مزایای خرید خانه در گرجستان

 • تاریخ انتشار : 2018/06/21
 • نظرات : 4دیدگاه

مزایای خرید خانه در گرجستان

همراهان گرامی سام جورجیا، با عرض سلام و احترام؛ در این مقاله می پردازیم به این موضوع مزایای خرید خانه در گرجستان .

 

گرجستان یک کشور بسیار زیبا در منطقه قفقاز اوراسیا می باشد که از فرهنگ بسیار غنی برخوردار بوده و در حال حاضر بعنوان یک کشور فعال در حوزه توریست و تجارت می باشد که در حال حاضر بدلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای برای تجارت مورد توجه سرمایه گذاران و مهاجران بسیار زیادی در سراسر دنیا قرار گرفته است از این رو لازم می دانیم موضوع مزایای خرید خانه در گرجستان را که این روزها شرایط مناسبی دارد و استقبال زیادی از سمت هموطنان دارد، برای شما روشن تر نمائیم .

در حال حاضر در میان شهرهای مختلف گرجستان، تفلیس و باتومی بیشترین توجه را برای کسب و کار و توریست به خود جلب کرده اند که در این میان اگر تحقیقی بنمائید متوجه میشوید که بیشتر جمعیت ایرانی مقیم گرجستان، در شهر تفلیس (پایتخت گرجستان) زندگی می کنند .

اما این روزها ایرانیان زیادی به دلایل مختلف به دنبال مهاجرت به گرجستان و خرید خانه در گرجستان هستند که یکی از این دلایل، نوسانات سیاسی و اقتصادی در ایران می باشد .

 

 

نمائی از پروژه King David در شهر تفلیس، نشان دهنده استحکام سازه و زیبائی خارق العاده پروژه های ساختمای در تفلیس

 

چند سالیست دولت گرجستان برای تحقق برنامه مهاجرتی این کشور، به خریداران ملک، اقامت گرجستان را اعطا می نماید و برنامه مهاجرتی این کشور تا سال ۲۰۲۰ اجرائی می باشد .

در گرجستان به هر شخصی که یک ملک به مبلغ حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا (بصورت کارشناسی شده) خریداری نمائید ، اقامت موقت و یک ساله گرجستان اعطا می شود (بنا به درخواست) و تا زمانی که ملک مذکور به نام متقاضی باشد اقامت وی هر ساله تمدید خواهد شد .

بیشتر بخوانید !
هتل‌های معروف گرجستان

 

مزایای خرید ملک در گرجستان

مهاجران و هموطنان عزیز ایرانی به دلایل مختلفی به گرجستان سفر می کنند که یکی از مهمترین دلایل نزدیکی دو کشور است که با یک پرواز ۱ ساعت و نیم می توان بین تهران و تفلیس سفر کرد .

اما مزایای خرید خانه و ملک در گرجستان برای هموطنان ایرانی چیست ؟

 • اخذ کارت اقامت موقت کشور گرجستان بصورت یک ساله که با ۶ سال تمدید متوالی تبدیل به اقامت دائم گرجستان می شود!
 • تامین یک حاشیه امن برای زندگی آرام و بدون دغدغه برای یک خانواده
 • دریافت وام مسکن با بهره بسیار کم
 • سرمایه گذاری مطمئن در گرجستان
 • اخذ اقامت خانواده (همسر و فرزندان)
 • افزایش ارزش ملک بصورت سالانه بین ۳ الی ۷ درصد
 • سرمایه گذاری با معتبرترین ارز بین المللی (دلار) و افزایش صعودی ارزش افزوده ملک برای خریدار ایرانی
 • امکان تهیه کلیه وسائل اساسی زندگی از طریق وام بانکی
 • امکان اعطای ملک بصورت اجاره  سالانه و دریافت حداقل ۳۰۰ دلار به عنوان مبلغ اجاره ماهانه (با تهیه چندین خانه می توانید سرمایه گذاری مناسبی در گرجستان داشته باشید)
 • امکان اخذ ویزای شینگن بصورت تضمینی پس از دریافت کارت اقامت گرجستان برای شخص خریداری و خانواده

 

مزایای خرید خانه در گرجستان

 

توجه داشته باشید که در حال حاضر، قوانین مهاجرتی دست خوش تغییرات شده و لایحه ی جدیدی از سمت نخست وزیر پیشین گرجستان پیشنهاد شده که در آن قوانین مهاجرتی سخت تر خواهد شد و طبق اطلاع از منابع آگاه از تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۸ (تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۷) قوانین مهاجرتی جدید از طرف دولت گرجستان اجرائی خواهد شد که در طی آن ، خریداران ملک برای اخذ اقامت گرجستان می بایست حداقل مبلغ ۵۰ هزار دلار را بصورت کارشناسی شده (بجای ۳۵ هزار دلار) خریداری نمایند .

 

بیشتر بخوانید !
پارک تکنولوژی تفلیس

توصیه کارشناسان حقوقی سام جورجیا این است که پیش از اعمال تغییرات جدید در ساختار قوانین مهاجرتی و افزایش مبلغ حداقل خرید ملک، برای خرید ملک در گرجستان اقدامات لازم را انجام نموده تا شامل قوانین سرسخت مهاجرتی نشوید .

همچنین حائز ذکر است که در لایحه مهاجرتی جدید، افرادی که قصد دریافت اقامت دائم گرجستان را دارند  و پس از تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۸ اقدام به اخذ اقامت گرجستان می نمایند ، می بایست ۱۰ سال اقامت موقت خود را بصورت متوالی تمدید نمایند .

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی، می توانید از طریق بخش تماس با ما، با کارشناسان شرکت سام جورجیا در تماس باشید و یا از طریق بخش کامنتها (نظرات) ما را از نظرات ارزشمند خود آگاه سازید .

با تشکر .

 

خلاصه مقاله
مزایای خرید خانه در گرجستان
نام مقاله
مزایای خرید خانه در گرجستان
توضیحات
گرجستان یک کشور بسیار زیبا در منطقه قفقاز اوراسیا می باشد که از فرهنگ بسیار غنی برخوردار بوده و در حال حاضر بعنوان یک کشور فعال در حوزه توریست و تجارت می باشد که در حال حاضر بدلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای برای تجارت مورد توجه سرمایه گذاران و مهاجران بسیار زیادی در سراسر دنیا قرار گرفته است .در حال حاضر در میان شهرهای مختلف گرجستان، تفلیس و باتومی بیشترین توجه را برای کسب و کار و توریست به خود جلب کرده اند که در این میان اگر تحقیقی بنمائید متوجه میشوید که بیشتر جمعیت ایرانی مقیم گرجستان، در شهر تفلیس (پایتخت گرجستان) زندگی می کنند .اما این روزها ایرانیان زیادی به دلایل مختلف به دنبال مهاجرت به گرجستان و خرید خانه در گرجستان هستند که یکی از این دلایل، نوسانات سیاسی و اقتصادی در ایران می باشد .