شغل های پر درآمد در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2017/11/16
  • نظرات : 23دیدگاه

شغل های پر درآمد در گرجستان

شغل های پر درآمد در گرجستان : به نظر شما شغل های پر درآمد در گرجستان چه مشاغلی هستند و درآمد آنها در چه حدی می باشد؟

در این مبحث می خواهیم شغل های پر درآمد در گرجستان را نام ببریم و برای هر یک با توجه به شرایط آن توضیحاتی را ارائه کنیم…..پس تا آخر این مقاله با ما باشید.

شغل های پر درآمد در گرجستان

شغل های پر درآمد در گرجستان

شغل های پر درآمد در گرجستان به ترتیب عبارتند از : جراحان و پزشک های متخصص زیبایی و تیم های پزشکی حرفه ای – وکلای حرفه ای و امورات مربوطه به وکالت – حسابدارها و مدیرهای مالی

جراح ها و متخصص های زیبایی در گرجستان و افرادی که بیشتر با مشاغلی مانند : زیبایی پوست و صورت و جراح های قلب و سایر اعضای بدن معمولا از سایر مشاغل درآمد بیشتری دارند و با توجه به اینکه آمار دقیقی درباره میزان درآمد ماهانه و سالانه آنها در دسترس نیست به همین جمله بسنده می کنیم که فقط درآمد آنها بسیار خوب است.

دسته دوم وکلی های رسمی در گرجستان هستند. با توجه به اینکه میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرجستان و همچنین میزان مهاجرت ها به این کشور روند افزایشی به خود گرفته است در این بین ، کار وکلا بیشتر به چشم می خورد و سرمایه گذارهای حرفه ای مایل هستند تا قراردادهای خودشان را از طریق وکیل رسمی در گرجستان ثبت و پیگیری کنند تا مشکل حقوقی پیش نیاید.

هر چند که کشور گرجستان بسیار امن و در سال ۲۰۱۷ میلادی بعنوان سومین کشور امن جهان معرفی شد و میزان شاخص جرم در آن بسیار پایین است ، ولی قوانین حقوقی در آن به اندازه کافی پیچیده است که در حال حاضر باعث رونق کار وکلای گرجی شده است و سطح درآمد آنها را بالا برده است.

بیشتر بخوانید !
انواع کارت اقامت گرجستان

با توجه به اینکه هر شرکت ثبت شده در گرجستان نیاز به حداقل یک حسابدار دارد ، لذا حقوق و کارکرد حسابدارها در گرجستان بسیار عالی است. در ابتدای تاسیس یک شرکت در گرجستان با توجه به اینکه حقوق و مزایای حسابدارها اندک است آنها ممکن است در ماه بیش از بیست شرکت را پشتیبانی کنند و بعدا با بزرگ شدن شرکت میزان حقوق و مزایای آنها بالاتر می رود و با بالارفتن حجم کاری آنها ممکن است که به جای بیست شرکت در ماه ، کار ۴ تا ۵ شرکت بزرگ را پشتیبانی کنند که از این حیث سطح درآمد بالایی در گرجستان دارند.

بقیه مشاغل نیز شاید درآمد بالایی در گرجستان داشته باشند ولی معمولا از نظر میزان درآمد به پای مشاغلی مانند : وکیل – حسابدار و پزشک جراح و زیبایی نمی رسند.

مشاغلی مانند خدمات فنی و تاسیسات ساختمان نیز در گرجستان جزو یکی از شغل های پر درآمد در گرجستان محسوب می شود ، زیرا در اغلب امورات فنی ، گرجی ها زیاد قوی عمل نمی کنند و از این باب ، این شغل هم می تواند یک فرصت شغلی مناسب در گرجستان باشد.

پس اگر خواهان داشتن شغلی با مزایای بالا در گرجستان هستید بایستی اول با بلد بودن زبان گرجی اولین گام را محکم بردارید و سپس با داشتن یکی از مدارک در مشاغل پردرآمد بتوانید درآمد مناسبی در گرجستان کسب کنید.

کسب درآمد در گرجستان و گذران زندگی در این کشور بسیار راحت تر از سایر کشورهای غربی است زیرا درآمد شما می تواند به دلار آمریکا باشد و به لاری جهت گذران زندگی و مخارج روزمره هزینه کنید.

بیشتر بخوانید !
نوروز در گرجستان

امیدواریم که این مقاله درباره شغل های پر درآمد در گرجستان مورد توجه شما عزیزان و همراهان سام جورجیا قرار گرفته باشد.

در مورد کسب و کار در گرجستان با مشاورهای باتجربه سام جورجیا رایزنی کنید و همچنین با گذاشتن دیدگاه ها و نظرات سازنده خودتان ما را یاری کنید.