مراحل ثبت شرکت در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2016/05/06
  • نظرات : 43دیدگاه
company-registration

ثبت شرکت در گرجستان

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

مراحل ثبت شرکت در گرجستان : در اینجا میخواهیم کلیه مراحل ثبت شرکت در گرجستان و همچنین هزینه ثبت شرکت در گرجستان را مختصر توضیح دهیم تا شفاف سازی کرده باشیم.

همانطور که در نوشته ثبت شرکت در گرجستان توضیح داده بودیم، شما را با انواع ثبت شرکت در گرجستان و کاربردهای آن آشنا کردیم که متداولترین نوع ثبت شرکت در گرجستان ، مسئولیت محدود یا LLC بود. سپس در ادامه نوشته ها شما را با ثبت شرکت در مناطق آزاد گرجستان آشنا ساختیم….

همانطور که در بالا اشاره کردیم بیشترین نوع ثبت شرکت در گرجستان ، مسئولیت محدود است که طیف های گسترده ای از راه اندازی تجارت و مشاغل را پوشش می دهد. در ثبت شرکت در گرجستان ، پروانه صادر شده جهت فعالیت شرکت شما از نوع جنرال تریدینگ ( General Trading ) می باشد یعنی اینکه شما با داشتن این نوع پروانه همه مشاغلی که مدنظر شماست می توانید در گرجستان انجام دهید به غیر از تولید، توزیع و پخش دارو که نیازمند مجوز جداگانه از وزارت بهداشت گرجستان است. ولی به غیر از کار دارو که اخذ مجوز آن هم کار چندان مشکلی نیست ، شما با داشتن پروانه جنرال تریدینگ قادر خواهید بود مثلا : کافی شاپ ، رستوران ، کافی نت ، و …. را فقط با همان پروانه و بدون نیاز به تمدید و یا اخذ مجوز جدید انجام دهید که بزرگترین حسن راه اندازی کسب و کار در گرجستان محسوب می شود.

خیلی از دوستان طی تماس های مکرر با ما عنوان می کنند که هزینه ثبت شرکت در گرجستان طبق استعلامات ما بسیار پایین تر از شرکت سام جورجیا است و علت را از ما جویا می شوند. بایستی خدمت تمامی این عزیزان عرض کنیم که خدمات متفاوت است. اگر اشخاص معتبر می توانند خدمات ارائه شده زیر را با مبلغ پایین تر از ما به شما ارائه کنند لحظه ای جهت کار کردن با آنها درنگ نکنید :

بیشتر بخوانید !
ثبت شرکت در منطقه آزاد پوتی

مراحل ثبت شرکت

۱ – ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود و جنرال تریدینگ

۲ – ارائه آدرس دائمی و معتبر با سند ملک برای شرکت شما

۳ – ارائه قرارداد معتبر جهت ثبت شرکت در گرجستان همراه با تعهدات طرفین

۴ – مهر شرکت و طراحی و ثبت لوگوی شرکت

۵ – بازکردن حساب بانکی شخصی و شرکتی و اخذ ویزاکارت تجاری ( این مورد جزو پکیج ثبت شرکت شرکت سام جورجیا است)

۶ – اخذ کد مالیاتی برای شرکت شما

۷ – تنظیمات اساسنامه محضری توسط وکیل رسمی به دو زبان گرجی و انگلیسی همراه با توضیحات کامل نوع کسب و کار و قوانین اساسی شرکت

هزینه ثبت شرکت در گرجستان

همکارانی که ارقام پایین جهت ثبت شرکت در گرجستان می گیرند کلیه مراحل ثبت شرکت در گرجستان را بدرستی انجام نمی دهند و یا کلیه مراحل را ارائه نمی کنند بنابراین تفاوت در نوع خدمات سبب تغییر در هزینه ثبت شرکت در گرجستان می شود.

همانطور که در نوشته بررسی عدم موفقیت بازرگانان ایرانی در گرجستان توضیح دادیم ، ثبت شرکت و اخذ اقامت گرجستان به هیچ عنوان مهم نیست و خود شما هم می توانید با دانستن کمی زبان انگلیسی یا روسی آنها را انجام دهید ولی بدون داشتن یک مشاور اقتصادی قوی در گرجستان ، قطعا نخواهید توانست در این کشور موفق شوید کما اینکه موارد زیادی از شکست های اقتصادی در گرجستان همین دلایل را داشته اند.

شخصی را که در کوچه و خیابان های گرجستان پیدا می کنید قطعا همانجا نیز آنها را گم می کنید لذا به دلیل چند صد دلار کمتر یا بیشتر با سرنوشت تجاری خودتان بازی نکنید، زیرا اگر اولین قدم که ثبت شرکت در گرجستان است را بدرستی آغاز نکنید از کشور گرجستان دلزده می شوید و ممکن است حتی آنجا را رها کرده و به ایران بازگردید.

بیشتر بخوانید !
اینفوگرافی مراحل ثبت شرکت در گرجستان

تذکر درباره ثبت شرکت در گرجستان

در صورتی که قصد دارید ثبت شرکت در گرجستان را بصورت کامل انجام دهید با هر شخص یا شرکتی فرقی نمی کند حتما نظارت کامل بر درستی کلیه اعمال بالا را داشته باشید و گوشزد کنید زیرا مثلا اگر آدرس معتبر بشما داده نشود و پس از مدتی صاحب ملک آدرس شرکت شما را ببندد و یا آن ملک را بفروشد، ممکن است شرکت شما برای همیشه معلق شود و مجبور شوید از اول ثبت شرکت را انجام دهید که قطعا هم هزینه و هم وقت شما هدر می رود و اگر شرکت شما مثلا یکسال پرداخت مالیات داشته باشد و سپس بدلیل نداشتن آدرس معتبر بسته شود کلیه سوابق مالیاتی شما نیز از بین می رود و به مانند شخصی که تازه وارد گرجستان شده است بایستی از اول شروع کنید.

اغلب افرادی که اقدام به ثبت شرکت در گرجستان می کنند اساسنامه محضری سیم سرب شده و تایید شده محضری به دو زبان گرجی و انگلیسی بشما نمی دهند که ممکن است پس از مدتی دچار مشکلات حقوقی در گرجستان شوید زیرا اگر اساسنامه شرکت شما دقیق و بدور از اشکالات نباشد ممکن است برای شروع کسب و کار جدید دیگر و یا اضافه یا کم کردن شرکا به مشکلات حقوقی برخورد کنید.

شرکت سام جورجیا با بستن قرارداد معتبر جهت ثبت شرکت در گرجستان کلیه مشکلات بالا را با ضمانت و گارانتی ، تضمین می کند تا بوجود نیاید…. حالا فکر کنیم تا حدودی پاسخ آن دسته از دوستان گرامی را که در مورد هزینه ثبت شرکت در گرجستان سوالاتی داشتند را داده باشیم. این هم مختصری راجع به مراحل ثبت شرکت در گرجستان. امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

بیشتر بخوانید !
کارت اقامت گرجستان