مهاجرت به گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2016/01/01
  • نظرات : 4دیدگاه
مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان :

هدف شما از مهاجرت به گرجستان چیست؟

در این نوشته می خواهیم به صورت تخصصی پاسخگوی این پرسش مهم باشیم.

در ابتدا می خواهیم تعریف کاملی از کلمه مهاجرت داشته باشیم :

مهاجرت چیست :

مهاجرت عبارت‌ است از جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی.

مردم معمولا به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌ کنند.

دلیل دوم می‌ تواند شرایط و عوامل مساعد جذب‌کننده مقصد مهاجرت مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر و آزادی‌ های سیاسی بهتر باشد.

حال که تعریف کاملی از مهاجرت کردیم این پرسش مطرح می شود که هدف از مهاجرت به گرجستان چیست؟

شما برای مهاجرت به گرجستان قطعا یکی از دلایل بالا را دارید که نمی خواهیم زیاد روی آن بحث کنیم

ولی هدف کلی مهاجرت بهتر شدن وضعیت زندگی است،

حال آنکه در چند سال گذشته شاهد آن بوده ایم که بسیاری از هموطنان گرامی که جهت بهتر شدن وضعیت زندگی شان اقدام به مهاجرت به گرجستان کرده بودند با از دست دادن کل یا قسمتی از سرمایه خودشان به ناچار مجبور به ترک گرجستان شده اند. در اینجا می خواهیم عوامل موثر بر عدم موفقیت بسیاری از کارآفرینان ، تجار و بازرگانان ایرانی در گرجستان را بررسی کنیم :

۱ – تحریم های بین المللی اقتصادی علیه ایران و نبود دالان امن داد و ستد مالی و در نتیجه بوجود آمدن کلاهبرداری های فراوان در این عرصه بدون وجود سوئیفت بین بانکی و حساب ال سی.

بیشتر بخوانید !
واحد پول گرجستان - لاری

۲ – گرجستان یک کشور کوچک با وسعت ۶۹۷۰۰ کیلومتر مربع و نهایتا پنج میلیون جمعیت است و بازار گرجستان بسیار کوچک بوده و سریع اشباع می شود.

۳ – درآمد سرانه گرجستان بسیار پایین بوده و این کشور دارای مردمانی با قدرت خرید بسیار پایین است.

۴ – عدم وجود اتاق بازرگانی قوی بین دو کشور ایران و گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در دو کشور. هر چند که اتاق بازرگانی ایران و گرجستان در حال حاضر وجود دارد ولی فعالیت چندانی در جهت معرفی سرمایه گذاران دو کشور انجام نمی دهند.

تمام این عوامل دست به دست هم دادند تا عدم موفقیت هموطنان گرامی را جهت مهاجرت به گرجستان رقم بزنند.

پیشنهاد ما جهت مهاجرت به گرجستان

اگر اصرار بیش از حد جهت مهاجرت به گرجستان دارید پیشنهاد می کنیم در صورتی که پولی در ایران دارید با توجه به اینکه در چند سال گذشته دلار آمریکا و سایر ارزهای بین المللی در مقابل ریال ایران سیر افزایش ارزش را طی می کنند حتی الامکان همان مقدار سرمایه تان را در یکی از بانک های ایران بگذارید و سود آن را تبدیل کرده و به گرجستان بیاورید و یا اینکه تجارتی در ایران داشته باشید که بتوانید با درآمد ماهانه آن زندگی خوبی را در گرجستان تجربه کنید.

تجارب چندین ساله ما در گرجستان این نوید را به شما می دهد که کشور گرجستان جهت زندگی جزو ده کشور برتر جهان از نظر امنیت ، آب و هوا ، آزادی های اجتماعی و تحصیل است ولی از نظر کسب درآمد شانس آنچنانی در گرجستان نخواهید داشت یا در حدی خواهید توانست کسب درآمد کنید که فقط امورات روزمره شما برطرف شود.جهت بررسی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان روی آن کلیک کنید.

بیشتر بخوانید !
سفارت گرجستان در ایران کجاست؟