قیمت خانه در گرجستان

قیمت خانه در گرجستان

اطلاعات زیادی را در وبسایت سام جورجیا در ارتباط با املاک گرجستان می توانید پیدا کنید، اما میخواهیم بطور مفصل در این مقاله در خصوص قیمت املاک مسکونی یا به بیان دیگر قیمت خانه در گرجستان صحبت میکنیم .

خرید ملک در گرجستان ساده است، کافی است در مورد آن اطلاعات داشته باشید تا بتوانید خرید خود را به سادگی انجام دهید .

داشتن اطلاعات کافی در مورد پروسه خرید خانه در گرجستان نیمی از انجام کار است .

املاک مسکونی یا خانه در گرجستان تنوع بسیار زیادی دارد، اما نکته اول و مهم این است که شما بعنوان خریدار باید مشخصات ملکی که قصد خرید دارید را در ذهن داشته باشید، بهترین حالت این است که مشخصات ملک دلخواه خود را با مشورت با خانواده بروی یک برگه یادداشت کنید و بر اساس آن کیسهای انتخابی را در فیلتر مشخصات دلخواه خود قرار دهید .

اکثر افرادی که قصد خرید ملک در گرجستان را دارند به سراغ خانه های مسکونی می روند پس ما در اینجا به شما در مورد پروسه خرید خانه در گرجستان و مخصوصاً قیمت خانه های مسکونی کمک میکنیم .

 

قیمت خانه در گرجستان

قیمت خانه در گرجستان

 

 

خرید خانه های ارزان قیمت در گرجستان

زمانی که قصد میکنید هزینه زیادی را بابت خرید خانه در گرجستان صرف نکنید، بدانید که غالباً خانه هائی که در مرکزیت شهر تفلیس یا باتومی قرار دارند برای خرید منطقی نیستند و کافیست اندکی محاسبه نمائید و متوجه شوید خانه هائی که به نوعی قیمتی ارزان دارند و در مرکز شهر هستند قاعدتاً دارای مشکلاتی هستند که تا چندین ماه از دید خریدار پنهان می باشد پس بهتر است از انتظارات خود گاهی بکاهید . مناطقی که برای خرید ارزان قیمت به شما پیشنهاد می شود مناطقی نظیر ایست پوینت، وارکتیلی، ایسانی، ساماسی آروگولی، وازیسوبانی و برخی دیگر از مناطق هستند . در این مناطق خانه با قیمت حداقل ۴۵۰ دلار می توانید به ازای هر متر و البته بصورت سفید پیدا کنید . پیشتر در مورد ملک وایت فریم یا سفید توضیح داده ایم . ملک سفید تنها نیاز به نازک کاری دارد و البته در این خصوص پیشنهاد میکنیم حتماً خانه خود را بصورت سفید خریداری کنید و با یک تیم حرفه ای در خصوص ریمونت داخلی ساختمان خود صحبت کنید ، یک تیم حرفه ای خانه شما را به مرحله سبز می رساند که البته سام جورجیا نیز تیم مهندسی ساخت و ساز خود را دارد و در زمینه ساخت و ساز در گرجستان بسیار موفق عمل کرده و می توانید در این خصوص با کارشناسان ما در تماس باشید .

بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان با خرید ملک

 

 

خرید خانه در گرجستان با قیمت متوسط

شاید شما هم از آندسته از افرادی باشید که زندگی در گرجستان را دوست دارید و ترجیح می دهید خانه ای که تهیه میکنید را مقصدی کنید برای زندگی خود. وقتی به چنین مرحله ای رسیده اید طبیعتاً جستجو برای املاک ارزان دیر یا زود شما را دچار مشکل خواهد کرد ، زیرا خانه های معیوب و قدیمی نیز در کل گرجستان وجود دارند که مالکین آنها می خواهند بزودی از شر آنها خلاص شوند.

خانه های متوسط نیز در گرجستان هزینه بالائی ندارند و بطور متوسط در رنج بین ۴۵ تا ۶۵ هزار دلار می توانید آنها را تهیه کنید . البته این مبلغ مبلغ دقیق نمی باشد و بصورت حدودی است . قیمت خانه های متوسط در گرجستان از متری حداقل ۶۵۰ دلار بصورت سفید شروع می شود . مناطقی نظیر آولاباری، اورتاچالا، جیکیا، دیقومی از جمله این مناطق هستند و البته توجه شود که حداقل قیمت ملک در این مناطق بصورت سفید ۶۵۰ دلار به ازای هر متر است !

 

خرید خانه های گران قیمت و لاکچری در گرجستان !

اگر از آندسته از افرادی هستید که حتماً باید خانه های گران قیمت بخرید می توانید به مرکز شهر تفلیس فکر کنید، منطقه سابورتالو از آندسته مناطقی است که ایرانی ها عاشق آن هستند، خیابانهای عریض ، زیبا و تمیز و مردم با فرهنگ بالا و وجود برندها و فروشگاه ها خاص و زیبا از جمله ویژگی های این منطقه می باشد که زیر مجموعه آن خیابانهای پکینی، کازبگی، واژابشاولا، واکه و … هستند که بابت آنها حداقل متری ۹۰۰ دلار باید هزینه کنید . البته متاسفانه باید بگوئیم در این مناطق غالباً بر سر ایرانی ها کلاه های بزرگی می رود زیرا تعریف این مناطق را می شنوند و زمانی که ملکی را بصورت کامل (مبله) با قیمت ارزان میبینند متاسفانه بسیار عجله می کنند و متاسفانه بر سر آنها کلاه می رود .

بیشتر بخوانید !
آموزش زبان گرجی (قسمت اول)

دوستان و همراهان عزیز هر ارزانی بی حکمت نیست، به ظاهرا خانه نگاه نکنید، ایرانیان بسیار زیادی بابت خرید املاکی که کیفیت خوبی نداشته اند متضرر شده اند . خرید خانه نیاز به بررسی دقیق دارد زیرا تنها کسی که متضرر می شود شما هستید، زبان گرجی ها را نمی دانید و زمانی که متضرر شوید از گفتگو گرفته تا حل مشکل شما ، باید هزینه زیادی را به مترجم و کسانی که قرار است مشکل شما را حل کنند پرداخت کنید . اقامت گرجستان ارزش بسیار زیادی دارد وقتی از طریق خرید ملک باشد ولی اگر برای آن عجله کنید، شک نکنید که برایتان گران تمام می شود. شما بعنوان خریدار حق این را دارید که از ریز مسائل مربوط به خانه مطلع شوید ، پس زمانی که برای خرید خانه به گرجستان می آئید به هیچ عنوان تعارف نداشته باشید، سوالات خود را از موکل خود بپرسید و تا زمانی که پاسخ روشن بابت سوالات خود دریافت نکرده اید به هیچ عنوان دست به خرید نزنید زیرا در گرجستان زمانی که پولی را پرداخت کردید، عودت پول تقریباً غیرممکن خواهد بود .

منطقه ورا و واکه را می توان لاکچری ترین مناطق گرجستان برای خرید خانه نامید ، اگر به دنبال خانه های زیبا هستید در این مناطق خانه های بسیار زیبائی را می توانید پیدا کنید و البته همچنان به شما توصیه میکنیم خانه را بصورت سفید خریداری کنید، زیرا در گرجستان بین خانه های نوساز تا خانه هائی که دارای سال ساخت هستند تفاوت بسیار زیادی وجود دارد .

 

قیمت انواع خانه در گرجستان

قیمت انواع خانه در گرجستان

 

بیشتر بخوانید !
انواع اقامت گرجستان به صورت مختصر

 

قیمت املاک را از سام جورجیا رایگان استعلام کنید

شرکت سام جورجیا برای شما به رایگان قیمت ملک را استعلام میگیرد . مجموعه سام جورجیا دارای مشاوران املاک حرفه ای و باتجربه است که پیش زمینه بسیار خوبی را در زمینه املاک در گرجستان دارند و قطعاً میتوانند قیمت واقعی ملک را از طریق مذاکره با تیم فروش و یا تیم سازنده شرکت مورد نظر استعلام نمایند و حتی برای شما تخفیف بگیرند . از آنجائی که تعداد شرکتهای فروشنده ملک در گرجستان بسیار زیاد هستند و غالباً تنها به فکر سود هستند کارشناسان ما می توانند در هر زمینه ای به شما راهنمائی دهند .