مزایای خرید ملک در گرجستان بصورت پیش خرید

  • تاریخ انتشار : 2018/05/22
  • نظرات : 2دیدگاه

مزایای خرید ملک در گرجستان بصورت پیش خرید

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا، با عرض سلام و احترام .

پیرامون بحث سرمایه گذاری در گرجستان و خرید ملک در گرجستان لازم است مواردی را به خدمت شما همراهان گرامی عرض نمائیم .

قطعاً در جریان هستید که در حال حاضر، به دلیل وضعیت مناسب گرجستان برای تجارت آزاد و سرمایه گذاری، این کشور مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و تجار قرار گرفته است که توجه انبوهی از ایرانیان را به خود معطوف نموده است .

 

 

خرید ملک در گرجستان بصورت پیش ساخته و پیش فروش

 

در باب موضوع خرید ملک و خرید آپارتمان در گرجستان، لازم است نکاتی را در خصوص سرمایه گذاری مد نظر داشته باشید که می تواند به شما کمک شایانی در پیشرفت شما در این کشور داشته باشد .

همانطور که می دانید در حال حاضر در کشور گرجستان، پروژه های ساخت و ساز ویژه ای در حال پیشرفت می باشد که این پروژه اکثراً از سمت شرکت های معتبر گرجی و اروپائی مباشد که برای توسعه ساخت و ساز و زیرساخت های گرجستان و شهر تفلیس در حال فعالیت می باشند .

واقعیت این است که بسیاری از ایرانیان در گرجستان به دنبال سرمایه گذاری های کوتاه مدت با سود مناسب هستند و از آنجائی که در حال حاضر موضوع ساخت و ساز در گرجستان را می توان پر سود ده ترین موضوع کاری دانست لذا در اینجا می توانیم به شما خرید پروژه های پیش فروش را معرفی نمائیم .

خرید واحد های پیش فروش در گرجستان مزایای زیر را دارد :

  • خرید یک واحد آپارتمانی بصورت پیش خرید، پس از اتمام ساخت و کارشناسی ملک ، اقامت گرجستان را برای شما به ارمغان می آورد در صورتی که واحد کارشناسی شده به قیمت حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا باشد .
  • برای یک سرمایه گذاری خرد و پر بازده، می توانید آپارتمان را پیش خرید نمائید، در این حالت شما می توانید در طول ساخت واحد مسکونی (یا واحدهای مسکونی) که خریداری می نمائید سود کنید، بطوری که زمانی که مثلاً یک واحد آپارتمان را بصورت پیش خرید با متری ۷۰۰ دلار آمریکا خریداری می نمائید، پس از اتمام پروژه، واحد آپارتمانی شما متراژی ۱۰۰۰ دلار آمریکا کارشناسی می شود و خود این موضوع می تواند برای شما یک نوع سرمایه گذاری خرد باشد، بطوری که پس از اتمام پروژه می تواند با هزینه کرد کم، واحد خود را Green نموده و واحد آپارتمانی را به فروش بگذارید.
  • سودی که در خرید آپارتمان های پیش فروش عاید شما می شود حتی اگر شما قصد فروش واحد آپارتمانی خود را نداشته باشید بیش از زمانی است که خانه را بصورت مبله تهیه می کنید زیرا با هزینه بسیار کمتر قادر خواهید بود، واحد خود را به مرحله سبز رسانده و مبله بنمائید، در این حالت در بدترین حالت ، به میزان ۵ هزار دلار آمریکا صرفه جوئی نموده اید .
بیشتر بخوانید !
پارک تکنولوژی تفلیس

چه از نظر سرمایه گذاری و چه از نظر خرید خانه در گرجستان، طبیعتاً زمانی که خانه های پیش فروش مطمئن را از پروژه های مطمئن خریداری نمائید، از هر نظری سود کافی عاید شما شده است .

 

نتیجتاً، توجه داشته باشید که خرید یک واحد آپارتمانی بصورت پیش فروش، قطعاً از نظر سرمایه گذاری می تواند یک گزینه مناسب باشد و بعنوان یک بیزنس نیز مورد توجه قرار بگیرد، بطوریکه تعدادی واحد پیش خرید نمائید، بنا به سلیقه جمعیتی خاص (با مطالعه جمعیتی) واحدها را گرین و مبله نمائید و به فروش برسانید .

توجه نمائید که خرید خانه را حتماً از آژانس های املاک معتبر خریداری نموده و از مراجعه به آژانس های املاکی که به صرف داشتن شعب متعدد و بنا به تجربه و دانش محدود تنها مدعی فروش املاک بوده و به سودی که از طرف فروشنده به آنها رسیده اکتفا نمی نمایند و طبعاً خانه را گران تر از مبلغ مشخص شده به شما می فروشند، دوری نمائید !

شرکت سام جورجیا با افتخار حضور ۱۰ سال فعالیت در گرجستان، نماینده اصلی و تنها کارگزار بسیاری از پروژه های ساخت و ساز در گرجستان بوده و با تضمین ارائه املاک با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در کنار هموطنان گرامی می باشد .