نمایشگاه مصالح ساختمانی گرجستان

نمایشگاه مصالح ساختمانی گرجستان

نمایشگاه مصالح ساختمانی گرجستان

نمایشگاه مصالح ساختمانی گرجستان

نمایشگاه مصالح ساختمانی گرجستان : بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی ، از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ( ۱۸ می ) تا ۱ خرداد ( ۲۱ می ) در محل نمایشگاه های بین المللی تفلیس برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی هر سال در تفلیس پایتخت گرجستان و در همین زمان برگزار می شود. به مرکز نمایشگاه های بین المللی تفلیس EXPO GEORGIA گفته می شود که وسعتی بالغ بر شش هزار مترمربع دارد.

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی تفلیس ، فرصت مناسبی برای جستجو و پیدا کردن شرکای جدید و امکان تجزیه و تحلیل بازار و برقراری ارتباط موثر با مصرف کنندگان صنعت ساختمان می باشد.

نمایشگاه ساختمان - گرجستان

نمایشگاه ساختمان – گرجستان

موضوعات نمایشگاه ساختمان گرجستان عبارتند از :

انواع کفپوش، انواع لوله و اتصالات، سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان، کاشی، سرامیک و سنگ های تزیینی، مصالح سقف و کف، دکوراسیون و کابینت آشپزخانه، لوازم و تجهیزات فنی جاده سازی، رنگ و زرین و چسب، انواع مصالح ساختمانی، سرویس های بهداشتی ساختمان، تجهیزات و وسایل روشنایی، مبلمان و دکوراسیون داخلی، درب و پنجره، خدمات فنی و مهندسی، سونا و استخر و حمام، سیمان و گچ، شیرآلات ساختمانی، قیر و عایق های ساختمانی، کلیه تجهیزات و تعمیرات ساختمانی، معماری و طراحی داخلی، شرکت های پیمانکاری ساختمان، جاده سازی و انرژی.

وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی تفلیس پایتخت گرجستان : www.expogeorgia.ge

بیشتر بخوانید !
توهین به پرچم آذربایجان در گرجستان