قیمت خرید آپارتمان در تفلیس

قیمت خرید آپارتمان در تفلیس

اگر شما نیز جز آندسته از افرادی هستید که بدنبال استعلام قیمت خرید آپارتمان در تفلیس هستید، این مقاله کوتاه برای شماست .


بر اساس آنچه در متن قانون اساسی گرجستان آمده است، اتباع کشورهای خارجی زمانی اقامت گرجستان را دریافت می کنند که به میزان حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا در گرجستان ملک خریداری نمایند .

قیمت خرید آپارتمان مسکونی در تفلیس در مناطق مختلف متفاوت است اما برخی نکات کلیدی را در این پست در اختیار شما می گذاریم که بتوانید به بهترین حالت قیمت خرید ملک در گرجستان را استعلام بگیرید و از طریق خرید ملک در گرجستان اقامت خود و خانواده را اخذ نمائید .


قیمت خرید آپارتمان در تفلیس
قیمت خرید ملک در گرجستان

انتخاب متراژ و نوع خانه و محله خانه تاثیر زیادی در قیمت خرید ملک در تفلیس دارد، بصورتی که در حال حاضر با ۱۰۰ هزار دلار آمریکا می توانید بعنوان حداقل یک خانه ۲۰۰ متری را تهیه کنید و اگر به محله دیگری مراجعه کنید ممکن است خانه ۶۰ متری بتوانید خرید نمائید .

نزدیک به یک ماه پیش می توانستید با خرید خانه در گرجستان به مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا اقامت گرجستان را بصورت یکساله برای خود و خانواده اخذ کنید اما در حال حاضر حداقل قیمت خرید آپارتمان مسکونی در تفلیس برابر با ۱۰۰ هزار دلار آمریکا است .


در مناطقی مانند وارکتیلی، ایسانی ، ایست پوینت و وازیسوبانی بصورت موردی به موارد ۱۰۰ هزار دلاری برخورد می کنید اما در مناطق خوش آب و هواترر و تمیزتری نظیر واکه، چاوچاوادزه و برخی مناطق مربوط به منطقه سابورتالو می توانید از این دست موارد بیشتر پیدا کنید .

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرجستان

همانطور که گفتیم قیمت خرید ملک در تفلیس متغیر است اما پیشنهاد میکنیم برای جلوگیری از هرگونه گمراهی از کارشناسان و مشاوران مجرب اطلاعات کسب کنید. در گرجستان معمولاً حق کمیسیون خرید و فروش ملک توسط فروشنده پرداخت می شود و این حق کمیسیون ۳ درصد می باشد. حواس خود را در معاملات جمع کنید، شرکت های کلاهبرداری بسیار زیادی در گرجستان وجود دارند که با زبان بازی قصد گرفتن پول مشتری را دارند و با گرفتن کوچکترین بیعانه به اصطلاح خانه را رزرو یا گارانتی می نمایند و به هیچ عنوان این مبلغ را عودت نمی نمایند .

قیمت خرید آپارتمان مسکونی در تفلیس در حال حاضر در مناطقی مانند وارکتیلی از متراژی حداقل ۶۵۰ دلار شروع می شود.

در منطقه ایسانی حداقل مبلغ ۸۰۰ دلار می باشد .

در منطقه معروف سابورتالو حداقل ۱۱۰۰ دلار می بایست به ازای هر متر پرداخت نمائید و در مناطق بالاتر شهر نظیر روستاولی، واکه، چاوچاوادزه و این دست از مناطق قیمت خرید ملک در تفلیس از متری ۱۵۰۰ دلار شروع خواهد شد .

برای انتخاب منزل مناسب و خرید ملک در تفلیس با قیمت منصفانه به کارشناسان ما در بخش املاک سام جورجیا در تماس باشید .