شهربازی تفلیس – پارک متاتسمیندا

شهربازی تفلیسپارک متاتسمیندا : شهربازی تفلیس که به پارک متاتسمیندا (Mtatsminda Amusement Park) شهرت دارد ، بر روی تپه مشرف به شهر تفلیس ، طوری قرار گرفته است که چرخ و فلک غول پیکر آن تقریبا از همه جای شهر تفلیس مشخص است.

شهربازی تفلیس یا همان پارک متاتسمیندا حدود ۸۰۰ متر از سطح شهر تفلیس بالاتر بوده و حدود ۱٫۵ کیلومتر مربع مساحت دارد. چرخ و فلک بسیار بلند این پارک، ۸۰ متر ارتفاع داشته و در رتبه بندی بلندترین چرخ و فلک دنیا در مکان پنجم قرار دارد که هر دور آن یک ربع طول می کشد.

چرخ و فلک بلند شهربازی تفلیس با بیش از 80 متر ارتفاع

چرخ و فلک بلند شهربازی تفلیس با بیش از ۸۰ متر ارتفاع

دیگر سرگرمی های پارک متاتسمیندا عبارت است از : ترن هوایی – کارتینگ – قایق سواری – بازی های کامپیوتری و انواع مختلف بازی ها می باشد. همچنین فضای سبز داخلی پارک مکان مناسبی برای استراحت و تفریح به حساب می آید.

 

ورودی شهربازی تفلیس - پارک متاتسمیندا

ورودی شهربازی تفلیس – پارک متاتسمیندا

قطاری در این پارک وجود دارد که می توانید با سوار شدن به آن از کلیه قسمت های شهربازی تفلیس بازدید کنید ولی این قطار به جای استفاده از ریل مثل اتومبیل لاستیک دارد و جذاب و دیدنی است.

شهربازی تفلیس از جاذبه های گردشگری گرجستان

شهربازی تفلیس از جاذبه های گردشگری گرجستان

این پارک زیبا ورودی ندارد و برای عموم آزاد است ولی برای استفاده از هر کدام از بازی های آن نیاز به پرداخت هزینه جهت تهیه بلیط است. پارک متاتسمیندا از جاذبه های گردشگری گرجستان محسوب می شود که دیدن آن می تواند ساعات فراغت شما را هیجان انگیز و زیبا کند.

هشت پا یا اختاپوس از بازی های هیجان انگیز شهربازی تفلیس

هشت پا یا اختاپوس از بازی های هیجان انگیز شهربازی تفلیس – اماکن دیدنی تفلیس

بیشتر بخوانید !
7 جذابیت تفلیس