از طریق کدام شرکت برای اخذ اقامت گرجستان اقدام نمایم ؟

از طریق کدام شرکت برای اخذ اقامت گرجستان اقدام نمایم ؟

با عرض سلام خدمت همراهان عزیز شرکت سام جورجیا .

در این مقاله می پردازیم به مسئله بسیار مهم دیگری که اغلب هموطنان گرامی درگیر آن هستند و این سوال را در ذهن خود می پرورانند : ” کار اقامت خود را به کدام شرکت بسپارم؟ 

 

همراهان گرامی سام جورجیا، در این نویسه به نکاتی اشاره می نمائیم که می تواند به شما در امر اقدام برای اقامت گرجستان کمک شایانی نماید و می توانید از طریق آن شرکتها و اشخاص معتبر و مجرب را از شرکت های کم تجربه و غیرحرفه ای تشخیص دهید

 

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

پیش از ادامه دادن به این موضوع، با صدای رسا اعلام می نمائیم که تنها شرکت معتبر ایرانی واقع در تفلیس گرجستان برای انجام امور حقوقی نیستیم، اما به لطف خداوند و با تلاش شبانه روزی، تبدیل به یکی از معتبرترین، شناخته شده ترین و پر متقاضی ترین شرکت های ایرانی واقع در تفلیس، با بکارگیری مجموعی از پرسنل مجرب حقوقی گرجی و ایرانی هستیم که تلاش اصلی ما رضایت مشتری است اما لازم می دانیم به منظور کسب شناخت بیشتر و کمک به هموطنان گرامی راه هائی را برای تشخیص شرکتهای حرفه ای از شرکت های غیر حرفه ای و وجود افراد گاهاً سودجو آگاه نمائیم.

زمانی که برای انجام امور حقوقی خود نظیر ثبت شرکت، اخذ اقامت و سرمایه گذاری به یک شرکت و یا یک شخص مراجعه می کنید همواره موارد زیر را بررسی نمائید و از شخص و یا شرکت مورد نظر بخواهید، زیرا هزینه می کنید و هزینه ی شما ممکن است با جواب منفی دولت گرجستان روبرو شود و زمانی که یک بار جواب منفی بیاید، شاید تقریباً انجام دوباره پرونده میسر نباشد :

 • از پرسنل شرکت مورد نظر در مورد میزان اقامت آنها سوال نمائید : کارت اقامت آنها را بخواهید و مدت زمان اقامت اصلی آنها را در گرجستان دریابید. شرکتها و اشخاص زیاد در گرجستان در حال حاضر وجود دارند که به شما بصورت یک دسته پول نگاه می کنند، اما هزینه ای که برای بدست آوردن آن ساعت ها زحمت کشیده اید، ارزش تحقیق و تفحص بیشتر را دارد. متاسفانه در حال حاضر افرادی وجود دارد که برای اولین بار به گرجستان آمده اند و کارت اقامت ۶ ماهه و یا یک ساله دارند و تجربه کافی برای انجام امور حقوقی سختی نظیر اخذ اقامت گرجستان را ندارد، پس از خود بپرسید، آیا شخص یا پرسنل شرکتی که مدت زمان اقامت آنها کمتر از یک یا دو سال می باشد صلاحیت و تجربه انجام امور حقوقی را دارند؟ (جواب مشخص است …)
 • از شرکت یا شخص مورد نظر آرشیو کاری بخواهید: مطمئناً اگر شرکتی که بعنوان متقاضی به آن مراجعه نموده اید اگر آرشیو کاری کاملی نداشته باشه، ممکن است شما تاوان بی تجربگی شرکت مورد نظر شوید. به هیچ عنوان به شرکتهای غیرمتعبر در این زمینه مراجعه ننمائید. هزینه ای که برای امر اخذ اقامت ، ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری می نمائید در اولین بار می تواند منجر به جواب مثبت و اخذ موفقیت آمیز کارت اقامت شما شود، پس به اصطلاح خودمانی، روزه شک دار نگیرید!

  آرشیو کاری شرکت سام جورجیا

  آرشیو کاری شرکت سام جورجیا

 • از شرکت هائی که به شما قول می دهند بترسید! : شرکت هائی هستند که به هر قیمتی برای دریافت هزینه از شما کلماتی مانند تضمین و قول را بکار می برند، معتبر نیستند. موضوعی همانند اخذ اقامت گرجستان، موضوع حساسی می باشد، در مواقعی در صورتی که کلیه روند پرونده بطور صحیح پیش برود و مدارک کامل باشد در مرحله آخر، توسط پلیس امنیت گرجستان ممکن است شخص برای اخذ اقامت صلاحیت نداشته باشد و نتیجه پرونده ۱۸ag باشد. پس آندسته از شرکتها و یا اشخاصی که امور اقامت در این کشور را بصورت تضمینی ارائه می دهند، بیشتر بدنبال دریافت هزینه هستند تا بیان واقعیات به هموطنان گرامی. لازم است از برخی از افراد و یا شرکتها فاصله بگیرید.
 • از پرداخت هزینه های گزاف به افراد و یا شرکت ها خودداری نمائید: هموطنان گرامی، امور اقامت گرجستان نیاز به پرداخت هزینه های چند هزار دلاری ندارد! اصولاً شرکت های با تجربه ی کمتر و غیرحرفه ای در این امور، با اخذ پرونده های کمتر با هزینه بیشتر، درصدد تامین هزینه های خود و به قولی، کسب درآمد بیشتر با کار کمتر هستند. شرکت هائی که برای اخذ اقامت هزینه های چند هزار دلاری مطالبه می کنند چدان قابل اطمینان نیستند، پکیج ترکیبی اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت سام جورجیا، تنها ۸۰۰ دلار آمریکا و اخذ اقامت کارمندی، ۷۰۰ دلار هزینه دارد، چطور می توان تنها برای اخذ اقامت مبالغی تظیر ۲ هزار دلار را مطالبه نمود؟
 • به شرکت هائی که برای جذب مشتری، تنها خوش صحبت هستند، اطمینان نکنید: موضوع بازاریابی و Marketing پیچیده تر از آن است که اکثر مشتریان بتوانند آن را درک نمایند، بسیاری از هموطنان عزیز در موضوعات حقوقی خود، بیشتر جذب نحوه صحبت برخی از شرکتها می شوند، خودمانی به شما عرض کنیم، خوش صحبتی و خوب حرف زدن را خیلی ها بلد هستند، آیا خوش صحبتی برای شما کارت اقامت می شود؟ اگر شخصی خود را بعنوان حرفه ای ترین وکیل اخذ اقامت گرجستان معرفی نمایند ولی نتواند به شما آرشیو کاری نشان دهد، به نظر شما قابل اطمینان است؟ (چواب با شما …).
 • از عجله در انجام امور بپرهیزید: همیشه بدانید که از قدیم الایام گفته اند، عجله کار شیطونه! از عجله در انجام امور خود بپرهیزید، تا می توانید تحقیق نمائید و با دل قرص و محکم به سمت انجام امور بروید، هموطنان عزیزی که جواب اقامت منفی دریافت نموده اند و نتیجه مراجعه آنها به شرکت ها و یا اشخاص غیرمعتبر بوده اند کم نیستند و اگر از آنها جویا شوید، مطمئناً از آنها می شنوید که می گویند ” ای کاش بیشتر تحقیق کرده بودم ” .
 • به شرکت هائی که از اسم های عجیب در معرفی نامشان استفاده می کنند و هزاران شعبه از خود را به شما معرفی می نمایند اطمینان چندانی نداشته باشید: عزیزان و هموطنان گرامی، عباراتی نظیر کمپانی حقوقی، شرکت معتبر گرجی، وکیل حقوقی گرجی، هلدینگ و غیره اطمینان نکنید، وجود اسم های عحیب و خاص، وجود چندین دفتر و شعبه از یک شرکت در گرجستان و ایران، نشان دهنده اعتبار نیست، اموری نظیر اخذ اقامت می بایست توسط وکلای حرفه ای چه ایرانی باشند و چه گرجی صورت پذیرد، پس اگر وکیل گرجی هم باشد و نتواند کار شما را انجام دهد بازم هم کار شما در گره خواهد بود. همه چیز در گروی تجربه و سابقه موفق است، سابقه شرکت را حتماً از آنها بخواهید!

عزیزان و هموطنان گرامی، برای انجام امور خود، ابتدا تحقیق و بعداً اقدام نمائید، زمانی که هزینه می کنید، نیازمند شنیدن جواب خوش هستید و مطمئن باشید اگر خدائی ناکرده جواب منفی دریافت کنید، چند برابر می بایست مجدداً هزینه نمائید تا مشکل شما حل شود پس خواهشاً پیش از هر اقدامی به فکر خود و خانواده ی خود باشید!

در صورتی که در خصوص این مقاله سوالی دارید، در بخش نظرات ما را آگاه نمائید .

با تشکر.

بیشتر بخوانید !
آموزش زبان گرجی