کار در گرجستان

  • تاریخ انتشار : 2015/06/12
  • نظرات : 216دیدگاه
کار در گرجستان

کار در گرجستان

کار در گرجستان

سوالات زیادی درباره کار در گرجستان و استخدام در گرجستان از ما می شود. در این نوشته قصد داریم تا حدودی مساله کار در گرجستان را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

با توجه به درآمد سرانه گرجستان این کشور در زمره کشورهای فقیر جهان قرار می گیرد. نرخ بیکاری در گرجستان البته طبق آخرین آمارهای رسمی حدود ۱۲ درصد است که به اعتقاد کارشناسان شرکت سام جورجیا می تواند از این آمار بالاتر باشد. کاریابی در گرجستان و پیدا کردن کار در گرجستان کار تقریبا مشکلی است و اغلب شرکت های بومی و خارجی در گرجستان با توجه به دوره بازگشت سرمایه طولانی تمایل به استخدام با حقوق و مزایای پایین دارند که اغلب افرادی که مشغول به کار هستند، با حقوق ناچیزی که دریافت می کنند فقط قادر هستند زنده باشند و زندگی نمی کنند ولی اگر شما تخصص خاصی دارید که در گرجستان به آن نیاز فراوان باشد آن وقت موضوع کاملا متفاوت می شود و می توانید حقوق و مزایای مکفی دریافت کنید.

برخی از شما عزیزان راجع به مجوز کار در گرجستان سوال دارید که بایستی خدمت شما عرض کنیم که مجوز کار در گرجستان معمولا با ارسال نامه از طرف شرکت دعوت کننده و همچنین رد شدن حقوق و مزایای شما در غالب فایل شرکت استخدام کننده صادر می شود که همان اجازه اقامت گرجستان یا دریافت کارت اقامت گرجستان می باشد که کار چندان مشکلی نیست و با تکمیل مدارک توسط شرکت استخدام کننده در حدود یک ماه صادر می شود.

شرکت سام جورجیا ، یک مجموعه حقوقی ثبت شده در کشور گرجستان می باشد که در زمینه کاریابی در گرجستان فعالیت ندارد ولی اگر بتواند در این زمینه و با همکاری و مساعدت شرکت های چند ملیتی مستقر در گرجستان به شما کمکی کند، خوشحال می شویم که یار و یاور شما عزیزان در کشور گرجستان باشیم. اگر تخصص خاصی دارید و یا متقاضی کار در گرجستان هستید از طریق فرم تماس با ما و با ارسال رزومه کامل کاری ، درخواست خودتان را به ما اعلام کنید تا در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود.