طرح خرید و فروش ملک در گرجستان از هموطنان ایرانی

طرح خرید و فروش ملک در گرجستان از هموطنان ایرانی

 

با عرض سلام خدمت همراهان گرامی شرکت سام جورجیا .

تغییر و تحولات اقتصادی و سیاسی زیادی در حال رخ دادن در گرجستان است که بزودی به آنها اشاره می کنیم اما تغییر و تحولات در قوانین اقامت گرجستان و خرید ملک در گرجستان، برخی ایرانیان را بر آن داشته که املاک خود را در گرجستان بفروشند و یا در زمینه دیگری سرمایه گذاری کنند و یا به کشور دیگری مهاجرت نمایند لذا بر آن شدیم که طرحی را برای فروش راحت تر املاک برخی هموطنان ایرانی که به دنبال فروش املاک خود هستند راه اندازی نمائیم .

 

قانون جدید خرید ملک در گرجستان

تا مدت یک ماه پیش برای اقامت گرجستان از طریق خرید ملک می توانستید به میزان حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا ملک خریداری نمائید و اقامت موقت یکساله گرجستان را دریافت کنید، اما پس از تغییر در متن قانون اساسی برای اتباع خارجی، حال تنها با پرداخت حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا می توانید در گرجستان ملکی را خریداری نمائید و از طریق ملک خود، اقامت بگیرید .

روند فوق، اقامت گرجستان را برای بسیاری از افرادی که قصد دارند از طریق خرید خانه در گرجستان اقامت بگیرند را سخت تر نموده است و می توان عمده ترین دلیل علاقمندی ایرانیها به فروش ملک خود در گرجستان را به غیر، همین موضوع دانست .

دلیل تغییر قوانین مهاجرتی نیز مشخص است، خواسته دولت گرجستان برای افزایش سرمایه گذاری خارجی، کاهش نرخ تورم و نیز کاهش نرخ بیکاری، موثرترین عوامل برای ورود این کشور به اتحادیه اروپا است و سخت تر شدن شرایط خبر از آن دارد که درصد موفقیت گرجستان برای حرکت به سمت اتحادیه اروپا روند مثبت داشته است .

بیشتر بخوانید !
راهکارهای رفع دیپورتی از مرز گرجستان و ورود مجدد به گرجستان

در حال حاضر، آندسته از افرادی که در گرجستان، ملکی را خریداری می نمایند، اگر ارزش آن حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا باشد، می توانند اقامت گرجستان را اخذ نمایند .

 

 

 

 

طرح خرید و فروش ملک در گرجستان توسط سام جورجیا

در طرح فوق که در جهت رفاه حال هموطنان برای آن برنامه ریزی شده است، املاک هموطنان ایرانی که قصد فروش املاک خود را دارند توسط اتباع گرجی که نیازمند خرید خانه هستند، خریداری می شود.

بدین منظور کافیست از طریق تلگرام، واتس اپ و یا بصورت مستقیم با کارشناس ما در بخش املاک در تماس باشید تا اطلاعات مورد نظر شما را ذخیره نموده و پس از بررسی مدارک برای کارشناسی ملک با شما تماس بگیرند و قراری را برای بازدید فراهم آورند .

شماره تماس کارشناس بخش املاک سام جورجیا : ۰۰۹۹۵۵۷۴۰۶۸۵۷۴

 

 

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت درخواست فروش ملک

برای ثبت درخواست ملک خود ابتدا با کارشناس ملک تماس گرفته و پس از ارائه توضیحات مورد نیاز اطلاعات زیر را برای بررسی دقیقتر برای وی ارسال نمایید :

  • متراژ دقیق ملک مورد نظر
  • مشخص کردن وضعیت ملک : بلک فریم، وایت فریم، گرین، مبله (حتماً ذکر نمائید)
  • مبلغ خریداری شده به ازای هر متر
  • مبلغ مورد نظر برای فروش به ازای هر متر
  • عکس از داخل خانه (در فروش بسیار موثر است)
  • عکس از محوطه بیرون خانه (در فروش بسیار موثر است)
  • ارائه عکس ۳۶۰ درجه از داخل خانه (اختیاری است اما در فروش تاثیر بسیار خوبی دارد)
  • شماره تماس برای بازدید از ملک

 

دقت کنید که این طرح برای فروش ملک شما در مدت زمان کوتاه تر نسبت به دیگر مرکز معاملات املاک در گرجستان است . سعی کنید قیمت فروش خود را منطقی اعلام کنید تا در فروش دچار مشکل نشوید .

 

بیشتر بخوانید !
مزایای خرید ملک در گرجستان بصورت پیش خرید

اگر در خصوص این طرح متوجه نکته خاصی نشده اید و یا برای شما ابهامی دارد و در این خصوص سوال دارید، از بخش ارسال نظرات استفاده نمائید، در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود !