شود. با توجه به اینکه تعرفه واردات انواع محصولات تولید شده در گرجستان به اروپا طبق توافق همگرایی گرجستان و اتحادیه اروپا ، قرار است صفر شود ، بلدرچین بازار بسیار خوب و مصرف بالایی در کشورهای اروپایی دارد هر چند که فرهنگ استفاده از گوشت بلدرچین در گرجستان در حال فراگیر شدن است.

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری در گرجستان با شرایط و قوانین جدید

از دسته سوم که شامل پرورش ماهی بود می توان به پرورش انواع ماهی های پرمصرف در گرجستان از جمله : قزل آلا و سالمون اشاره کرد. با ایجاد حوضچه پرورش ماهی در گرجستان که سرمایه گذاری بالایی برای ایجاد آن لازم نیست، می توانید با تولید و پرورش انواع آبزیان و یافتن بازار هدف راحت و آسان آن در گرجستان ، سرمایه گذاری مناسبی را در این کشور آغاز کنید.

مشکلات بخش دامپروری گرجستان : کمبود سرمایه – عدم دانش روز و دامپروری در گرجستان به صورت سنتی .

جهت تهیه طرح تجاری علمی و امکان سنجی آن و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان با کارشناسان مجرب شرکت سام جورجیا تماس بگیرید.