مزایای اقامت در کشور گرجستان

 • تاریخ انتشار : 2018/06/14
 • نظرات : 40دیدگاه

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا با عرض سلام و احترام .

هموطنان ارجمند مرتب این سوال را دارند که داشتن اقامت گرجستان برای ایشان چه مزیت هائی را دارد؟

در اینجا به بیان مزایای داشتن کارت اقامت کشور گرجستان می پردازیم .

می دانید در گرجستان پس از انجام برخی فعالیت ها به شما کارت اقامت موقت اعطا می شود، در اینجا اشاره ای مختصر می کنیم به هر روش .

 

خرید ملک در گرجستان

به ازای خرید یک ملک به ارزش حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا در حال حاضر، به شخص خریدار، اقامت گرجستان به صورت موقت و یک ساله اعطا می شود و تا زمانی که سند ملک خریداری شده بنام وی باشد، اقامت موقت یک ساله، بنا به درخواست متقاضی مرتباً تمدید خواهد شد .

توجه داشته باشید که خریداری ملک در گرجستان از شرکت سام جورجیا شامل هیچ گونه هزینه ای نمی باشد و هزینه انتقال سند، کارشناسی ملک و درخواست اقامت شما، همگی از طرف این شرکت پرداخت خواهد شد . همچنین خرید ملک در گرجستان شامل هیچگونه مالیاتی نمی باشد .

 

سرمایه گذاری در گرجستان

بهترین گزینه برای دریافت اقامت کشور گرجستان سرمایه گذاری در گرجستان می باشد که دولت گرجستان به هر شخص مجردی که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری گرجستان (معادل با حدود ۱۲۵ هزار دلار آمریکا) را در کشور گرجستان بصورت مستقیم سرمایه گذاری نماید، اقامت دائم گرجستان را اعطا می نماید .

 

اقامت کاری گرجستان

در گرجستان می توانید با تنظیم قرارداد با یک شرکت معتبر گرجی، اسم خود را در اسامی کارکنان شرکت به اداره مالیات معرفی نموده و با پرداخت ماهیانه مالیات بر حقوق درخواست کارت اقامت دهید .

بیشتر بخوانید !
مزایای خرید ملک در گرجستان بصورت پیش خرید

 

ثبت شرکت در گرجستان

در گرجستان با ثبت شرکت می توانید اقامت اخذ نمائید اما توجه داشته باشید که شرکت شما می بایست فعال باشد در غیر این صورت به شما اقامت اعطا نخواهد شد.

توجه داشته باشید که زمانی که در گرجستان شرکت ثبت می نمائید تا زمانی که کارت اقامت دریافت نکنید به شما حساب بانکی ارائه نخواهد شد .

 

ازدواج در گرجستان

هر شخصی که با یک تبعه گرجی در گرجستان ازدواج نماید در صورتی که ازدواج وی واقعی باشد به وی کارت اقامت اعطا می نمایند، توجه نمائید که استفاده از روشهای صوری برای ازدواج در گرجستان را به شما توصیه نمی نمائیم .

 

اقامت تحصیلی در گرجستان

در صورتی که بعنوان دانشجو در یکی از دانشگاه های گرجستان پذیرفته شوید دانشگاه به شما نامه ای ارائه می دهد که می توانید از طریق نامه با مراجعه به ساختمان عدالت گرجستان، اقدام به اخذ اقامت گرجستان نمائید .

 

مزایای اقامت گرجستان

 •  داشتن اقامت قانونی و مجوز ورود به کشوری که در حال پیوستن به حوزه اتحادیه اروپا می باشد .
 • داشتن حاشیه امن برای یک زندگی بی دغدغه در کشوری با ۴ میلیون جمعیت با کمترین میزان استرس به همراه زندگی آرام.
 • دریافت وام و استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید اقساطی خودرو و وسایل مورد نیاز زندگی.
 • استفاده از خدمات بین المللی و عدم وجود تحریم .
 • حضور در یک کشور با ثبات اقتصادی و سیاسی بسیار بالا.
 • زندگی ارزان .
 • امنیت بالا .
 • استفاده از طبیعت زیبا و آرامش بی نظیر کشور گرجستان
 • امکان تحصیل در دانشگاه های اروپائی و آمریکائی و بهره مندی از سیستم آموزشی پیشرفته و امکان تحصیل در مقاطع بالاتر در کشورهای اروپائی و آمریکائی .
 • امکان دریافت ویزای شینگن به صورت بسیار آسان .
بیشتر بخوانید !
اقامت گرجستان با خرید ملک

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی در تماس بوده و یا در همین بخش بصورت کامنت نظرات خود را مطرح نمائید .

 

با تشکر .