صدور مجوز جدید پرواز مستقیم تهران به تفلیس

صدور مجوز جدید پرواز مستقیم تهران به تفلیس : به گزارش سام جورجیا پس از لغو مجوز هواپیمایی ماهان در مسیر پروازی تهران به تفلیس ، دیروز با خبر شدیم هواپیمایی آتا ایران موفق به اخذ مجوز پرواز مستقیم تهران به تفلیس شده است.

پرواز مستقیم تهران به تفلیس

پرواز مستقیم تهران به تفلیس

بر اساس مجوز صادر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری گرجستان، هواپیمایی آتا از دیروز تا تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ میلادی ( هشتم آبان ۱۳۹۴ شمسی ) ، دو روز در هفته ، و روزهای سه شنبه و جمعه پرواز مستقیم تهران تفلیس را اجرا خواهد کرد.

به گزارش سام جورجیا ، دیروز در گروه وایبر نیازمندی های گرجستان ، کاپیتان شریفی از افراد با سابقه هواپیمایی آتا با اعلام خبر صدور مجوز برای هواپیمایی آتا در مسیر پروازی تهران به تفلیس باعث خوشحالی جمع کثیری از ایرانی های مقیم گرجستان شد. لازم به ذکر است که هواپیمایی آتا قبلا نیز در مسیر تهران به تفلیس و همچنین تبریز به تفلیس پروازهای منظم هفتگی داشت که به دلیل اجرای قوانین سختگیرانه صدور ویزا برای اتباع خارجی توسط دولت گرجستان از پارسال تابستان این پروازها به حالت تعلیق درآمده بود.

سام جورجیا ضمن تشکر از کاپیتان شریفی به دلیل تلاش های بی وقفه جهت ایجاد مجدد پرواز مستقیم تهران تفلیس توسط هواپیمایی آتا برای همه ایرانی های مقیم گرجستان آرزوی سلامتی و سعادت دارد.

بیشتر بخوانید !
رئیس هئیت نظارت اتحادیه اروپا در گرجستان پست خود را ترک می کند