شرایط اقامت در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2017/09/16
  • نظرات : 16دیدگاه
شرایط اقامت در گرجستان

شرایط اقامت در گرجستان

شرایط اقامت در گرجستان

شرایط اقامت در گرجستان چگونه است؟

آیا با داشتن شرایط اقامت گرجستان ، امکان اخذ ویزای شنگن وجود دارد؟

شما می توانید از روش های زیادی اقدام به اخذ اقامت گرجستان کنید.

در زیر به انواع و شرایط اقامت در گرجستان اشاره می کنیم :

۱ – اقامت تحصیلی در گرجستان : این نوع اقامت به کسانی داده می شود که در آموزشگاه ، مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در گرجستان ثبت نام کنند. معمولا با ثبت نام در یکی از این موارد مذکور ، کارت اقامت یکساله گرجستان به فرد متقاضی اعطا می شود و با تمدید ثبت نام در مراکز آموزش عالی ، کارت اقامت گرجستان نیز تمدید می شود.

لازم به یادآوری است که اقامت تحصیلی گرجستان منجر به اخذ شهروندی گرجستان نخواهد شد ، حتی اگر سال های زیادی تمدید گردد.

۲ – اخذ اقامت گرجستان از طریق کارآفرینی : در این روش ، شخص کارآفرین با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی یک بیزنس کوچک به صورت قانونی می تواند در ابتدا کارت اقامت شش ماهه یا یکساله گرجستان را از آن خود کند و سپس با توجه به فعال بودن تجارت خودش آن را با مدت زمان بیشتری تمدید کند.

لازم به ذکر است که اخذ کارت اقامت شش ماهه یا یکساله گرجستان به تشخیص اداره اقامت می باشد و تضمینی از طرف شرکت سام جورجیا در زمینه اخذ صد در صد آن وجود ندارد و همچنین تمدید یا عدم تمدید آن به نظر کارشناسان اداره اقامت بستگی دارد ولی کارشناسان باتجربه سام جورجیا ، پرونده اقامتی شما را به صورت کامل و قوی ارائه می دهند ، به همین دلیل امکان اخذ آن ، افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید !
اقامت در گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

۳ – اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری : در این روش شخص سرمایه گذار اگر حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری گرجستان در این کشور سرمایه گذاری مستقیم کند ، در ابتدا می تواند اقامت دائم گرجستان را اخذ کند و همچنین برای سایر اعضای خانواده ( همسر و فرزندان ) نیز اقامت دائم صادر می شود.

۴- اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک : در این روش اگر متقاضی حداقل به میزان ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا ملکی را خریداری کند ( مسکونی – اداری و تجاری ) به وی و سایر اعضای خانواده اش کارت اقامت یکساله گرجستان می دهند و تا زمانی که ملک به نام شخص متقاضی است ، اقامت های یکساله تمدید می شود.

۵ – اخذ اقامت گرجستان از طریق کاری : در این روش شخص متقاضی با استخدام در یک شرکت معتبر و ثبت شده در کشور گرجستان می تواند در ابتدا معمولا کارت اقامت یکساله گرجستان را دریافت کند. همچنین برای سایر اعضای خانواده وی نیز این کارت اقامت صادر خواهد شد. شرکت سام جورجیا می تواند از این روش برای شما اقامت گرجستان را اخذ کند و برای کسانی مناسب است که فقط می خواهند اقامت گرجستان را دریافت کنند.

۶ – اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج : در این روش فرد متقاضی پس از ازدواج با یک تبعه گرجی می تواند در ابتدا اقامت یکساله گرجستان دریافت کنند و سپس پس از اثبات غیر صوری بودن ازدواج ، در ابتدا اقامت دائم گرجستان و سپس شهروندی گرجستان را اخذ نماید. که این پروسه زمان بر است و ممکنه چندین سال به طول انجامد.

بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان با قوانین جدید در سال 2019

معمول ترین شرایط اقامت در گرجستان را در بالا عنوان کردیم ولی اگر سوالی داشتید می توانید از بخش تماس با ما ، با کارشناسان باتجربه سام جورجیا مشورت کنید.

اخذ ویزای شنگن از طریق گرجستان

لازم به ذکر است که با داشتن شرایط اقامت در گرجستان و همچنین اخذ کارت اقامت گرجستان ، به نسبت تقاضای ویزای شنگن از داخل ایران ، بسیار راحت تر می توانید آن را اخذ کنید…..

به زودی واحد ویزای شنگن شرکت سام جورجیا راه اندازی می شود و اطلاعات جامع تری را در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم…..با عضویت در کانال تلگرام سام جورجیا از آخرین اخبار و اطلاعات درباره گرجستان باخبر شوید :

t.me/samigeorgia