گواهی عدم سوءپیشینه متقاضیان اقامت گرجستان نیازی به تائید وزارت امور خارجه گرجستان ندارد !

همراهان گرامی سام جورجیا، با عرض سلام و احترام .

شرکت سام جورجیا همانند همیشه خبرهای خوبی برای شما دارد. اینبار با یک خبر بهتر : گواهی سوءپیشینه شما نیازی به تائید توسط وزارت امور خارجه گرجستان ندارد !

در حال حاضر تیم حقوقی شرکت سام جورجیا در زمینه مشکلات حقوقی ایرانیان عزیز در گرجستان به اطلاع می رساند که با توجه به مشکلاتی که ایرانیان برای گرفتن اقامت گرجستان داشته اند اکنون تک برگ هائی که توسط سفارت ایران در گرجستان تمدید می شوند نیازی به تائید در وزارت امور خارجه گرجستان ندارند ! بدین معنی که روند اخذ اقامت گرجستان و مشکلات بوجود آمده در خصوص گواهی عدم سوءپیشینه و عدم ارائه وقت لازم از سمت وزارت امور خارجه گرجستان در حال مرتفع شدن هستند و این خبر خوبی است برای ایرانی های عزیزی که به دنبال مهاجرت و زندگی در گرجستان هستند .

 

 

 

خبرهای خوب در مورد اقامت گرجستان

 

 

از این پس آندسته از هموطنان ایرانی که مشتاق به زندگی در گرجستان هستند می توانند با دریافت گواهی عدم سوءپیشینه از ایران و تائید توسط سفارت ایران در گرجستان و یا با گرفتن گواهی عدم سوءپیشینه از سفارت ایران در گرجستان و ارائه به شرکت سام جورجیا درخواست اقامت دهند .

 

شرکت سام جورجیا اخیراً با تلاشهای فراوان موفق به مذاکره با دولت گرجستان شده و شبکه یک تلویزیون گرجستان با مصاحبه با مدیرعامل شرکت سام جورجیا جویای مشکلات ایرانیان شده است و  در تاریخ ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ دولت گرجستان اعلام نموده که گواهی های تک برگی که توسط سفارت ایران در گرجستان تائید می شوند نیاز به تائید توسط وزارت امور خارجه گرجستان ندارند !

بیشتر بخوانید !
وضعیت اقامت در کشور گرجستان

 

خبرهای فوق در ادامه مشکلاتی بوده که هموطنان ایرانی در ماه های اخیر در گرجستان در ارتباط با تائید گواهی عدم سوءپیشینه خود برای اقامت گرجستان داشته اند و مشکل از این قرار بوده که پورتال وزارت امور خارجه گرجستان در اکثر مواقع بسته بوده و امکان گرفتن وقت و آپلود مدارک وجود نداشته است .

 

اکنون دیگر نیازی به تائیدیه از سمت وزارت امور خارجه گرجستان ندارید و می توانید با در دست داشتن تک برگ گواهی عدم سوءپیشینه به ساختمان قارچی مراجعه نموده و درخواست اقامت نمائید .

 

برای اطلاع بیشتر از شرایط فوق می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا با تماس با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .