مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2018/05/28
  • نظرات : 12دیدگاه

مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت گرجستان

باتوجه به انتشار اخبار در خصوص پیچیده ترین شدن اخذ اقامت گرجستان و پیش بینی هائی که در سال ۲۰۱۷ توسط کارشناسان مجرب سام جورجیا صورت گرفته بود در اینجا اشاره ای خواهیم داشت به روش هائی که بعنوان مطمئن ترین روشها برای اخذ مجوز اقامت گرجستان شناخته می شوند .

 

 

سرمایه گذاری و اقامت در گرجستان

 

چه روشهائی برای اخذ اقامت گرجستان وجود دارد ؟

در خصوص روشهای اخذ مجوز اقامت گرجستان بصورت قانونی چندین روش وجود دارد :

  1. ثبت شرکت در گرجستان
  2. خرید ملک در گرجستان
  3. کارمندی
  4. سرمایه گذاری در گرجستان
  5. ازدواج
  6. تحصیلی

در خصوص این روشها پیشتر به تفصیل صحبت شده است .

 

 

ملک های نوساز در گرجستان

 

اما به دلیل اینکه جمعیت ایرانیان مقیم گرجستان در حال حاضر به شدت در حال افرایش است در اینجا بر اساس یک فیلتر مشخص تنها به بیان ۲ روش میپردازیم که در آنها روند اخذ اقامت گرجستان ساده تر بوده و در قوانین جاری گرجستان به آنها بعنوان امتیاز دولت گرجستان اشاره شده است .

 

خرید ملک در گرجستان

به منظور اخذ اقامت گرجستان، می توان گفت در حال حاضر بهترین روش، خرید ملک در گرجستان (خرید خانه در گرجستان، خرید آپارتمان در گرجستان و خرید مغازه در گرجستان) است .

در این روش و در حال حاضر، هر شخص خارجی با پرداخت حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا می تواند با خرید یک ملک اقامت گرجستان را اخذ نماید و از طریق گواهی نسبت ، اقامت گرجستان را برای اعضای خانواده خویش نیز اخذ نماید .

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی گرجستان

در حال حاضر، شرکت سام جورجیا، تنها کارگزار بسیاری از پروژه های ساختمانی بزرگ گرجی و اروپائی می باشد که با شرایط اقساط و نقد می توانید پیش خرید و یا بصورت کامل شده خریداری نمائید .

لازم به ذکر است که طبق اصلاحیه قوانینی که بزودی توسط دولت گرجستان به تصویب خواهد رساند، حداقل مبلغ خرید ملک به ۵۰ هزار دلار آمریکا خواهد رسید، پس اگر قصد خرید ملک دارید بهتر است برنامه ریزی سریع تری در این خصوص داشته باشید .

لازم به ذکر است که در موضوع خرید ملک، اعطای اقامت گرجستان، امتیاز دولت برای مهاجرانی است که در گرجستان ملک خریداری می نمایند . پس می توان گفت در حال حاضر، بهترین و بی دغدغه ترین روش برای اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک است . اگر به میزان حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا سرمایه دارید، پیشنهاد می کنیم ملک نوسازی را در گرجستان خریداری نمائید .

 

 

خرید خانه در گرجستان

 

سرمایه گذاری در گرجستان

در روش سرمایه گذاری در گرجستان، هر شخص مجردی که به میزان ۳۰۰ هزار لاری گرجستان (۱۲۰ هزار دلار آمریکا) سرمایه گذاری مستقیم در گرجستان داشته باشد، به وی اقامت دائم اعطا می شود که این نوع اقامت مخصوص سرمایه گذاران می باشد .

سرمایه گذاری در این روش می بایست از طریق ثبت شرکت بصورت قاتونی صورت بپذیرد و سرمایه گذاری بصورت مستقیم صورت بپذیرد، برخی این استنباط اشتباه را دارند که اگر حساب بانکی را در گرجستان افتتاح نمایند و مبلغ ۳۰۰ هزار لاری را در آن قرار دهند شامل این نوع سرمایه گذاری می شوند که می بایست بدانند چنین موردی وجود ندارد و سرمایه گذاری، توسط سرمایه گذار در یک شرکت فعال بصورت مستقیم باید انجام شود .

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری در صنعت دامپروری در گرجستان

همچنین لازم به ذکر است که پرونده اقامت دائم سرمایه گذار می بایست حتماً از طریق وکیل رسمی گرجی به ساختمان عدالت گرجستان تسلیم شود که هزینه افتتاح پرونده اقامت دائم توسط این روش نیز جداگانه از هزینه ۳۰۰ هزار لاری می باشد .

 

با توجه به موارد ذکر شده به شما همراهان عزیز توصیه می نمائیم اگر قصد زندگی و اقامت در گرجستان را دارید، از طریق روشهای یاد شده برای اخذ اقامت گرجستان اقدام نمائید .

می توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید و یا در همین پست از طریق ارسال کامنت ما را از نظرات خود آگاه سازید .

با تشکر