هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
  • نظرات : بدون دیدگاه
هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس

هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس

هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس

هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس ، یک هتل مجلل و زیبا در قلب منطقه توریستی تفلیس قرار گرفته و با داشتن یک مدیر ایرانی توانسته در سایت بوکینگ رتبه بسیار خوبی از بین تمامی هتل های تفلیس کسب کند که افتخاری برای تمامی هموطنان گرامی است و نشان از مدیریت بسیار خوب و قوی جناب آقای عباس جانفدا دارد که به ایشان هم بخاطر این مدیریت خوبشان تبریک می گوییم…..

این هتل زیبا و مجلل با داشتن قیمت های بسیار عالی که خدمات و امکانات یک هتل چهار ستاره را دارد، توانسته مشتری های راضی زیادی را جمع آوری کند ، طوری که با رای مثبت آنها در سایت بوکینگ که معتبرترین وب سایت رزرو هتل در جهان است، توانسته اند رتبه ۸ را از ۱۰ کسب کنند که بسیار عالی است…..

خدمات و امکانات هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس :

-) صبحانه رایگان

-) اینترنت وای فای پرسرعت و رایگان

-) ترانسفر فرودگاهی رایگان

-) گشت شهری همراه با لیدر فارسی زبان

-) دارای رستوران مجهز و مقرون به صرفه و باغ گل

لازم به ذکر است که این هتل چهار ستاره در خیابان گوگباشویلی ( Gogebashvili ) واقع شده و تا خیابان روستاولی کمتر از سه دقیقه راه است و در مرکز تفلیس ولی نقطه ای بی سرو صدا و آرام واقع شده است که محیطی دنج و آرام برای تعطیلات شما می باشد….

سیگار کشیدن درون اتاق های مجهز این هتل ممنوع است ولی هر اتاق و سوئیت یک بالکن زیبا دارد که میتوانید با نشستن بر روی صندلی های موجود در بالکن آن هم از آب و هوای سالم تفلیس لذت ببرید و هم سیگار بکشید….

رزرو هتل در تفلیس

رزرو هتل در تفلیس : جهت رزرو رایگان هتل چهار ستاره کامفورت بوتیک تفلیس، در صورتی که جا داشته باشد، می توانید از لینک زیر بدون نیاز به ویزاکارت یا کارت های اعتباری بین المللی استفاده کنید :

رزرو رایگان هتل کامفورت بوتیک تفلیس

با کلیک بر لینک بالا رتبه ی این هتل در بوکینگ را مشاهده فرمائید….همچنین از طریق لینک بالا می توانید کلیه ی عکس های این هتل را مشاهده فرمائید…..

آدرس هتل : ۱۷ Iakob Gogebashvili III turne, Vera, 0179 Tbilisi City, Georgia

تلفن هتل ( فارسی و انگلیسی )  : ۹۹۵۵۵۸۲۳۰۳۴۱+