واقعیات خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت از دید کارشناسان سام جورجیا

  • تاریخ انتشار : 2018/05/14
  • نظرات : 2دیدگاه

واقعیات خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت از دید کارشناسان سام جورجیا

در روزهای اخیر و با توجه به پیش بینی های پیشین ما در خصوص پیچیده تر شدن روند اخذ اقامت گرجستان و همچنین ارائه لایحه اصلاح قوانین مهاجرت به گرجستان به منظور کاهش مهاجرت غیر قانونی به این کشور توسط نخست وزیر گرجستان و همچنین بازتاب های رسانه ای آن، لازم می دانیم نکاتی مهم را در این خصوص به صمع و نظر هموطنان گرامی رسانده و موضوعات لازم را شفاف سازی نمائیم .

 

خرید ملک در گرجستان با ۳۵ هزار دلار آمریکا و امکان اخذ اقامت گرجستان

همراهان گرامی، توجه داشته باشید، کارشناسان و وکلای شرکت سام جورجیا با صدای بلند اعلام می نمایند که همچنان و در حال حاضر، خرید ملک در گرجستان با مبلغ ۳۵ هزار دلار آمریکا (بصورت کارشناسی شده) با هدف اخذ اقامت گرجستان، امکان پذیر می باشد و همچنان در قوانین جاری کشور گرجستان به تاریخ ۱۴ ماه May سال ۲۰۱۸، شما می توانید با حداقل خرید ملک با ارزش ۳۵ هزار دلار آمریکا، اقامت گرجستان را اخذ نمائید . اصلاحیه ای که بعنوان لایحه برای افزایش این مبلغ توسط نخست وزیر به پارلمان ارائه شده در دست بررسی بوده ولی در حال حاضر همچنان مشکلی برای خرید با این مبلغ وجود ندارد و آندسته از کسانی که پیشتر ملک خریداری نموده اند مشکلی برای تمدید اقامت از طریق ملک نخواهند داشت .

 

 

اصلاح قوانین مهاجرت به گرجستان

 

دلایل روشن برای چالش های اقامت گرجستان و خرید ملک برای ایرانیان

  1. در حال حاضر در کشور گرجستان ، هموطنان ایرانی آمار بالائی از حجم خرید املاک گرجستان را به خود اختصاص داده اند، به طوری که روزانه چندین سند توسط افسران اداره سرویس خدمات عمومی به نام هموطنان ایرانی انتقال می یابد که اهم دلیل خرید هموطنان ایرانی اخذ اقامت گرجستان می باشد . در بازه یک سال اخیر، به دلیل استقبال فراوان هموطنان ایرانی در طرح ارائه امتیاز اقامت گرجستان از طرف دولت برای اتباع خارجی که ملک خریداری می نمایند، در آینده ای نه چندان دور، دولت گرجستان قصد افزایش این حداقل مبلغ ملک را دارد (افزایش حداقل مبلغ خرید ملک : ۳۵ هزار دلار آمریکا بعنوان حداقل) ، این موضوع به معنای عدم اعطای اقامت نمی باشد، دولت گرجستان مشخصاً این مبلغ را افزایش خواهد داد تا از مهاجرت غیرقانونی به این کشور جلوگیری به عمل آورد .
  2. بسیاری از رسانه ها بدون داشتن آگاهی و یا در برخی مواقع با آگاهی کامل و بصورت هدفمند، قصد مقایسه گرجستان و موضوعات مرتبط با آن را با کشور امارات دارند، قاطعانه و با آگاهی کامل از قوانین گرجستان و درک وضعیت فعلی این کشور، اعلام می نمائیم که کشور گرجستان به دلایل مشخصی که در بسیاری از قسمت های وبسایت ذکر شده، کشوری قانونمند بوده و به دلیل جدی بودن موضوع پرونده این کشور برای ورود به حوزه اتحادیه اروپا و حضور فعال اعضای ناظر اتحادیه اروپا در این کشور، احتمال تغییر قوانین بطور کامل، آن هم بطوری که قوانین فعلی بطور کامل نقض شوند به هیچ وجه وجود ندارد، ورود به حوزه اتحادیه اروپا که مهمترین استراتژی سیاسی فعلی این کشور است با بی ثبات بودن قوانین حاصل نخواهد شد، به همین شرایط و قوانین اصلاح می شوند اما به هیچ عنوان حذف نخواهند شد .
  3. به دلیل وضعیت بحرانی و عدم ثبات دلار در بازار در حال حاضر برخی رسانه ها در جهت کنترل ورود و خروج ارز، خرید ملک در کشورهای همسایه نظیر گرجستان را نامناسب خوانده و این در حالی است که کشور گرجستان به دلیل جمعیت کم و سیاست افزایش جمعیت بطور هدفمند ، امتیازهائی را در اختیار مهاجران و خریداران املاک قرار خواهد داد. پس مناسب این است که هموطنان گرامی با تحقیق صحیح و با چشم باز برای خرید املاک و یا اخذ اقامت کشور گرجستان به این کشور بیایند .
بیشتر بخوانید !
کدام روش اخذ اقامت گرجستان؟

 

 

تبلیغات دفاتر مهاجرتی و فروش املاک در گرجستان

متاسفانه در رسانه های زیادی از الفاظ نامناسب برای توصیف دفاتر مهاجرتی در گرجستان استفاده می شود، در این خصوص به خود می بالیم که با حضور ۹ ساله در گرجستان، مفتخر ارائه خدمات به هموطنان گرامی هستیم و به اطلاع هموطنان عزیز ایرانی می رسانیم که به لطف خداوند و با تلاش مدیران شرکت سام جورجیا، در حال حاضر خدمات این شرکت به منظور رفاه حال هموطنان گرامی بوده و موضوع کسب درآمد این شرکت از دیگر اموری می باشد که مدتهای مدیدی است در حال توسعه هستند. متقاضیان بسیاری وجود دارند که شاهد مشاوره های کارشاسان شرکت سام جورجیا بوده اند که در شرایط نامناسب افراد را به سمت کشورهائی دیگر از گرجستان سوق داده اند، کوچکترین ضرر مادی و معنوی یک متقاضی ، بزرگترین ضرر به بدنه این شرکت می باشد و شعار ارائه مشاوره رایگان فردی و صادقانه اصلی تربن موضوع ارائه خدمات به متقاضیان در شرکت سام جورجیا می باشد .

 

 

 

نتیجه نهائی

هموطنان گرامی، بهترین روش کسب اطلاعات دقیق، مراجعه به اداره مهاجرت آن کشور و یا دادگستری کشور مقصد می باشد. خواهشمندیم با مراجعه به مراجع معتبر و کسب اطلاعات و تحقیق فراوان تصمیم به مهاجرت بگیرید. در حال حاضر هیچگونه دغدغه ای بابت خرید ملک و اخذ اقامت وجود نداشته و در حال حاضر بدون وجود هرگونه مشکل می توانید املاک مورد نظر خود را با هدف اخذ اقامت گرجستان و شروع یک زندگی جدید در یک کشور امن، انتخاب و خریداری نمائید .

بیشتر بخوانید !
قیمت خانه در گرجستان