میزان درآمد در گرجستان

میزان درآمد در گرجستان

میزان در آمد در گرجستان چقدر است؟ میزان درآمد در گرجستان ، بستگی به نوع مشاغل مورد نیاز در گرجستان بسیار متفاوت است. ولی میزان درآمد در گرجستان به نسبت کشورهای دیگر بسیار پایین تر است.

میزان درآمد در گرجستان

میزان درآمد در گرجستان

میزان درآمد در گرجستان برای کارگر ساده تا یک کارگر یا کارمند متخصص ، می تواند از ماهانه ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ لاری ( واحد پول گرجستان ) در ماه متغیر باشد. در کل امرار معاش فقط با کار کردن در گرجستان بسیار مشکل است و ممکنه در یک خانواده چندین نفر شاغل باشند تا امورات زندگی در حالت عادی طی شود.

به عبارت دیگر می توان گفت : با میزان حقوق و مزایا در گرجستان فقط می توان زنده ماند و نه زندگی کرد.

بنابراین جهت کار کردن در گرجستان ، اگر قصد مهاجرت را دارید این کار را نکنید قبل از انجام هر کاری اول مشورت کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید. برای مردم بومی گرجستان میزان درآمد پایین تا حدودی قابل تحمل تر از اتباع خارجی است زیرا آنها خودشان را با این شرایط وفق داده اند.

میزان درآمد در گرجستان با توجه به اینکه پایین است ، شرایط مناسبی را نیز برای سرمایه گذار مهیا می کند. زیرا حقوق و مزایای پایین در گرجستان ، می تواند میزان سرمایه گذاری پروژه ها و طرح ها را در گرجستان برای سرمایه گذار کاهش و بازدهی پروژه ها را افزایش دهد.

هر چند که زیاد منفی صحبت کردیم در زمینه حقوق و مزایا در گرجستان ، ولی بایستی این نکته را نیز متذکر شویم که در صورتی که تخصص و هنر بالایی در کار خودتان داشته باشید ، قطعا میزان حقوق و مزایای شما در گرجستان می تواند رقم قابل توجهی هم باشد که بستگی به نیاز به آن شغل و شرایط های خاص دیگری دارد.

بیشتر بخوانید !
سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان