کارت اقامت گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2015/06/08
  • نظرات : 57دیدگاه

جهت اخذ اقامت گرجستان و گرفتن کارت اقامت گرجستان می توانید از روش های زیر اقدام کنید :

روش اول : ثبت شرکت در گرجستان و فعال کردن شرکت مذکور و گرفتن کارت اقامت گرجستان در مدت زمان یک ماه که معمولا این کارت اقامت یا همان آی دی کارت گرجستان در ابتدا یک ساله و پس از آن سه ساله و پنج ساله هم صادر می شود که می توانید از مشاوره های رایگان کار شناسان شرکت سام جورجیا، اطلاعات بیشتری در این زمینه و نحوه فعال کردن شرکت در گرجستان کسب کنید.لازم به ذکر است که این روش نیاز به هزینه کردن بیشتری دارد و برای کسانی که قصد شروع تجارتی در گرجستان ندارند و فقط نیاز به اخذ اقامت گرجستان دارند به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان

روش دوم : در این روش جهت اخذ کارت اقامت گرجستان ، می توانید یک نامه کاری از طرف شرکت معتبری دریافت کنید که در آن شرکت مشغول به کار هستید.این روش جهت اخذ کارت اقامت گرجستان نیاز به هزینه کمتری نسبت به روش اول دارد و برای کسانی که فقط قصد گرفتن کارت اقامت گرجستان را دارند مناسب است. در این روش کارشناسان شرکت سام جورجیا، شرکت های قدیمی و معتبری که این گونه خدمات را با هزینه کم انجام می دهند به شما معرفی می کنند.

نکته : طبق قوانین جاری کشور گرجستان در صورتی که شخصی به مدت پنج سال دارای کارت اقامت گرجستان باشد، می تواند با احراز شرایط اقدام به اخذ اقامت دائم و یا شهروندی گرجستان کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید !
کدام روش اخذ اقامت گرجستان؟

نکته : جهت تمدید کارت اقامت گرجستان بصورت سه ساله و پنج ساله و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت سام جورجیا به صورت کاملا رایگان مشورت کنید. ما تجارب خودمان را رایگان در اختیار شما می گذاریم و این باعث افتخار ماست.