قیمت آیفون در گرجستان

قیمت آیفون در گرجستان


در گرجستان برعکس بسیاری دیگر از کشورها می توانید نمایندگی برندهای تجاری اصلی را ببینید و از خدمات آنها استفاده کنید و لذت ببرید . یکی از این برندها اپل است. بله شرکت اپل، یکی از شرکتهای معروف فناوری اطلاعات دنیا و یکی از موفق ترین کمپانی های آی تی دنیا در دره سیلیکون ولی آمریکا .


بسیاری از افراد قبل از سفر به گرجستان یا حتی بعد از سفر به گرجستان علاقمند هستند که در مورد قیمت آیفون در گرجستان اطلاعاتی داشته باشند که برای همین منظور این پست را مینویسیم که بتوانیم اطلاعاتی را در خصوص این موضوع در اختیار همراهان گرامی قرار دهیم .


همانطور که میدانید برند اپل یکی از برترین برندها و همچنین از گرانقیمت ترین و لوکس ترین برندها محسوب می شود و به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات قیمت ها نسبت به دیگر کمپانی ها (نظیر LG، Samsung و دیگر برندها …) بسیار گرانتر هستند اما این گرانی ها نیز تاثیر گذار نبوده و عاشقان دستگاه های اپل و گوشیهای موبایلی، گوششان بدهکار این موارد نیست و محصول دلخواهشان را با هر قیمت خریداری می کنند.

در خصوص قیمت آیفون در گرجستان ابتدا باید بگوییم که خوشبختانه میزان دستگاه هایی که توسط نمایندگی های مجاز اپل در گرجستان ارائه می شوند و محصولی را به صورت High copy یا fake ارائه کنند تقریباً صفر است و اکثر نمایندگی های مجاز فروش اپل در گرجستان و شهر تفلیس، کیفیت محصولات بسیار قابل قبولی دارند.


آدرس نمایندگی های مجاز محصولات اپل در گرجستان

اگر جز آندسته از افرادی هستید که پول خوبی خرج میکنید و به دنبال گوشیهای اپل هستید، کشور گرجستان گزینه بسیار مناسبی است. ما دو نمایندگی مجاز را به شما در اینجا معرفی میکنیم.

بیشتر بخوانید !
بررسی مشکلات ایرانیان در مصاحبه سفیر ایران در گرجستان با شبکه TV Pirveli

اولین نمایندگی اپل در گرجستان برای استعلام قیمت گوشی آیفون در گرجستان و خرید آیفون در گرجستان، در خیابان پکینی تفلیس واقع شده است و هر شخصی که در آن خیابان رفت و آمد دارد تقریباً آدرس این فروشگاه اپل را می داند . از دستگاه های مک بوک پرو تا آیفون و اپل واچ و غیره گرفته تا ریزترین کابلهای اصلی مربوط به شارژ دستگاه های آیفون و محافظهای صفحه نمایش و … در این فروشگاه ها موجود است .

دیگر نمایندگی اپل مجازی که ما تائید میکنیم در منطقه ایست پوینت گرجستان واقع شده است و در کنار درب خروجی فروشگاه زنجیره ای کارفور در منطقه ایست پوینت واقع شده است .


قیمت گوشی آیفون در گرجستان

برای قیمت آیفون در گرجستان به تک تک نمایندگی ها می توانید مراجعه کنید اما در حال حاضر قیمت گوشی های آیفون در گرجستان از ۱۳۰۰ لاری تا ۴۸۰۰ لاری گرجستان بسته به مدل گوشی تغیر است .

مثلاً یک گوشی آیفون X بسته به ظرفیت حافظه از قیممت ۲۸۰۰ تا ۳۴۰۰ لاری قیمت دارد که اگر نرخ لاری به تومان را ۴۸۰۰ تومان در نظر بگیریم یک گوشی خوب آیفون X در گرجستان چیزی حدود ۱۶ میلیون تومان آب میخورد که این در مقایسه با ایران ممکن است کمی گرانتر به نظر برسد اما ارزشش را دارد زیرا امتحان خود را پس داده و این گوشی ها اکثراً بصورت مستقیم از آمریکا وارد گرجستان می شوند.

همچنین یک گوشی آیفون XS از ۳۴۰۰ لاری تا ۴۶۰۰ لاری قیمت میخورد که در نوع خود گوشی بی نظیری است.

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرجستان

همچنین در خصوص قیمت آیفون در گرجستان برای آیفون مدل ۷ باید بگوئیم که قیمت چیزی در حدود ۱۴۰۰ الی ۱۸۰۰ لاری باید هزینه کنید در نتیجه قیمت آیفون در گرجستان از دید ما قیمتی به نسبت و منطقی است اگرچه اندکی از ایران گرانتر است اما به دلیل خدمات حرفه ای که ارائه می شود ارزشمند است .


خرید آیفون در گرجستان بصورت قسطی

یکی از مزایای خرید آیفون در گرجستان این است که می توانید هزینه را بصورت قسطی بپردازید، اگرچه شرایط خاص مربوط به خود را دارد اما در نهایت اگر یک آشنا در گرجستان داشته باشید که شخص متعهدی باشد می تواند براحتی با ماهی ۵۰-۶۰ لاری برای شما گوشی آیفون خریداری کند .

آیفون در گرجستان به نسبت ایران کمی گرانتر است اما اصل بودن و کیفیت بالای جنس معیار خوبی برای خرید آیفون در گرجستان است . در صورتی که شما قیمت دقیق گوشی های آیفون را در گرجستان دارید لطفاً قیمت را برای ما ارسال کنید تا به مطلب خود اضافه نمائیم .

همچنین برای استعلام دقیق تر قیمت محصولات اپل یا آیفون در گرجستان می توانید به وبستهای فروش محصولات اپل در گرجستان همانند لینک زیر مراجعه فرمائید :

http://istyle.ge/en